Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

kınanan garajcılar

• 666 • 30 Ağustos 2004 14:01 • #565530
    [::K.İ.L.İ.T::]yalvarırım cevap yaz...
  • TurkishMetal • 30 Ağustos 2004 18:38 • #565533
    [::K.İ.L.İ.T::]birşey demedim ki yaa.bozulacak birşey yok bunda.
  • Suicide31 • 3 Eylül 2004 22:27 • #565578
    [::K.İ.L.İ.T::]size ne ya istediklerinin yazarlar..
  • karete • 3 Eylül 2004 22:42 • #565579
    [::K.İ.L.İ.T::]666 kardeşim ben müzik olayında konuştum bunları ama şarkı sözü olayına gelince veya kendini ingilizce tanıtma olayına gelince buna hep karşı çıktım ve gıcık oldum çünki anlamıyorum ben türkiyede doğdum tek dilim türkçedir okulda öğrendiğimiz dandik ingilizceylede bu yazılanları çözemiyorum insanlar burada arkadaş oluyor benle arkadaş olmak istiyorlarsada türkçe yazmalarını tercih ederim ya da bi açıklamasını türkçesini yanına yazsınlar ne biliyim bu bi şarkı sözüdür diyyede yazabilirler ole işte ateşlenmeye gerek yok bu benim düşüncem tabiki profilinde ingilizce yazıyo diyede arkadaş olamıyacaz deil heralde ama ben çok dıkkat ederim ve okurum bu tip şeleri
  • 666 • 4 Eylül 2004 14:33 • #565582
    [::K.İ.L.İ.T::]karete kardeşim,yazılanları okullarda öğretilen dandik ingilizceyle çözemiyorsan o senin sorunun.milleti kınamana gerek yok..
  • karete • 4 Eylül 2004 22:37 • #565586
    [::K.İ.L.İ.T::]ben zaten aptallıktan çözemiyorum öğrenmek istesem en iyi şekilde öğrenirim bi yazdıklarını iyi bi düşün senide kınıyorum bundan sonra kınalı dolaşacaksın:P
  • guardofheaven • 4 Eylül 2004 23:13 • #565587
    işte internet özgürlüğünün sonu

[::K.İ.L.İ.T::]herkese özgürlük verilince böyle oldu işte yani demokrasinin ideal olmamasının tek sebebi bu herkes rahatsız ama anlatılamıyor ..saygılar!!
  • mavipenguen • 5 Eylül 2004 02:02 • #565588
    işte internet özgürlüğü

[::K.İ.L.İ.T::]ya sanal ortamda ozgurlugun en hakkiyla yasanmasi gereken yerde bile insanlar elestirinin otesinde digerlerinin nickini yazisini elestiriyor bu hakki nerden buluyosunuz , otobusde keci sakalima igreti olan biyikli teyzelerimden bi farkiniz kalmiyo.. gecen yildiz teknikten hatunun biri bana kayseriden nerden bileceksin faithless i jack danielsi dedi uctum birden <olay akampus.com da yasandi> buraya bakiyoruz arkadaslar digerlerinin yazisina takilmis,,,bazi seyler hickimsenin tekelinde olamaz, ben profilime icimden gecen bisuru sey yazdim aklima geldikcede ekliyorum sayfalarca yazin neolacakki , ozenti olmadiktan sonra yazinnnnnn :p
  • baranthalas • 6 Eylül 2004 13:50 • #565614
    işte internet özgürlüğü

[::K.İ.L.İ.T::]ben kendimi kınıyorum..allah belamı versin..pis abaza
  • JackSparrow • 7 Eylül 2004 22:51 • #565628
    işte internet özgürlüğü

[::K.İ.L.İ.T::]hoja millet ne yazarsa yazar....
    Yok şiir yazmış alıntı yazmış aha bu kıro...
    boy yazmış kilo yazmış bu sapık diye yorumlamayın şu insanları...
    yeter artık biraz anlayış biraz hoşgörü yaa....