Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

aramizda ki jack sparrow nickli jonny depp hayrani hakkinda bazi bilinmesi gerekenler.

• JackSparrow • 26 Haziran 2004 20:22 • #433762
    Ohaa ben böle yanlış anlama görmedim.....

Adamı sevmiyor olmam onun idol olamıyca anlamına gelmez. Adam harbiden çok kişiyi etkiledişimdi hakkını vermek lazım.. Ama sevemiyorum nababilirim...
  • JackSparrow • 26 Haziran 2004 20:34 • #433763

Bu arada benim resimlerimin özentilikle ne alakası var lan...
    o zaman coal chamber, fear factory, p.o.d. gibi gruplarda o tür fotolar çektiriyolar hepsi özentimi....
    sizin o tapındığınız Kurt Cobain gibi karı kılıklı olmaktansa o tür fotolar çektirmeyi yeğlerim...
    benim özentiler hakkında yazdığım hiç bi yazıyla fotolarım ters düşmüyo... ben sürme çeken siyah giyen özenti mi dedim sanki...
    ne aptalsınız hem ismimi yanlış anlayıp üstüme yorum yapıyosunuz hemde fotolarıma bakıp bana özenti diyosunuz...
    yuh artık yani....
  • grungy • 26 Haziran 2004 22:25 • #433767

devam et dostum. alttan alacagina su ustune cik. buradaki herkes o cobain nin kim oldugunu cok iyi biliyor. bu yaklasimla sadece kendini salak yerine koyarsin. bayagi bi cevap yazmadin bugun. oysaki sabahtan baslardin karalamaya, eminim ki baska cobainler aramissindir:) ok. cobain o cobain degil. o zaman niye info da 3 akordluk sana gore boktan muzik yapanlarin isimleri var? ayica benim kendi dusuncem arkadaslar.. dogalliktan uzak o tarzdaki fotograflar, bilhassa black metal gruplarinin ister fear factory olsun cradle olsun hepsdi gozumde ozentidir. ne yani vahsi fotograflar sayesinde vay beee cok cool lar mi diyecem? neyse sana iyi gunler.
  • grungy • 26 Haziran 2004 23:41 • #433770

sen bi kere duzgun konusmasini ogren bu 1 arkadasim.

2.kimseye ozenti demek benim haddim degil ben sadece cektirilen o komık fotograflara ozentılık dıyorum.(sert bakan veya iste civili, islemeli balo kiyafetleri giyilen resimler) bak hayranlariyla cektirseler o dogal halleri oldugu icin hosuma gider. son olarak

3. ilahlara jim morrison yazarak, ondan nefret etmek, buna inanmadan soylemek nasil bir zihniyettir cok merak ediyorum. siz ikiniz bu yazdiklarinizla benim ilahim oldunuz zaten.
  • munderworld • 27 Haziran 2004 00:30 • #433773
    ya bişi sorcam

ya üsteki şu mesaj senin mi yoksa jack sparrow un mu? çünkü grunge a tapan birileri var mı? forumunda su mesaj var:
    grungy write
    1.screaming trees
    2.mudhoney
    3.seaweed
    4.nirvana---->ilk albumu saf grunge di. daha iyisini kimse yapamaz.
    5.alice in chains---->ozellikle dirt albumu dinlenmezse olmaz. grunge dusmani metalcilere siddetle oneririm:)
    6.pearl jam
    7.temple of the dog
    8.soundgarden
    9.candlebox---->asla hak ettigi yere gelemeyen mukemmel bi grup.
    10.smashing pumpkins
    11.stone temple pilots
    12.tad
    13.silverchair
    14.dinasour jr.---->freak scene = smells like teen spirit
    15.babes in toyland
    16.hole
    17.foo fighters---->ilk album

var mi daha otesi?
  • munderworld • 27 Haziran 2004 00:31 • #433774
    ya bişi sorcam

çünkü üste bu mesaj jackın mesajı gibi duruyo
  • grungy • 27 Haziran 2004 14:32 • #433787
    ya bişi sorcam

hayir tabiki benim:)
  • JackSparrow • 27 Haziran 2004 18:08 • #433800
    Hobaa...

Kardeş Kurt Cobain'in dokunulmazlığımı var yaa...
    İstediğim gibi konuşurum....
    Bu arada ben şunu anlamadım Kurt Cobain'den nefret ediyorum diye o adamı rock idolü olarak göstermem ne alakasız olaylar yani...
    Sonuçta senin dediğin gibi Kurt'ü bile bi idol olarak göstersem bişey olmaz...
    Ben Iron Maiden'den nefret ediyorum ama Iron Maiden bir rock idolü değilmidir...

Hem Evet araştırdım Mike Wizard Cobain Hendrix'in bassçısı sende yazmışsın zaten...

Bu arada dinlediğim grupların arasında Nirvana v.b. 3 akorluk şarkılar yazan gruplar bulunmasının sebebi şudur...
    Eğer ben bi grubun müziği hakkında bişey bilmeden o grup hakkında eleştride bulunursam bu son derece absürd bi davranış olur dolaylı yoldan ben o listeye hiç sevmediğim halde Limp Bizkit'i bile yazdım...
    Neden Nirvana dinlemeden onlar hakkında yorum yapayım ki...
    Size de gerzekçe olmazmıydı...
    Bu arada bakıyorum arkamdan baya bi konsey kurulmuş eyallah ben alışkınım zaten bu Kurt ve SOAD yüzünden sürekli böyle tepkiler almaya....
  • grungy • 27 Haziran 2004 18:52 • #433802
    Yaa....

yaa eyvallah cok guzel:) benim merak ettigim jimi hendrix in basscisi nasil idol oluyor ki? komik yani.. tamam iyi caliyorda, idol olacak bi adam degil. sana gore olabilir o zaman ismini yaz.. ama yirtmak isteyen her turlu yirtar zaten:)

bu arada bi de sey demissin. sevmemek ayri, idol olarak gostermek ayri demissin. bak soru su:
    Rock tarihinde,ilahların ilahı kim sizce?

yani sence, sizce diyor adam. sevdigini yazacaksin. genel anlamda herkes adina cevap ver olmuyor bu sorunun mantigi. ben bi de dinledigin gruplara bakinca onlari severek dinledigini anlarim. sirf o gruplar hakkinda ileri geri konusmak icin dinlemek ve oraya yazmak cok derin meseleler..neyse basarilarinin devamini dilerim:)
  • JackSparrow • 27 Haziran 2004 21:56 • #433808
    Yaa....

ben senin başarılarının devamını dilerim...
    burda insanları karalamakta üstüne yok hayır eline ne geçti ben onu merak ediyorum...
    Ha Kurt Cobain ha Mike Wizard Cobain...
    Bu arada sizin Kurt idol oluyorda Hendrix in bestelerini yapmada %50 payı olanmı idol olamıyor...
    İkiside idoldür bence...
    Hernekarda Kurt'ten nefret etsemde...
    Bakıyorum mantıklı cevaplar verince, çevir kazı yanmasın ayaklarında vitesi 1'e almışsın...
    Hala benim kastedmediğim bi adamı buraya yazıyosun....
    Hadi kardeş yaa yapma allah aşkına harbiden rock müzikten biraz anlayan adam olsaydın Cobain derken kimi kasteddiğimi öğrenip gelir buraya konuşurdun...
    İllaki Kurt mü olucak o adam yani...

Sen insan dedektifimisin gelip burda bu doğrudur bu yanlıştır yorumunda bulunuyosun...