Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Yeni Demo :: Onur Korkmaz - Gitti

Bu konu şu haber ile ilgilidir: Yeni Demo :: Onur Korkmaz - Gitti
  • pshyco • 11 Kasım 2005 00:00 • #614043
    bu nedir abi yapma gözünü seveyim
  • P_E_N_A • 11 Kasım 2005 00:00 • #614044
    ya sözler değil belki ama melodik olarak güzel olmuş diyebilirm
  • houseofdeath • 12 Kasım 2005 00:00 • #614045
    tam bir usta işi teşekkürler paylaştığın için
  • CommandeR • 12 Kasım 2005 00:00 • #614046
    Bu adresten eski denemelere ve bazı şarkılara da ulaşabilirsiniz..

http://members.lycos.co.uk/onurkorkmaz/

pshyco: ne olduğunu anlamak zor değil..biraz glikoz salgılaman yeterli..

...
  • shopar • 12 Kasım 2005 00:00 • #614047
    ustad duzenlemeler super ben deniz eski through the veinsden,vokali de biraz gelistirirsen super olcak,ses rengini daha ortaya cıkarmaya bak,devam
  • jasonic • 12 Kasım 2005 00:00 • #614048
    Darth Vader sarki söylüyor!
    pshyco'nun "bu nedir abi yapma gözünü seveyim" elestrisine aynen katiliyorum. Ayrica "ne olduğunu anlamak zor değil..biraz glikoz salgılaman yeterli.." ne demek! Bu cocukca hareketi hic tasvip etmiyorum...Burda bir calismani sunmaya cesaret ediyorsan,her türlü elestriyi de göze almissin demektir! Ne demek yani,seni begenmeyen aptal mi!? Hayret bisey,cok kizdim!
  • Rockon • 12 Kasım 2005 00:00 • #614050
    Müzik çok hoş olmuş beyendim...Ama sırf aynı ritim ve melodi onuda çeşitlendirin abi...

Ama vokal olmamış bence...2'inci vokal kısmı daha iyi olmuş deyicektim kine orda bi rap tarzı bişey var olmamış abi...

Vokali tekrar çalışın bence...

Başarılar...
  • houseofdeath • 12 Kasım 2005 00:00 • #614051
    bu parçaya "bu nedir abi yapma gözünü seveyim" diyen kişinin james hetfield ya da hans zimmer olması lazım ki ben burada öyle bir vatandaş olduğunu sanmıyorum.. zaten amatör bir demoya böyle bişey demek şekil olarak son derece gereksiz ve aptallık kokan bir durum.. onur korkmazı bu konuda destekliyorum..
  • CommandeR • 12 Kasım 2005 00:00 • #614052
    Dostlarım konu müzikten böyle saçma bi yere geldi .. "bu nedir abi yapma gözünü seveyim" "Darth Vader sarki söylüyor!" gibi tamamen cahilce yorumlar sonunda sabır bekleyen adamları önce allah a sonra size havale ediyorum... ve özür diliyorum bu durum için..

Onur
  • jasonic • 12 Kasım 2005 00:00 • #614053
    Ben de ilk defa begenilmedigi icin bu kadar kizan,elestrenlere "cahil,aptal" muamelesi yapan birini görüyorum!Yani madem siz burada yorum yapanlarin "Hetfield,Zimmer" olmadigindan bu kadar emindiniz,keske bestenizi burda yayimlamasaydiniz,müzikten daha iyi anlayan kisilere yöneltseydiniz...ya da keske linkin altina "Kötü yorum yapmak yasak!" yazsaydiniz,hic bosuna tartismazdik!
    Önce buraya kocaman haber koyup sonra begenilmeyince kizmak yok! Oldu mu?