Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Dejenere Türkçe tespit edicisi

• PhoenixRising • 7 Temmuz 2004 13:15 • #564908
    cok gerikafaliymissin
  • mortimer • 7 Temmuz 2004 14:08 • #564909
    yaf ne diyorlar ya bence bu dejenere türkçe olayı olmamış neden derseniz her seferinde dikkat ediyorum 9 kelime yanlışsa 4 tanesini gösteriyor onu düzeltiyorsun 2 tane gösteriyo düzelt anam düzelt bitmiyo ki hem mesela ben "r" özürlüsüyüm normalde olduğum gibi yazmak istiyorum ama MR.DEJENERE izin vermiyor bak seen!!!

mesela şimdi önizleme yaptım ve sen kelimesini yanlış yazdım neden bişey demedi?bilmiyorum yapıyorsanız tam yapın sizde kurtulun bizde.........
  • paganini • 7 Temmuz 2004 14:17 • #564910
    Ne kadar güzel,ne kadar güzel...
    Nedendir bilinmez ancak son zamanda Türk Dili'ni
    koruyan ve kollayan insanların sayısında artış söz konusu.
    Ve Garaj a ve Garaj Bekçisi ne teşekkür ediyorum.
    saygılar
  • divinemusic • 7 Temmuz 2004 15:55 • #564912
    PhoenixRising, peki sen bu sitenin sahibi olsan, aynı saçma sapan şeyleri senden isteseler? Senin tepkin ne olur? O zaman sen de gerikafalı olursun!!!
    İnsanları yargılamak bok atmak çok kolaydır, çünkü bir insanı övmek kompleksli insanların zoruna gider. Bu lafımı unutma...
  • divinemusic • 7 Temmuz 2004 16:04 • #564913
    Arkadaşlar, ben çok düzgün bir şekilde yazılarımı yazıyorum da, siz neden yazamıyorsunuz?! Dejenere Türkçe Tespit Edicisi bana şu zamana kadar bir uyarı vermedi? Ben anlamıyorum siz neden şikayet ediyorsunuz? Yaptığınız işi ilk önce kendiniz beğeneceksiniz, ondan sonra başkalarının beğenmesini bekleyeceksiniz. Benim şu ana kadar ki yazdıklarımda bir virgül hatası bile göremezsiniz. Çünkü kendime ve buradaki insanlara saygılı olmam gerektiği için düzgün yazmaya çalışıyorum. Lütfen kuru gürültü yapmayın, suyu bulandırmaya çalışmayın. Yoksa o suda boğulursunuz.
  • metal_milita • 7 Temmuz 2004 17:00 • #564914
    :) genel olarak haklısın ama adamım biraz fazla acımasız davranıyorsun gibime geliyor
  • GaRaJ Bekçisi • 7 Temmuz 2004 17:07 • #564915
    Bu dejenere Türkçe tespit edicisi, adından da anlaşıldığı üzere gramer düzelticisi veya Türkçe sözlüğü değil. Defalarca kez konuşulduğu üzere son "trend"lerde yükselişte olan Türkçe'yi katletme sevdasına karşı durabilmek. Bu tipte Türkçe kullanılan mesajları elimizle silmeye çalışıyorduk, zor oluyordu biz de bu scripti hazırladık. Hatalar olması da normaldir bu arada, tespit ettikçe düzeltiyoruz. Olay budur.
  • divinemusic • 7 Temmuz 2004 17:42 • #564916
    Acımasız davranmak zorundayım dostum. Bir tablonun duvarda asimetrik olarak durmasını isterim ben. Eğer eğri duruyorsa ters birşeyler var demektir. Ya duvar düz değildir ya da tablo yamuktur. İnsanlar da böyledir. Ya kendileri yamuktur ya da hayatları yamuktur, düşünceleri düzgün değilse. Ve ben doğru düzgün düşünen adam isterim karşımda duracak. Anladın mı beni?
  • PhoenixRising • 7 Temmuz 2004 19:15 • #564917
    ego probleminmi var ne kasiyosun bu kadar hayret birsey ya
    ktulu bir istekte bulunmus katilirsin katilmazsin ama bu kadar abartilirmi. attigin mesajlara bakiyorum sanki babanin sitesiymis gibi konusuyorsun. sanane baskalarinin yazilarindan bu kadar. egerki kufurlu sozler falan filan olursa tabiki karsisinda dur ama boyle basit seylerde bile agresiflik yapilirmi.
    iki dusun bir konus.
    forumda insanlar dusuncelerini tartisir bir moderatorde onlari kontrol eder. bu forumda da moderator garaj bekcisi nickli insan galiba. bence seni rahatsiz eden seyleri ona sikayet et. baska insanlar bir konus hakkinda konusurken hakem gibi ortaya atlayacagina moderatore soylersin.

ayrica bir dahada bana nasihat verme.
  • divinemusic • 7 Temmuz 2004 19:44 • #564918
    1. Bir bayan olarak yazdığın yazı çok çirkin. Üslubunu bilerek tartış benimle.
    2. Babamın sitesi elbette değil ama saçma sapan düşüncelere ses çıkarmazsam belki 1 yıl sonra burası gerizekalı dolacak.
    3. Sen buraya daha yeni üyesin, sitede neyin nerde olduğunu bile bilmiyorsundur ama benim abartısız günümün 14 saati burada geçiyor.
    4. Burada bekçi direk olarak medaratörlük yapmıyor arkadaşım. O yüzden sadece küfür yazıldığında bekçiye haber veriyoruz.
    5. Ego problemim mi? Çok komiksin sen ya, ego problemim olsa burada kendimi yere göğe sığdıramazdım.
    6. Ktulu istekte bulunmuş Garaj Bekçisi de ona gereken cevabı vermiş. Bu benim bu konuda ne kadar haklı olduğumu, senin de birilerini korumaya çalışırken koruduğun kişinin kim olduğunu bilmen gerektiğini gösteriyor.
    7. Beni tanıman için benim şu ana kadar foruma yazdığım tüm yazıları okuman gerek. İstersen senle ondan sonra tartışalım düzeyli bir şekilde
    8. Sen bu şekilde davrandıkça sana nasihat veren çok olur.
    9. Yok...