Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Michael Jackson Hayatını Kaybetti

Bu konu şu haber ile ilgilidir: Michael Jackson Hayatını Kaybetti
  • portugese • 27 Haziran 2009 00:00 • #638022
    her ne kadar ahlakını(!) sevmesemde,gelmiş geçmiş en iyi müzisyenlerdendi.toprağı bol olsun...
  • kyakuz • 27 Haziran 2009 00:00 • #638023
    Küçükken hiç mi birimiz boy aynasına bakarak moonwalk yapmaya kalkışmadı?..

valla öyle girişimlerde bulunmadım (: ne gerek.
  • Franchise • 27 Haziran 2009 00:00 • #638024
    İlk şey; Kendisi vitiligo hastasıydı. Keyfiyetten beytazlamadı.
    İkinci şey; tüm suçlamalardan beraat etmiştir.Suçsuz olduğu kanıtlanmış birini suçlu ilan edemeyiz.
    Üçüncü ve son şey bu adamın dansını izleyip sesini dinleyip de müziğindeki hayatı coşkuyu içinde hissetmeyen adam michael jackson'dan daha ölü bir adamdır.
  • zeLp • 27 Haziran 2009 00:00 • #638025
    Aklıma saçma ve bir o kadar da anlamlı bir soru geldi. Cenazesi nasıl yapılacak ? Çok merak ettim şimdi ..U:
  • leviathenn • 27 Haziran 2009 00:00 • #638026
    Küçükken hiç mi birimiz boy aynasına bakarak moonwalk yapmaya kalkışmadı?..

Hayatım boyunca hiç denemedim.

"Çocuk sapığı" yerine konulma olayı ise tekrar gündeme gelmek için yaptığı bir "açılım"dı Michael Jackson'ın.Tabi "duyarlı" toplumun bu olayı adeta bir tabu haline getirmesiyle gene günah keçisi oldu Michael Jackson.

Bu kadar doğal karşılıyorsun yani. Sen de mi sübyancısın?

Üçüncü ve son şey bu adamın dansını izleyip sesini dinleyip de müziğindeki hayatı coşkuyu içinde hissetmeyen adam michael jackson'dan daha ölü bir adamdır

Böyle ölümden gurur duyuyorum öyleyse :)
  • sema_trnty • 27 Haziran 2009 00:00 • #638027
    Bu kadar mükemmel birşeyin muhakkak pis bir tarafı olacağına kendinizi inandırmak... O varsa ben neyim hacı? diye sormamak adına.Üzüldüm daha çok.

Tacizin olduğu iddia edilen eyaletlerin hepsinde sizin düşündüğünüzden daha farklı bir suçlu yakalama sistemi mevcut.Burdakilerle kıayslayıp gülümsetmeyin kendinize beni.

Orada dokunduğun bardaktan alınan parmak izinle annenin kızlık soy ismini söylerler sana.Hele ki çocuk tacizi kanunları burdaki gibi işlemez orada.Çocuğa bıraktım tacizi bizdeki gibi "ay eniştesi bi saçını okşasın" bile orda astırır adamı.Kaldıki orada böyle bir olayı kanıt yapmak için gazeteciler polisden bile fazla çalışmıştır.Bir kanıt uğruna neler yapmışlardır kimbilir.Düşünsenize bir resim bile olsa elinizde nasıl bir para kazanır o gazeteci ve(ya) kanal.

Kendinize gelin, biraz oturun düşünün,tartın biçin...
    Hiç mi bu çocukların aileleri para için bunları o çocuklara yaptırmış olamaz?

Çocuk sübyancılığı ile atıp tutanlara söylüyorum.Bayılırız konuşmaya ahlaktan, kaçımız Kardelenlere yardım etti, kaçımız bi kaç sokak ötedeki evsiz çocuklar yurduna elinde çikolata ile gitti?Kaçımız sakat çocuk gördüğünde gülümseyip onunla vakit geçirmeyi denedi?

O yapmıştı...

Boşuna konuşuyorum gene her zamanki gibi, gözümde göz yaşım, kucağımda meleğim, elimizde biberon en azından ben birşey yaptım bugün, dinliyorum Man in the Mirror uyurken ve mırıldanıyorum.

"Make that Change"...
  • Leviathan • 27 Haziran 2009 00:00 • #638028
    bu adamın icra ettiği sanat pop müzik değildi bence. sadece thriller albümünü dikaktlice dinleyin, nasıl bir funk alt yapısını olduğunu, ne kadar iyi müzisyenlerle çalıştığını farketmeniz fazla zaman almayacatır.

dansı hiç sevmeyen biri olan benim bile hayranlıkla seyrettiğim bir stili vardı bu adamın. bundan daha da öte adam canlı canlı kosnerlerinde hem ekibiyle uyum içinde inanılmaz koreografilerle dans ediyor, aynı anda da yine canlı canlı şarkı söyliyor.

önemli bir sanat adamıydı bence ve pop müzik demek çok basit kalır bence. şimdi justin timurlenk de pop müzik sanatçısı, michael jackson da?

http://www.youtube.com/watch?v=07v6tB_OLR8
  • heavymetalfan • 28 Haziran 2009 00:00 • #638029
    Leviathan'a katılıyorum.
    O starında ötesindeydi benim gözümde.Çünkü ben gerçekten onla büyüdüm,onun parçalarıyla.Moonwalk hareketiyle.
    Ve onu hep kendime yakın hissettim çünkü o büyümemiş bir çocuk gibiydi,hareketleri olsun.Gece haberi ilk duyunca sanki ailemden birisi ölmüş gibi üzüldüm.
    O böyle bir dönemde,inzivaya çekilmiş halde,insanlardan kaçarken ölmeyi haketmedi bence.
    Ama onun müziği sonsuza kadar yaşıyacak.Huzurla kal.

Umarım mutlusundur.....Seni seviyoruz(:
  • kyakuz • 28 Haziran 2009 00:00 • #638030
    Üçüncü ve son şey bu adamın dansını izleyip sesini dinleyip de müziğindeki hayatı coşkuyu içinde hissetmeyen adam michael jackson'dan daha ölü bir adamdır.

Aman sen yaşa (:
  • leviathenn • 28 Haziran 2009 00:00 • #638031
    Orada dokunduğun bardaktan alınan parmak izinle annenin kızlık soy ismini söylerler sana.

Tapıyorum onlara tanrılarım benim xD