Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

aramizda ki jack sparrow nickli jonny depp hayrani hakkinda bazi bilinmesi gerekenler.

• grungy • 26 Haziran 2004 00:33 • #433695
    Rock tarihinde,ilahların ilahı kim sizce? (mojo sormus)

JackSparrow [63 kez okundu]
    14 Haziran 2004 Pazartesi / 23:12
    Çok var bea hoja yazmakla bitmez..

Ozzy, Hendrix, Metallica, Cobain, Accept, Motörhead ve daha bir çoğu yani...

bunu yazan adam "kurt donald cobain" baslikli yazinin altina ise gayet ilginc seyler yazmis. okumanizi tavsiye ederim. adam cift karakterli(daha da fazla olabilir.)
  • grungy • 26 Haziran 2004 00:35 • #433696
    usenenler icin copy/paste olayina gireyim dedim. buyrun burdan yakin..

JackSparrow [8 kez okundu]
    25 Haziran 2004 Cuma / 22:39
    Haysiyetsiz ve onursuz bir insanın rock tanrısı diye anılmasını kınıyorum...
    Kurt.. Ne yaptı yahu ne yaptı yani öyle 50-60 şarkı söyleyip ölüdürdü kendini şarkılarda şarkı olsa...
    Come as you are as you were öffff öfff....
    3 tane powerchord bas şarkı yaz insana bi bok katmayan...
    Herşeyden bık beni örnek almayın de sonra kafana sık millet sana desin efsane...
    Kıçımın efsanesi....
  • grungy • 26 Haziran 2004 00:43 • #433698
    Jacksparrow karaketinin etkisinden kurtulamayarak kolesi olan arkasimizdan inciler..

Öldüğü için dinliyorsunuz zaten..
    Ölmeden önceki satış rakkamlarına bakın birde öldükten sonra ki satış rakkamlarına...
    Sizin gibi bebelerin müziği işte...
    Zaten bilinçli dinleyicilere bakın hangisi Kurt dinliyor yahu..
    Nirvana dinleyen 12-16 yaşındaki kız ve erkek çoğunluk ya da 12-30 yaş arası bayan çoğunluk ya da harbi müzikle henüz tanışmamış herhangi yaştaki bisürü zihniyetsiz insan...

Kurt'un dinlyicileri yalakalardan olmaya devam edicektir..
    3 bilemedin 5 şarkısı iyi diğerlerini salla gitsin..
    Bana Nirvana tarzı 5 tane grup söyleyin bilmessiniz neden adını duydunuz Nirvana'nın gittiniz aldınız dinlediniz tapındınız..
    Körler sizi....
  • grungy • 26 Haziran 2004 00:48 • #433699
    Jacksparrow karaketinin etkisinden kurtulamayarak kolesi olan arkasimizdan inciler..

al sana 5 tane grup. amator grunge efsanelerini de yazayim mi?

1.screaming trees
    2.mudhoney
    3.seaweed
    4.nirvana---->ilk albumu saf grunge di. daha iyisini kimse yapamaz.
    5.alice in chains---->ozellikle dirt albumu dinlenmezse olmaz. grunge dusmani metalcilere siddetle oneririm:)
    6.pearl jam
    7.temple of the dog
    8.soundgarden
    9.candlebox---->asla hak ettigi yere gelemeyen mukemmel bi grup.
    10.smashing pumpkins
    11.stone temple pilots
    12.tad
    13.silverchair
    14.dinasour jr.---->freak scene = smells like teen spirit
    15.babes in toyland
    16.hole
    17.foo fighters---->ilk album
    18.mad season

bu gruplar hakkinda bilmek istedigin bisey varsa sor cekinme ve bence kendine saygin varsa bu foruma girme derim bir daha.
  • grungy • 26 Haziran 2004 00:55 • #433700

yukardaki mesajda jack e aittir. ben yazmisim gibi olmus. ismini pastelemeyi unutmusum. idare edin artik.
  • PhoenixRising • 26 Haziran 2004 01:28 • #433703

grungy allah razı olsun senden sinirden ağlıycaktım

lütfen o insan mesaj atarsa cevap vermeyin resmen ilgi çekmek için mesaj atmış birşey söylemiş olmak için
  • divinemusic • 26 Haziran 2004 09:41 • #433708

Yorum yok. Grungy kardeş gereken herşeyi açık açık göstermiş bize...
  • mojo • 26 Haziran 2004 11:19 • #433709

yuh be bu kadar olur
  • ercu • 26 Haziran 2004 12:32 • #433711

baba,dedektıf gıbısın valla acaıp bı dıkkat var sende, forumlarda harcanıyosun,tebrıkler
  • Infusion • 26 Haziran 2004 12:52 • #433712

helal valla grungy.. bitirmişsin işi.!tebrikLEr..