Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Bateristler...Buraya..

• ScarFace • 3 Temmuz 2004 16:00 • #538446
    abiler herkes çok şey yazmış bende toparlamaya çalışcam aklımda kaldığı kadar...
    1.si bence davulun yaşı yoktur öğrenmek istedikten sonra.tabi çok geç kalmamakta lazım 21 yaş o kadar da fazla değil ama çok aman aman bi teknik kazanman için çok çalışman lazım.
    2.si ve en önemlisi "alpaysalt" nickli nasıl söylesem "abi" ye sorum gerçek alpaysalt mı yoksa onu çok seven bir fanı mı?bilemeyecem.ama kendisi ise süpper bir davulcusun sen.Hele Gür Akad la beraber kadıköy ü sallamanı anlattık herkese.
  • chriss • 7 Temmuz 2004 16:08 • #538481
    benim de bi saka var bildiim onu yaziim bari:)

bi davulcu gitar almaya gitmis ve sormus;

-ibanez stratocaster ya da fender les paul istiyorum varmi?

dukkan sahibi cevap vermis;

--davulcusun sen galiba..

D---evet nerden bildin??

--burasi eczane :) ehehe
  • burak • 29 Temmuz 2004 23:34 • #538750
    davulcular dikkat?

selam herkeze..bukadar kim nasıl çalıyo..neyi nasıl yaparım..one ..bu ne..kim daha iyi..bunlarla uğraşacağınıza...ben nacizane derim ki..tünelde Atilla Atalay adındaki davulcuya gidin tanışın..derdininizi anlatın..ders alın bu iş bitsin..işte size çözüm:=)..şu an dünya single twin rekorunu kırdı ama daha resmiyleştirmedi??...gidin gözünüzle görün ..hem vakit kazanın hemde gereksiz dedikodulara son verin....ben arkadaşıyım ..o böyle yerlere yazmaz ilgilenmez..kışa solo dvd çıkartıyor oturun seyredin:=).armoni.solfej..teori..sadece davulcu değil ki adam ..ee Bilkent Jazz mezunu..hani diğer davulcular alınmasın...herşeyin dersini veriyor ve öğrencileri de felaket..teknik..sürat..müzikal..tuşe..time...ne istiyorsan var.....uzatmayın ve kendinize iyilik yapıp gidin bi çayını için deriiimm..hani ne kadar dikkat edersiniz bilmem yazdıklarıma...oturduğunuz yerden ahkam kesmeyin...gözünüzle görün ve gerçekleri kabul etmeyi öğrenin...biri der sol elim diğeri der sol ayağım..vs..adam twinde felaket...elleri bi acaip..sağdan da çalıyor..soldan da çalıyor davulu...gidin sorun..ders alın.öğrenin..bu adam nasıl gelmiş bu hale?..sorun.tanışın...ama derseniz ki bize ne?burada dedikodu hoşumuza gidiyor..bilmem...dvd sini seyrederken bön bön bakarsınız....siz bilirsiniz..0,212,292,03,95.......çevirin çıkar...Önemli not:felaket sinirli...ukalaaaaa....kimseyi beğenmez...ki haklıda ..herşeyi pat diye açıkca söyler...fena küfür eder....eee izmirli Deli Atilla diyorlar .....hadi size iyi günler...
  • ScarFace • 11 Ağustos 2004 11:13 • #538921
    faydalı:)
  • mell-o • 13 Ağustos 2004 00:52 • #538929
    ben varım ama daha çok yeniyim jazz da 2-3 ay falan oldu önceleri funk ritimler çalmıştım
  • ScarFace • 21 Ağustos 2004 13:20 • #539031
    bu kadar geri kalmamak lazım.
  • __killingHAND_ • 21 Ağustos 2004 15:54 • #539034
    abi insan sadece kendi bulduğu kontrolleri bir yere yazsa 20 sayfa kitap eder
  • Akusta • 24 Ağustos 2004 12:20 • #539074
    2 alto mu, 3 alto mu?

Arkadaşlar, 2 alto mu, yoksa 3 alto mu kullanıyorsunuz?
    Tercihinizi neler etkiliyor?
  • ScarFace • 24 Ağustos 2004 17:49 • #539087
    halkısın moruk bende bazen sağa sola vuruyorum pat güzel bi şey çıkıyor.
  • drum is life • 27 Ağustos 2004 09:20 • #539157
    bu konuda istanbuldaki arkadaşlar çok şanslı. 6 yıldır davul çalıyorum ve eğer kayseri de olmasaydım şu anki bulunduğum noktaya istanbulda en fazla 2 yılda ulaşabilirdim. şu internette olmasa tümden bitmiştik heralde.

LLRLLLRR-LLRLLLRR-LLRLLLRR-LRLRLLRRLRL

haberleşmeyi sürdürelim arkadaşlar.