Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

LİNE 6 POD 2.0 yada Digitech Rp 300 SİZCE HANGİSİ?

• wishmaster666 • 23 Aralık 2005 03:22 • #562092
    kesinlikle ve kesinlikle line6 ten şaşma arkadaşım aynen burda bir forumda daha yazdım gibi line6 +10 lu foot controller + morley wah
  • kutay__ • 24 Aralık 2005 03:55 • #562093
    dayım gecen sene rp300 cıktıgında gaza gelip almıştı. valla berbat birşey ne yalan soyleyeyim.
    anfin yoksa sisteme gireceksen pod oneririm. anfi simulasyonları cok güzel. ama efektlerini cok sevmedim acıkcası. anfin varsa, boss me-50 iyi bir secim olabilir, efektleri cok başarılı. 550 dolar civarı paran varsa gt8 alabilirsin.

bir de zoom g2 olayı kopardı arkadaşlar. yabana atmamak lazım. en azından bir denenmeli. dışarda 99 dolar, laylaylom'da 230 dolar fiyatı. g2 henüz kullanamadım ama netteki demoları cok güzeldi. bi de bi üst modelinde pc ye usb den baglayabiliyosunuz, boylece kayıp vermeden gitar kaydı yapabiliyorsunuz. ayrıca üst modelinde bir expression pedalı da mevcut.

kişisel fikrimi sorarsan güzel bi anfi al, hybrid ya da lambalı 15w olur, 30w olur. tak gitarını direkt anfiye cayır cayır çal. çünkü asıl olay anfinin hoparlörlerinde, kralını modelleseler, sen o processoru müzik setine, 5+1 ses sistemine bagladıktan sonra o hayal ettiğin van halen, richie sambora tonlarını alamazsın. o yüzden gerçek bir setupla kendine karakteristik bir ton yaratmalısın.

umarım işine yarar birşey bulursun.
  • BurockK__ • 1 Ocak 2006 19:00 • #562104
    pod konserde bile yeter sesleri digihech kadar digital değil ustelik...guzel bir foot switch alırsın 100$lardan baslar iyileride seni goturur sıradan conserlerde ama ben yine de analog derim morukk..