Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Eski mesaj arşivi

• Ranxi • 19 Aralık 2010 22:10 • #593385
    Peki şu anda eski mesaj yazdığımızı biliyor muydun?
  • Shut Up • 19 Aralık 2010 22:17 • #593386
    Evet, farkettim onu. Halbuki ben yeni yazıyormuşum gibi geliyor. Ne dümenler dönüyor burda? Örneklerle açıklayınız.
  • Ranxi • 19 Aralık 2010 22:23 • #593387
    Ayılar bize bakıyor, açıklayamam.
  • Shut Up • 19 Aralık 2010 22:24 • #593388
    Onlar koloni ayısı ya, bizdenler, açıklayabilirsin bence.
  • Ranxi • 19 Aralık 2010 22:26 • #593389
    Ayılar bize baktığı için değil ki, zaten açıklayamam. Ayıların baktığını da ayrıca belirtmek istedim.
  • Shut Up • 19 Aralık 2010 22:30 • #593390
    Açıklayamıyorsun demek, bütün umutlarım tükendi o zaman, öğrenemiycem bu gizemli sorunun cevabını. Ayıların baktığını da çok güzel belirtmişsin, tebrik ediyorum.
  • -5gap- • 30 Aralık 2010 22:34 • #593405
    neler olmus buraya böyle?
    hayır,ben eski garajı istiyorum.
  • Shut Up • 3 Ocak 2011 19:14 • #593413
    Eski GaRaJ falan diyince aklıma yeni yıla girmiş olmamızın da etkisiyle çok acayip bir şey geldi (heyecanlandırıyorum ahah aslında hiç de acayip değil ama çaktırmayın) Hani eskiden olurdu (belki hala vardır, bilemedim şimdi eheh ayrıca yaşlı gibi konuşuyorum yine, ehm, neyse, parantezli de konuşmaya başladım yine) yeni yıl geldiği zaman eski yılı yaşlanmış, bastonlu bir dede, yeni yılı da yeni doğmuş bir bebek olarak tasvir ederlerdi hep, o geldi aklıma işte :D Ayrıca şu an farkettim ki çok ayrımcıymış bu tasviri yapan arkadaşlar. (tasvir, tasvir, tasvirtas, virtas, virtas, üç tunç tas has hoşaf ki eşek ne anlar hoşaftan, hmm, evet) Bütün eski yıllar erkek mi ki yaşlanınca dede oluyor, arada bazı yıllar da nine olmalı bence. Bunu da burdan duyuruyorum. Saygılarımla arz bile ederim ama etmiycem şimdilik, işim var eğer nedenini sorarsanız ki sormazsanız da söyliyim ben. Ayrıca aklıma iktisat dersi geldi yine arz diyince, öf. Gidiyorum ben, moralim bozuldu :D
  • -5gap- • 8 Ocak 2011 12:34 • #593422
    İktisat dersen araya hemen ben girerim Özcaaaan =P
    sana hemen marjinal faydayı anlatabilirim. Ehehe. Zaten final haftam ve ben ilk defa bu kadar rahatım ve çalışmıyorum.
    Bu ben miyim ?
    insanlar değişebiliyor.
    neysem,derin konulara girmiyorum.
    koloniyi zor buldum lem şaka maka.
    içine etmişler.
    Ayrıca Özcaaan,seni tebrik etmek geldi içimden. yeni yıl yeni doğmuş bebek mi oluyormuş? bunu ilk defa duydum. yeni yılmış..peeeh!
    nerde o eski bayramlar.
    tadı yok artık.
  • Shut Up • 23 Ocak 2011 21:38 • #593469
    hemen araya girmişsin, insan bir izin falan ister Pınaaaaaaaaaar :D neyse, affettim bu seferlik :D final haftanda da başarılar dilerdim ama geçmiş sanki, hmm :D

yeni yıl için yeni doğmuş bebek tasviri yapıldığını görmemiş olman da ilginçmiş ya, her sene aynı şeyi görüp duruyordum ben :D demek ki baya yaşlandım, siz yetişememişsiniz o dönemlere tabii ahah :D

ayrıca yazıcak bir şeyler de gelmedi aklıma, bu seferlik bu kadar olsun, salın kağlıcakla :D