Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj berbat

• JackSparrow • 14 Eylül 2004 22:44 • #565708
    Kardeş sen Osmanli nickini kullanırsan ve senin gibilerin sayısı arttıkça bu ülke biyere gelemez...

Tarihimle gurur duymak hakkım diyosun tabii ki hakkın ama senin tarhin sadece 81 yıldan ibaret eğer ben Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşıyım diyorsan... Eğer sen Osmanlıyı tarihin olarak görüyorsan Osmanlı vatandaşısın demektir... Buda Türkiye Cumhuriyetini hiçe saymaktır... Ve bu şekilde sen ileriye yönelik tek bir adım bile atmıyorsun... Atatürkün yıktığı bir devleti tanıyorsun ama Atatürk'ün kurduğu bir ülkeyi tanımıyorsun anlamına gelir bu... Neden nickin Türkiye değilde Osmanlı öyleyse...
  • karete • 14 Eylül 2004 22:52 • #565709
    osmanlı filan falan seni istediğim zaman o serverdan atarım benle uğraşma laf söyleme kapat konuyu senin gibiler birgün büyüyecek ve bu tip sitelerde dostlukların olduğunu görecek bence sen büyüme ama bende çocuk diyip geçiyim şimdiki gibi dahada bişey söyliyeceksen forumu pisletme mesaj at tabi küfürlü olmazsa ve kıştırtıcı bişey olmazsa cevap alırsın bence onuda yapma ben çete girmiyorum orada kışkırtmalara sataşmalara devam edebilirsin
  • Osmanli • 14 Eylül 2004 22:54 • #565710
    Ya sanane bu ismi kulaniyorsam? Tarihimi seviyorum! Nasil suclu ola bilirim bunlan! Allah allah, yakinda "Ali" veya"Osman" isimden baska birsey kalmicak. O dogru, "Ali" dersen Alive olursun, veya "Osman" dersen, Osmanli gibi olursa. Allah allah...

Sen su gecmisini unutmak isdiyen kisilerden misin? Vallah, sen kendine simdi "Bizans" desen, beni hic ilgilendirmez. Ben sana o zaman hic hakkim yok, "1453 bu devlet yikildi, artik kulanamassin, ve kulanirsan, diyer Yunanlar cogulcak". Oyle birsey demem sana. Turk tarih, hem Oguz, hem Gokturk, hem Selcuk, ve hem Osmanli (daha cokkk var). Ve benim en sevdiyim Turk grubu Osmanlilar. Benim dedelerim'de Osmanli icin savasdi.

Simdi, Ataturk bu devleti kurdu, evet. Bu Vatani'da cok seviyorum, ama soruyorsun, Ataturkun yikdigi devleti ben seviyorum. Dogru, hem Turkiye, hem Osmanliyi severim. Ne icin? Cunku ikiside bir Turk grubu. Turk'ler yillardan biri iclerinde savasdi. Beyazit ve Timur Ankara savasinda birbirlerini yok etmeye calisdilar, Timur kazandi, yani o donemde butun yasiyan Osmanlilar artik haksizlar mi kendilerini Osmanli demeklen. Bence hic de degil.

Bak kardesim. Ataturk'kun kurdugu ulkeyi tanirim ben. Severim ben. Cunku buda yeni bir Turk grup. Ama eski Turk grup'lari da severim. Kendime Turk diyorum, ama ayni zamanda Osmanli'da derim. Iki side Turk sonda.
  • Osmanli • 14 Eylül 2004 22:56 • #565711
    Karete, bagis usdune komutan!

Sen kendini tam bir General sanediyosun degil mi? Bunu yap! Bunu yapma! Yoksa yok ederim seni isdediyim zaman. Tamam? Anlasdik?

Sen kendini tam buyuk adam zanediyorsun degil mi? Sen internetten baska biryere gelemiceksin gibi kocum.

Ben bu Garaj'dan ayriliyorum. Sizin gibi kuzu'lari gormedim hic, dur, aslinda gordum, cunku onlar hertarafda.

Simdi artik 100% biliyorum ki...

Tam Turkiye, Tam Turkiye...
  • karete • 14 Eylül 2004 22:59 • #565712
    Allah allah, yakinda "Ali" veya"Osman" isimden baska birsey kalmicak. O dogru, "Ali" dersen Alive olursun, veya "Osman" dersen, Osmanli gibi olursa. Allah allah...
    bu saçmalıkları sen uyduruyosun
    bi de atatürk bir devlet yıkmadı ölmüş bir devleti ayağa kaldırdı gelip burada bilmişlik yapma
    Bak kardesim. Ataturk'kun kurdugu ulkeyi tanirim ben

istersen tanıma
    benim rum arkadaşım var onuda seviyorum illaki türk olması gerekmez
    bi de sana nasıl dejenere işlemiyo hayret ediyorum ya da kaçkere işliyo bir yazışta
  • karete • 14 Eylül 2004 23:04 • #565713
    çocuk beni kışkırtma gıcık etme adamı

Kimden : Osmanli
    Tarih : 14 Eylül 2004 / 23:02
    Konu : Senin icin uzgunum

--------------------------------------------------------------------------------
    Ahh ahh, senin gibi insanlar Turkiyede dolasinca, artik ne olucak bilmiyorum. Ne icin Turkiyedeki insanlar umutsuz artik anladim - senin gibi insanlar...berbat, pislik, barbar...

Cok ozurdilerim ailen icin, senin gibi bir kisiyi cekmeleri lazim...
  • JackSparrow • 15 Eylül 2004 14:07 • #565715

adam atılmış zaten garajdan :-)))
  • metaligirl • 15 Eylül 2004 16:49 • #565723

ya abi bırakın....cahilin teki zaten....gitsin kendine osmanlıca bi site bulsun....
  • daevnor • 23 Eylül 2004 21:35 • #565822

oha lamn kim bu siteye hotu derki
  • Metal milita • 24 Eylül 2004 17:25 • #565829
    şu sitede tartışma hiç bitmicek mi ya