Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 100 metal gitaristi seçildi...

• vovin35 • 29 Nisan 2006 00:00 • #595503
    Bu sıralamanın neye göre kimin zevkine göre yapıldığı meçhul,herkes kendisine idol olarak gördüğü,taptığı gitaristleri koymuş listye..
    Sözde Gitar olayına odaklanmış Kendisine Guitar World dergisi adını vermiş aklınca gudikler

Bu listede Kirk Hammett ve James Hetfield 2.
    steve vai 53.
    joe satriani 77. hakediyorlar mı?
    Gerçek dinleyiciler buna mahrem yerleri ile güler geçerler
  • hubup • 2 Mayıs 2006 00:00 • #595504
    Oldu olcak 1.sıraya Haluk Levent'i koysalarmış olaya bak.Sapırsaçmalık resmen.Steve Vai diplerde sürünüyor bence 1.sırayı hak ediyor.Ayrıca Dave&Marty ikilisi 2.sırayı hakediyor.Ama düünyanın en dandik solo gitaristleri (solosuz solo gitaristleri-> bkz: Metallica) 2.sıraya oturmuşlar...
  • kirk_metallica • 16 Mayıs 2006 00:00 • #595505
    28 Nisan 2006 Cuma | Yazan: Leviathan

büyük adamları eleştirmek ''bakın ben neler biliyorum'' diyerek kendini ortaya atmaktır

seattle metallica'nın en iyi konseri olarak bilinir...dinleseydin bu yorumuna pişman olurdun

''cön'' gayet iyi bi tanımlama bence (bak işte anlamışsın ne demek istediğimi) ''bunlar gayet doğal şeyler'' ruh dinginliği değil basbaya şey geçme...eeeee...şey...

rock müziğin yaratıcısı(ya da elvis'ten kurtarıcısı)the rolling stones'dur

2. sıraya kirk'ü layık görmem abartı olmuş gaza gelerek yazılmış şeyler,haklısın ama sen de çok sallamışsın...

G4,tony lommi,(eğer listede olcaksa)jimi baba....e tamam işte arkadan geliyo kirk,zorlamanın alemi yok

o yorumları yazan joe olsaydı aynı cevabı alırdı (yine gaza getirdiniz beni
  • gstpk • 2 Haziran 2006 00:00 • #595506
    ben anlamadım bu seçimler nası oluyo Yngwie Malmsteen
    17. sırada,joe satriani yak steve vai yok hakkaten bi tuhaf yani kirk konumunu haketmedi kesinlikle kötü bi liste olmuş
  • malmsteen20 • 4 Ağustos 2006 00:00 • #595507
    jason becker......yazık...çok yazık...şu alemde bi kere jason becker dinleyip te bu tartışmayı yapan bi adam daha görmedim...michael angelo,yngwie,friedmann,vinnie moore,impelleitteri,criss michael oliva,michael schanker,vai,petrucci,gilbert,randy baba(baba kelimesini hakeden bi müzisyendi),vito bratta,...olay metalse(gerçi tek tük metal gitaristi var bu listede ama) poison,xyz,europe(ki kee marcello gibi bi manyağa sahiplerdi bi zamanalr),winger,warrant,cindrella,def leppard(vivian campell gibi bi insanın gurubu),loudness(akira takasaki denen virtüöz insan),l.a guns,manowar(david shankle..ey gidi ey)stryper,ratt,stratovarius.....bunların çoğu niye geçilmiş bu adamlar.....son olarak yine JASON BECKER diyorum ve yazık...çok yazık ..diye ekliyorum
  • anaforvocal • 8 Ağustos 2006 00:00 • #595508
    kim yapmış bu sıralamayı serdar ortaç falan mı nası sıralama bu ya hani joe satriani hani steve vai nerde lan benim alexim?malmsteen 17 de eee eeh valla tamam kirki severim ama kirk nere malmsteen nere
  • linde_ • 2 Eylül 2006 00:00 • #595510
    sadece komedi diyorum malmsteenin dustugu hallere bak...2.sırayı gordum ya oldum artık...
  • darkalone • 10 Eylül 2006 00:00 • #595511
    herşey iyi güzel de alexi laiho nerde?
  • linde_ • 10 Eylül 2006 00:00 • #595512
    hem slash velvetle artık guns la yolları tamamen ayrıldı ne alaka guns n' roses ??? velvetle anılması gerekirdi
  • Olumsuz_velet • 10 Eylül 2006 00:00 • #595513
    zuhahaaaa çocuğum alexi vokal yapıyor ne gitaristi hayret yaa ne günlere kaldık