Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Dejenere Türkçe tespit edicisi

• chun-lee • 11 Haziran 2004 22:46 • #564809
    Millet tutturmuş bir chat dili...

Bence de herkes harf yutup "duruyor"..;)
  • the_ibibic • 17 Haziran 2004 10:37 • #564821

sonuna kadar yanınızdayım çok doğru bir icat tebrikler.
  • metaligirl • 17 Haziran 2004 13:20 • #564822

chat dili belki hızlı yazmak bakımından avantajlı olabilir ama ben mümkün olduğunca düzgün türkçe'yi kullanmaya çalışıyorum. bazen kolaya kaçıp chat dili kullandığım da oluyor tabii.
  • MeDuSa_62 • 20 Haziran 2004 22:00 • #564831
    bekçilerin şahınaaaa

sende olmasan kim kurtaracak güzel türkçemizi kalbimizin ve garajımızın biricik bekçisi....saygılarrrr(medusa&chazy chazzz)
  • nazmiyyeaah • 2 Temmuz 2004 01:37 • #564898
    Ya herşey iyi hoş da, her nokta koyuşumdan sonra shifte basıp büyük harfle başlamak çok zor yahu. bunu da Word'deki gibi otomatik yapan bir sistem olsa... biz uğraşmasak, olur mu?
  • divinemusic • 2 Temmuz 2004 07:55 • #564899
    Sen de çok şey istiyosun :)
  • chutluck • 5 Temmuz 2004 21:19 • #564903
    Kesinlikle katılıyorum divinemusic :) Bence daha önce yapılması gereken şeyler var. Üşenmeyelim, shift'e basalım! :)
  • Ktulu • 7 Temmuz 2004 02:13 • #564905
    asp ile mümkün..

Ama mesajı yazarken değil de post edilmeden önce önizleme ekranı geldiğinde yani text server'a ulaştığında bu işlem yapılabilir...

Aslında bana da shift'e basmak zor geliyor. Hele şu ' ? ( )işaretlerde kafayı yiyorum.

Bir de "animasyonn" ve "dejeneree" kelimesini de dejenere kabul ediyor sistem. Bu da düzeltilirse fena olmaz.

Aslında ı ile i harflerinin yerini değiştiren bi program olsa da fena olmaz değil mi? :)
  • GaRaJ Bekçisi • 7 Temmuz 2004 09:09 • #564906
    Ktulu, bizde php var asp yok onunla olmaz mı? Bi elimizden tutsan, yol göstersen, pek anlamıyoruz da bu işlerden...
  • divinemusic • 7 Temmuz 2004 09:53 • #564907
    Bekçimi üzmeyin, işinize gelmiyorsa yazmazsınız. Adam kolunuzdan tutupta lütfen foruma birşeyler yazın demiyor! Sanki 24 saatiniz burada geçiyor, milyonlarca satır yazı yazıyorsunuz. Yok shift e basmak zor geliyor, yok ı ve i harfleri yer değiştiren bir program istiyoruz, ne bu ya?! Ben nasıl yazı yazıyorsam ve şikayet etmiyorsam, siz de şikayet etmeyeceksiniz ve yazınızı yazacaksınız, zor geliyorsa da yazmasınız bu kadar kolay. Sizi zorlayan yok, illa ki yazmak zorunda da değilsiniz. Ulan amma üşengeç milletiz ya! Burada da kapansın bu saçma istekler...