Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Eski mesaj arşivi

• -5gap- • 21 Ocak 2010 23:15 • #429457
    Özcaaan,isin zor =P arkadasın tatiLde,sen iste =P yaRana tuz basaRım.
    ben de isaRet-ihanet-seciLmis-vahsi-av seRisini okudum. vampiR serisi bu da =D
    cmt günü antep'e gidiyorum.
    bi süRe buRaLarda oLamayabiLirim.
    havaLarda buz gibi zaten =/
    neyse,isyan etmeden gidiiim.
    göRürüz. iyi bakın kendinize =)
  • Shut Up • 22 Ocak 2010 14:01 • #429459
    arkadaş döndü, o yüzden işe yaramadı hain planın Pınaaar :D

o seriyi görmüştüm, güzel mi bari?

ayrıca Gaziantep'te ne işin var? ne alaka? :)

neyse efendim, ben de uğramayı unutmuşum birkaç gün, geleyim dedim öğle arasını değerlendirip :) neyse, o da bitiyor zaten.. hadi görüşürüz :)
  • -5gap- • 22 Ocak 2010 19:42 • #429462
    bugun kaR yagdı ki.
    evde oLdugum,dısaRı cıkmadıgım icin sevindim =D
    Özcaaaaaan,ne zamandıR hain pLanLar yapamıyoruz ya,benmki de tutmadı demekki =P foRmdan mı düsüyorum ne =P
    o vampiR serisi,basLarı sıkıcı,cocukca oLsa da,heycanLı taRafLarı da vaR =D okudum,zamanı geciRdim.
    antep'te ne isim var,bende bu soRuyu soRdum kendime =D ama teyzem var. ananem de oRda. bi nevi akRaba ziyaReti. cokta güzeL diyorLar antep icin ama bakaLım. bu havada neresi geziLcekse. umaRım sagLam dönerim evim evim güzeL evime.
    buRdan 14saatmıs yoL. poof. simdiden sıkıntı yani =P
    umutLu bakmak Lazım tabi =P
    cok umutLuyum.
    evet evet umut doLuyum(!)
    =P
  • Shut Up • 27 Ocak 2010 09:33 • #429531
    kar dediğin yağar, öyle değişik birşeydir çünkü kar.. evet, ne dediğimi ben de bilmiyorum..

evet Pınaaaaar, bayadır hain plan yapmadık.. bence büyük bir sorunumuz var :D formdan da düşmüşsün bak, planın da tutmamış :D

akraba ziyareti.. hmm.. genel olarak sıkıcı oluyor, katılıyorum sana.. 14 saat de uzunmuş.. neyse, yapıcak birşey yok tabii..

neyse efendim, bir süredir girmemişim yine, bir bakayım dedim, baktım ve gidiyorum.. sevgiler, saygılar :)
  • -5gap- • 31 Ocak 2010 20:36 • #429559
    ben geLdiiimm =P
  • Shut Up • 2 Şubat 2010 09:27 • #429570
    hoşgeldin Pınaaar :)
  • -5gap- • 4 Şubat 2010 13:22 • #429578
    gayet sevgi doLu geLdimm =P
    tatiLe o kadar aLısmısım ki,simdi okuLa yine yeni yeniden basLıyor oLmak zor geLiyor bea hacı. bi de ders programı o kadar kötü ki. sabahtan aksama okuLdayım. cok heycan verici tabi bu! =P
    rüyamda da bi yemek yiyoRdum bi yemek yiyordum.. ohhh yani =D oLsa da yesek. tüm koLoniye yeterdi =P
    havaLarın ısınmasını artık rica ediyorum =P
    ay,cok uyumusum =D ahahah.
    her zamanki gibi birbirLeriyLe aLakaLı seyLer yazdım,kesinLikLe daLdan daLa konmadım =P ama simdi gitme zamanı,eLveda koLoni.
    uahauha =D
  • Shut Up • 17 Şubat 2010 10:13 • #429655
    ben bayadır buraya girmeyi unutuyormuşum, şimdi geldi aklıma.. ilginçmiş..
  • -5gap- • 25 Şubat 2010 22:17 • #429688
    ben de bayadır koLoniye geLmeyi unutmusum sanırım =D

sezon kapaLI! =P ehhe.
  • Shut Up • 1 Mart 2010 13:20 • #429701
    evet ya, biraz öyle olmuş. bu sezon ölü sezon Pınaaar :D:D