Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

seksist anket sorularini kinama mesaji!

• garajorgüyesi • 9 Kasım 2004 20:32 • #566250
    bilimsel yaklaşım değil milimsel yaklaşım

ulen ya hala oynuyoom bikere çarpmadıgım olmadı
  • tershesap • 15 Kasım 2004 13:42 • #566277
    hımm

ya ben biolojik bilmemde geçen gün araba kullanıyorum.tam yol benimken yan yoldan bir bayan fırladı.neyse fren sesleri ile etraftaki kitlenin bakışları ve geçmiş olsun sözleri altında başımıza üşüşüldü.karşı tarafın bayan olması ve tipimin kayık olması itibarı
    ile herkes bana çemkirmeye başladı.diyorlarki hanım teyzeler:niye bayana yer vermiyorsun.
    a-)yan yoldan araba çıkarken önce burnunu gösterir öyle yer verirsem veririm
    b-)ben arabanın içinde bayan mı erkek mi diye bakacam bütün arabalara
    birkezde utançla söylüyorum iki tane bayan benim kullandığım arabayı sıkıştırmaya kalktı.bakın kalktı diyorum.sıvıştım.
    kıssadan hisse hiçbir zaman bayanlar kabul etmiyor.ama bu tedirgin kullanımın sebebi memleketimizden kaynaklanıyor gibime geliyor.bu tedirginlikte hataya sebep veriyor.bence bayanlar daha dikkatli ve hassas bu trafik ve araba konusunda.hala bayanların evde oturup yemek yapması gerektiğini düşünen zihniyetler tarafından bayanlar zorluk çekiyor.ulam amma da yazdım.neyse bayanların biyolojik felan değil bizim hanzolar tarafından hataya sürükleniyor.ohh bitti
  • stranger_sws • 15 Kasım 2004 14:00 • #566278
    hımm

310 puan aldım :))
  • stranger_sws • 15 Kasım 2004 17:10 • #566279
    hımm

422 kendimi aşıyorum....
  • anaemics • 15 Kasım 2004 22:10 • #566280
    I'm the best driver ever

424 puan aldım sıkı sürücüyümdür huyum kurusun. bekçi harbiden iyi oturtmuşsun lafı garajın önünü açalım mal gelcek falan.. ya abilerim ablalarım kadınlar neyi görünce ne yapmak isterler? buna rtük izin verse birçok örnek verirdim ama :) rtük ün ses çıkarmayacağı ve konumuzla ilgili olan bi tane vereyim

ayna görünce makyaj yapmak ve ya makyajlarını kontrol etmek isterler e arabada da güneşliklerdeki hariç toplamda 3 ayna var doğal olarak trafikte giderken arkadaki arabaya bakayım deyince aynaya yöneliyolar o anda akılları karışıyo ani bi refleksle aynayı suratlarına göre ayarlıyorlar doğal olarak ta yüzlerine bakarken az bişey direksiyon hakimiyetlerini yitiriyorlar arkadan gelen erkek şoför de önde sarhoş falan var diye ani bi refleksle direksiyonu kırıyor ve olan oluyor..

BAŞKA BİR ÖRNEKTE:
    normalde geri geri park edeceğiniz zaman sola gitmeniz gerekiyorsa sola çevirirsiniz sağa gitmeniz gerekiyorsa sağa ama onlar sağa gidecekleri zaman sola sola gidecekleri zaman sağa çeviriyorlar böyle olunca da doğal olarak boya, kaporta ve yedek parça gibi ihtiyaçlar ortaya çıkıyor..

BENDEN SİZE TAVSİYE: yatak haricinde kontrolü onlara bırakmıycaksınız yoksa batırıyorlar..
  • Affedilmeyen • 16 Kasım 2004 02:58 • #566285
    araba ve kadın

Eğer bir adam karısına arabanın kapısını açıyorsa ya arabası yenidir ya da karısı
  • cc_baran • 16 Kasım 2004 15:19 • #566293
    araba ve kadın

:))
  • Ktulu • 17 Kasım 2004 01:12 • #566306
    Araba Alma Kuralları

bir de arabalarını satarken özellikle "bayandan" diye belirtirler. Çünkü arabayı çok temiz kullanacaklarını sanarlar :)))))

Bayandan hayatta araba alınmaz.. Ya kazalıdır, ya motor bakımından anlamaz (ki neden %99 kadınlar motordan anlamaz bunu da anlamış değilim) ya da az kullandığı ve arabayı ölüme terk ettiği için daha temiz olduğunu sanar :)))) Arabanın ne boyasına ne de pas durumuna bakılmıştır. Bir bayanın arabası hayatta pasta-cila işlemi görmez, sadece oto yıkamacıda yıkatılır :) yağmursa arabanın kayacağı düşünülerek yola çıkılmaz, araba yatar; karda zaten ayakta bile yürünülmediği için zaten dışarı çıkılmaz, yine araba yatar; ama yolların en kaygan olduğu, aşırı nemli ya da hafif çiseleyen yağmur altında, "şu yağmur yağmadan bi süpermarkete gidip göz kalemiyle oje alıyim" diyerek trafiğe çıkılır ve yavaş gidilse bile arabanın arkasını salması sonucu ya da "frene bastım bastım tutmadı!!!" sendromu sonucu ön tampon veya ön çamurluklar değiştirilir :) Yağmurda, karda araba tüm olumsuz hava koşullarını göğüsleyecek bir yerde tutulur ve boyalar ilkbahardan yaza gelene kadar eşşek derisi kıvamını alır :)

doktordan,memurdan,mühendisten diye ilan verenler kısmını hiç karıştırmıyorum :))

Bir de galericiden alınmaz araba :) Gazetedeki ilan için telefon edersin, bakarsın galerici çıkar, sen 2 kuruş daha fazla vermemek için adamın seni kazıklıycaanı sanarak, şak diye kaparsın telefonu. Halbuki adam namusuyla para kazanıyo :))) Arabanın çalıntı olma riski yok, temiz ve sorunsuz çıkacağını bildiğin halde hala kazıklanmama güdüsüyle hareket edilir.... :)

Neyse bu araba mevzusu benim canımı sıkıyo çok içli dışlı oldum uzun zamandır ama bi netice alamadık hala :(
  • _DoGu_ • 21 Kasım 2004 17:25 • #566339
    Araba Alma Kuralları

Eğer bir adam karısına arabanın kapısını açıyorsa ya arabası yenidir ya da karısı

+1
  • flomak • 21 Kasım 2004 17:36 • #566342
    Araba Alma Kuralları

+2