Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Eski mesaj arşivi

• Ranxi • 4 Ocak 2010 15:49 • #429280
    ben deşifre olmadan Ezgi gelebilse çok iyi olacak. :) enerji ve kar gerçekten geldi ya, bugün ankara'ya az da olsa kar yağdı, yağmış yani. sonra eridi, pek yeterli bulmadım ama oradan gelen kar anca bu kadar olabilir herhalde. :)
  • Shut Up • 5 Ocak 2010 08:38 • #429284
    Ezgi pek gelecek gibi görünmüyor :) kar ve enerji işe yaradıysa güzel hehe ayrıca gelmesine şaşırmışsın, hiç yakıştıramadım, gönderemeyeceğimi mi sanmıştın? :D az yağmıştır tabii, buraya da az yağdı zaten, kalanı gönderdim, o kadar kalmış demek ki :D stoklarda yok yani, ben napıyım :)
  • -5gap- • 5 Ocak 2010 17:42 • #429287
    bizim buraya da yagmıs kar =D
    ama sadece bizim kampüse. arabaLarın üstünde vardı bi tutam.
    dondu bi yerLerim =D
  • Shut Up • 6 Ocak 2010 08:34 • #429293
    benim gönderdiklerim giderken oraya da düşürmüştür biraz :D doğru düzgün yağsa da eğlensek :)
  • Ranxi • 6 Ocak 2010 20:19 • #429297
    Pınar yoksa sizin kampüs de mi dağın tepesinde? :)
    Özcan, göndermeyeceğini sanmamıştım tabii ki, kar gelmez belki diye şeyettim. kar biraz terbiyesiz bir şey sonuçta. baksana doğru düzgün yağmıyor bile. yağsa eğlenirdik gerçekten, kartopu falan yapardık, kartopunu atardık sonra, baya bir şey yapardık yani. bence bir çok şeyden daha zevkli bir aktivite.
    Ayrıca en güzel, çok güzel, biraz daha güzel ve aşırı güzel dileklerimle, doğum gününü bir de buradan kutlamak istiyorum:
    İyi ki doğdun Özcan, iyi ki doğdun Özcan. (evet bu çok yaratıcı oldu)
  • Shut Up • 7 Ocak 2010 08:40 • #429298
    neyse, hadi topladın bak suçu kara atarak :D yağsa güzel olacaktı gerçekten.. bu sabah hava güzel mesela, kar falan yağmaz :) gerçi böyle olunca kar topluyor falan diyorlar, belki de yağar ama en azından bugün değil :)

burdan da teşekkür edeyim o zaman değişik seviyedeki bütün dileklerin için :) ayrıca yaratıcı birşey bulmaya da gerek yok, iyi ki doğdun kısmı da yeterli hehe değişik olarak ne söylenebilir ki zaten :) ama iyi pasta yedim dün eheh işte yedim, evde yedim, arkadaşlarla dışarda yedim :D pasta gibi adam oldum :D neyse, gideyim en iyisi :) görüşürüz..
  • Ranxi • 7 Ocak 2010 17:16 • #429302
    biz dağatalım kar toplasın o zaman. neyi topladığını pek anlamadım ama topluyor diyorlarsa doğru söylüyorlardır.
    bu arada 'yaratıcı' yazmışım, Garaj da 'aratıcı' kısmının altını çizip reklamlarına alet etmiş. aratıcı ne acaba? pastalar için de afiyet olsun diyeyim o zaman. ama bu yaştan sonra bu kadar çok pasta yemek iyi değil. yaşla bir ilgisi yoktur belki ama ayıp sonuçta. bir de işte yemişsin ve iş yerinde pasta yenilmesi hiç etik değil bence. hımm üç tane pasta yediğini söyleyince kendimi kaybettim :D
  • -5gap- • 7 Ocak 2010 18:38 • #429303
    eveet,kampüs tepede =/ soguk. ama yine de manzaRamız güzeL =D

Özcaaaan,pasta mı,3tane mi =S hööhh! kıskandım =D
    ahah.
    akLıma geLmisken,gecen abimin dogumgünüydü. pastanın mumLarını yakaRken bi tane kaRasinegin kanadını yaktım =D ahaha. nasıL oLdu faRketmedim. eceLine geLdi. tabi sonRa öLdü =D bak vicdan azabı duydum simdik =P (yaLaaan)
  • Shut Up • 7 Ocak 2010 20:57 • #429304
    şimdi kar birşey toplamıyor diyerek mesajıma başlamak istiyorum.. hava, kar topluyor :) yani en azından öyle diyorlar sevgili Ranxicim (bak zor tutuyorum kendimi artık, söyliycem adını gidicek ehehe) :)

ayrıca herşeyin altını çizip reklamlara alet etmekte GaRaJ'ın üstüne yok.. üç tane pasta yediğimi duyunca senin kendinden geçmen gibi, GaRaJ da reklam olabilecek kelime görünce kendinden geçiyor işte :D he ayrıca ölümüm pastadan olsun diycem ama ne acayip bir ölüm olur o da düşününce :D bir de iş yerinde pasta yemek çok etikmiş, öyle dediler bana eheh son olarak da afiyet olsun demişsin, sağol :D:D

Pınaaaar, sen evde börek yapıp yerken de ben kıskanıyordum, ödeştik :D şimdi bir de mum yakarken sineğin kanadını yakma başarını kıskandım, onu da yapabilmek istiyorum ama o kadar başarılı olabileceğimi sanmıyorum :D nasıl yaptın onu ya :D:D

neyse sevgili seyirciler, ben gidip film falan mı izlesem napsam bilemedim, arada boş vakit bulunca napacağımı şaşırıyorum :D görüşürüz bakalım :)
  • -5gap- • 8 Ocak 2010 17:28 • #429317
    ama ben tatiLe giRdim =/
    7tane kitap aLdım,okuncak beni bekLiyor.
    zati 1dersten kaLmısım,bakaLım sayısı artcak mı =D

Özcaaaaaaaaaan,seni bos göRünce sasıRdım =P
    dogum günü hediyesi oLarak sana mesai yaptırmadıLar mı yoksa =P

ayRıcana ben artık dısaRı pek cıkmayacagımdan kaR yagabiLir =P izin verdim.
    karın yagısını seviyorum ama yagdıktan sonRa eRimesini,buz tutmasını,kaymasını sevmiyorum =D bi de kaR topu oynaRken hic kimseyi vuRamamayı sevmiyorum =D ahah. bi de abimin beni kaRa atmasını sevmiyorum =D
    kaR bana uzaktan güzeL diyerek noktaLiim baRe =D yoksa say say bitmicek =P