Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

kınanan garajcılar

• janisjoplin • 26 Ağustos 2004 01:31 • #565470
    [::K.İ.L.İ.T::]henüz bugün üye oldum garaja.sağa sola göz atarken baazı arkadaşların infolarına boylarını kilolarını yazdığını gördüm.hiç hoşlanmadım onları arkadaş arıyorum.com,sapım.com,açım.com gibi sitelere davet ediyorum
  • Snob • 26 Ağustos 2004 01:48 • #565471
    [::K.İ.L.İ.T::]peki o zaman, ben de oraya buraya ingilizce yazılar yazan sevgili üyeleri beningilizcebilirim.com, kendimieniyiingilizceifadeederim.net ve turkceyiyedimbitirdimyetmiyorartikbana.com.tr.tc adreslerine davet ediyorum. hadi bakalım :)
  • karete • 26 Ağustos 2004 02:26 • #565472
    [::K.İ.L.İ.T::]snob sana manyak derecede katılıyorum çok iyi bir örnek kutlarım seni bu örneği verebilecek çok az kişi vardır
  • andresson • 26 Ağustos 2004 03:12 • #565473
    [::K.İ.L.İ.T::]hele hele aptal aptal şiirler ve hikaye alıntıları yapanlar yok mu hele ki aşk şiirleriyse of allahım offf
  • gokcen • 26 Ağustos 2004 09:44 • #565475
    [::K.İ.L.İ.T::]birde 'rockerım cillobum' a atlayanlar...bence asıl problem olanlar bunlar,bırakın kim ne yazarsa yazsın,takmayın..herkesin kendini bi ifade ediş şekli vardır,adam ondan hoşlanıyosa size ne sallamzsınız olur biter..
  • TurkishMetal • 26 Ağustos 2004 11:02 • #565476
    [::K.İ.L.İ.T::]ya kimse çevresindeki kişilerin davranışlarına yorum getirme hakkına sahip değildir.hikayeden alıntı yazmanın ne gibi bir zararı olabilirki sana.niye bozuldun anlamadım.benim tanıtımımda da adlof hitlerin sözleri var.belkide sen yazdıklarımı hikayeden alıntı sandın.o sözleri yazmamın nedeni de ilgi çekmek değil uçuk biri olduğumu anlatmak istedim.tanımadığım bir sürü insan mesaj atıyor.kimileri elini kim tuttu diyor kimileri niye kendini anlatmadın diyor.kimileride ne yapmak istediğimi anlıyor.böyle boş şeylerle kafamızı yoruyoruz.istemediğimiz şeylerle karşılaşınca da birden hiçbirşey olmaz diyoruz.türk değilmiyiz abi herşeyin bir bnliğini buluyoruz sahtekar insanlarız diyoruz.yazdıklarım hiçbirşey değişmicek ama yazmasaydım da ben rahat etmicektim.
  • chazy_chazzz • 26 Ağustos 2004 14:58 • #565477
    [::K.İ.L.İ.T::]yaa bi tane ver mesela j-lo diye açında onun profiline bakın arkadaşlar yaa..sonra bitane daha verdı adını hatırlamıyorum ama süper bateristim manyak yakışıklıyım filan diyordu...yazık yaww bence acıyıp yardım etmek lazım böylelerine....yani ne biliim profillerine şöyle düzgün bir iki cümle önerebiliriz mesela..herkes bi üyeyi düzeltse garajı adam ederiz valla... ama insanların kişiliklerinede karışamayız ki yani malsa maldır adam ben buyum diyosa..saygı duymak lazım:)))
  • hayaletxxx • 26 Ağustos 2004 14:58 • #565478
    [::K.İ.L.İ.T::]kardesim madem ucuk birisin takma sıradan insanları:))seninde dediğin gibi biz türküz hemde bilinsiz türk:))
  • 666 • 27 Ağustos 2004 00:03 • #565481
    [::K.İ.L.İ.T::]Özgür irade..isteyen kendini latincede ifade eder,ispanyolcada...yabancı müzik hiç dinlemiyoruz sanki...
  • karete • 27 Ağustos 2004 00:05 • #565482
    [::K.İ.L.İ.T::]666 kardeşim yabancı müzik diye birşey var mı ? müziğin yabancısı olmaz müzikte dil din ırk olmaz duygu denilen olay söz konusu müzikte