Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

kınanan garajcılar

• TurkishMetal • 27 Ağustos 2004 09:07 • #565484
    [::K.İ.L.İ.T::]müzik evrenselliktir.nicikmin anlamı türkçe metal ama piçleştirerek yazdım.kardeşçe yaşamak için anlaşmamız gerek.umarım birgün herkes kardeş olur.sözüm kardeşlerime :P
  • 666 • 27 Ağustos 2004 17:23 • #565491
    [::K.İ.L.İ.T::]yabancı müzik derken sözleri yabancı olan besteleri kastettim..en ince detaya bile takılıyorsunuz..ilk başta bir anlatmak istediğimi anlayın..hem müziğin yabancısı olmaz diyorsunuz hemde millet info da kendini farklı bir dilde tanıtınca yargılıyorsunuz..bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?yukara yazdığının mantığına göre..karete kardeşim yabancı info diye birşey var mı?infonun yabancısı olmaz,infoda dil,din,ırk olmaz,verilmeye çalışan mesaj önemlidir...?!!
  • TurkishMetal • 28 Ağustos 2004 08:50 • #565500
    [::K.İ.L.İ.T::]bardağın dolu tarafına baksana birazda.herkse birbiri ile anlaşmak zorunda değil.sağlam biekaç arkadaş bulma derdi ile üye oldum siteye.birde müzik bilgimi arttırmak için.başka amacım yok.niye bu kadar kasıyorsunuz anlamadım.burada kimseye eğitim veremeyiz.boşşeylerle uğşaşıp duruyoruz.bu sefer yanlış anlaşılmam umarım
  • 666 • 28 Ağustos 2004 13:04 • #565502
    [::K.İ.L.İ.T::]turkishmetal..yanlış anlaşılmam umarım demişsin..yukarda yazdıkların banaysa yanlış anlamayı bırak hiç birşey anlamadım..

'Bardağın dolu tarafına baksana birazda'demişsin sana bunu söylettirecek bişey yazmadım..

'Herkse birbiri ile anlaşmak zorunda değil'demişsin sanki ben bunun aksini savunan ya da'bu böyledir'gibisinden bir dayatma yaptım yukardaki yazımda

'Sağlam birkaç arkadaş bulma derdi ile üye oldum siteye.birde müzik bilgimi arttırmak için.başka amacım yok'demişsin..sanki bizim amacımız sevgili bulmak..hem sana amacının sorulduğunu hatırlamıyorum.

'Niye bu kadar kasıyorsunuz'..biz neye kasıyoruz?kasıldığımızı ne biliyosun?

'Burada kimseye eğitim veremeyiz'...senden eğitim isteyen olmadı zaten..buna gönüllü ve bu işi seve seve yapacak arkadaşlar mevcut..(divine,scarface gibi..)

'Boş şeylerle uğraşıp duruyoruz'...kendi adına konuş..Eğer uğraştığın şeyler sana boş geliyosa üyeliğini iptal ettirebilirsin..durumundan rahatsız olan zaten durmaz bu sitede..

Beni istediğiniz kadar yalnış anlayabilirsiniz..

BİTTİ...
  • SeniorMad • 28 Ağustos 2004 13:43 • #565503
    [::K.İ.L.İ.T::]ilginç...
  • 666 • 28 Ağustos 2004 13:56 • #565504
    [::K.İ.L.İ.T::]ilginç olan nedir arkadaşım?
  • TurkishMetal • 28 Ağustos 2004 18:09 • #565508
    [::K.İ.L.İ.T::]cevap verdikçe uzayıp gidecek.sözlerim sana değildi.genelleme yaptım.üzerine alınmasaydın.cevap vermek zorunda hissedebilirsin kendini.için rahat olsun ver ama cevap alamicaksın.
  • sweep picking • 28 Ağustos 2004 23:01 • #565512
    [::K.İ.L.İ.T::]iyide burası zavazingonun ahırımı?
  • TurkishMetal • 30 Ağustos 2004 12:06 • #565526
    [::K.İ.L.İ.T::]kendini hayvan gidi hissediyorsan senin için öyledir.
  • divinemusic • 30 Ağustos 2004 13:40 • #565529
    [::K.İ.L.İ.T::]Şşşttt, sakin ol dostum