Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj berbat

• inquisition • 25 Eylül 2004 15:49 • #565842
    abi konusmadan bismillah de..
  • reseyyar • 25 Eylül 2004 20:06 • #565845
    kusura bakma ama saçmalam1ss1n bu ülkenin tarihini 81 y1la indirirsen mahvolursun bizim tarihimizin eski olmas1 bizim için bir gururdur.bizim köklü bir tarihimiz vard1r.kültürümüz vard1r sen Atatürkün kurdugu ülke dedigin bu ülkeyi kurtarmak için Atatürke bu komutanl1kta destek olan kaz1m karabekir pasalar1 unutmayal1m(sayet biliyorsan)ki ben bilmedigine eminim. bu kurtulusta savasan her asker senin o begenmedigin osmanl1n1n vatandaslar1d1r ve onlar osmanl1ya kars1 degil bat1ya kars1 savast1lar unutmaki Ataturkte osmanl1 vatandas1yd1.... biz bu tarihimizi reddetmek yerine tarihte yap1lan hatalardan ders almal1y1z bence.... osmanl1 olmakla geri kal1nmaz dostum osmanl1 600 y1l dünyaya hükmnetti ne zaman ki turkiye olduk dünyaya muhtac olduk
  • Küçük Çocuk • 27 Eylül 2004 16:47 • #565853
    beğenmeyen girmesin ya sanki zorlamı garaja üye yapıyorlar her sorunu olan bişiden patlıyo zaten sohbette kapandı işte
  • kyakuz_2004 • 27 Eylül 2004 18:45 • #565868
    Karete Bu Konuda Hak Veriyorum Sana ...
  • kyakuz_2004 • 27 Eylül 2004 18:49 • #565872
    Ne Demek Beyenmeyen Girmesin . ..
    Adam Belki Garajın İçeriğini Seviyor Ama Ortamın Bozulmasından Dolayı Şikayetçi O Zaman Ne Olacak Bir Daha Garaja Girmemesi Mi Gerekiyor ?
    - Yapma Allah'ını Seversen Kardeş Bozuk Olan Herşey El Birliği İle Düzeltilmeli Dir Bence .
  • Küçük Çocuk • 27 Eylül 2004 19:05 • #565873
    kyakuz_2004 dostum orda anlatmak istediğim hangi ortamı düzelticeksin bu garaj boyle her gelen üyeden ikametgah belgesi polisden sabıka kaydımı istenecek güzel bi yontem varmı aklında ? bu site şoyle düzelir diye sohbet konusuna gelince boşuna uraşılamsın düzeltilmesi imkansız gibi garaj bekçisi kaç yer değişti neler denedi hatta hatırlıyorum kanal için bi serverde bot bile getirildi bu seferde küfür ediyoruz bu bot bizi atıyor dendi :D :D
  • MoonLigth • 2 Ekim 2004 21:30 • #565925
    Çok iyi bea. Abi hepiniz süpersiniz ya :)
    60 sayfa okumuş kadar oldum. Ee sonuç nick yüzünden mi bütün tartışma?
    osmanlı denen lawuğa ayıp etmişsiniz wal la adamı bi döömediiniz kalmış ne diyim... S.trin gitsin banane ya...
  • pesimist • 3 Ekim 2004 09:43 • #565933
    Bu yazdiklarimin konuyla alakasi yok...

JackSparrow
    iYi DiNLE

politik yapısı Türkiye'den bin kat daha içler acısı olan ve yıkılmış bir imparatorluk

Demissin...

Bu yüzdenmi dünyayi 600 yil boyunca yönetti...
    Bu yüzdsenmi sahip olduu topraklarin hemen hemen yarisini hiç savasmadan "aman Osmanlinin hakimiyeti altina girelim orda adaletle yönetiliriz" gibi sözler duyarak elde etti...
    Bu yüzdenmi politik yapisina özendiginiz avrupa ülkeleri o berbat durumdaki politik yapiyi yikmak için bu kadar ugrasti...
    Ve ne yazikki basardi...

Sunu unutmaki o yikilmis imparatorluk sayesinde acimasiz avrupa toplumlari Türkiye!ye daha rahat saldiramiyolar...

Ben Türk'üm ve Türk lerin güzel özelliklerinden biride geçmisine saygili olmasidir...

Bana simdi, düzen bozucu, seriatci, Osmanli Devletini geri getirmek istiyor gibi saçma sapan cümleler kurma...
    Ayrica Atatürk bir devleti yikmadi...
    Atatürk yere düsmüs bir toplumu baska isimde ayaga kaldirdi...
    Ayrica Atatürk senin o begenmedin Osmanli Devletinin padisahi tarfindan, yapmis olduklarini yapmasi için görevlendirilmisti...
    Sen gercekten hiçbisey bilmiyosun yaa...
    Azcik Allahin sana vermis oldugu beyini jiletininden çikar da faaliyete geçir...
    Su an yapili olan Türkiye'nin durumunu kötülestirecek bir hareketi engellemeye en önce ben kosarim...

Sunu bilki;

GECMiSiNi BiLMEYENiN, GELECEGiNi BASKALARI ÇiZER...
  • arch_enemy • 3 Ekim 2004 10:25 • #565934
    Valla geçmişimi de biliyorm ama geleceğimi bi türlü çizemiyorm. Yağlı boya yapsam !? ****şakaydı****
  • pesimist • 3 Ekim 2004 11:07 • #565935
    geleceğini çizemiyorsun ama en azından başkalarınada çizdirmezsin...