Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

aramizda ki jack sparrow nickli jonny depp hayrani hakkinda bazi bilinmesi gerekenler.

• divinemusic • 26 Haziran 2004 13:12 • #433718
    Jacksparrow karaketinin etkisinden kurtulamayarak kolesi olan arkasimizdan inciler..

yazdığın kelimeleri kaydetmeden tekrar oku istersen.
  • maximus • 26 Haziran 2004 13:22 • #433719
    Jacksparrow karaketinin etkisinden kurtulamayarak kolesi olan arkasimizdan inciler..

Grungy nasıl farkettin ya hırs yapıp takip mi etin adamı :)? ben olsam Jack in yerinde bir daha mesaj yazmaya utanırdım
  • divinemusic • 26 Haziran 2004 13:36 • #433720

hakarete değil dostum. Allah ın şebeği yazacağına bak ne yazmışsın?
  • divinemusic • 26 Haziran 2004 13:49 • #433721

Arkadaşlar şeffaf olalım. Jack in yaptığı şey gerçekten hiçbir şekilde affedilemez birşey. Bizi kandırsa affederiz ama kendini kandırıyor. Sevgili grungy kardeşim de yakalamış, bizim gözlerimizin önüne sermiş. İyi de yapmış, bi daha kimse bu şekilde veya kafasına estikçe kendisine avantaj sağlayacak yazıları yazmaz. Ama lütfen hakarete varan kelimeler kullanmayalım, onu aramızda istemediğimizi söyleyebiliriz. Bi daha forumlarda yazdığı sorulara cevap vermeyebiliriz. Ya da ne bileyim onu yolundan döndürücü tenkitlerde, nasihatlerde bulunabiliriz ama hakaret etmemeliyiz, bize yakışmaz. Bize yakışanı yapalım. Çünkü tek bir ortak amacı ile burdayız, müzik.
  • Strahd • 26 Haziran 2004 14:29 • #433723

grungy allah nazardan saklasın seni valla.senin gibilerine her zaman ihtiyacımız var
  • grungy • 26 Haziran 2004 15:33 • #433735

haklisin muzik icin burdayiz. insanin fikirleri degisiklik gosterebilir bunu anlarim da. yok bebe muzigi, karaktersiz, onursuz. adam bize hakaret ediyor.(ben 9 yildir bosuna mi bu muzigi dinliyorum?) bu kadar da olmaz. ben bunlari elestirdigim veya sevmedigim gruplar icin kullanmiyorum. ozur dilerse tabi gelsin baba..
  • buddyholly • 26 Haziran 2004 15:52 • #433736

vay be analar ne yiğitler doğuruyor.büyük bir iş başarmışsın grungy kardeş,sadettin teksoy'dan bir eksiğin yok mübarek artın var.jack sparrow'da artık teknesini başka diyarlara sürsün yelkenler pupa..sancak alabora,kara göründü hemide ayın 14 gibi göründü..
  • grungy • 26 Haziran 2004 16:07 • #433739

:)) ben espri diye, buna derim iste:)
  • divinemusic • 26 Haziran 2004 16:13 • #433740

hehehe :)
  • ScarFace • 26 Haziran 2004 19:17 • #433750

ulen grungy çabuk söyle mit tenmisin mossad dan mı?:)) vay anasını sayın seyirciler.Adamı insan içine çıklmaz hale getirmiş ne diyelim.Bu konu hakkında benim bir yorumum yok ama grungy zaten söylenebilecekleri söylemiş.Allah zihin açıklığı versin dostum.