Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garajın arkadaş arıyorum hattı olarak görülmesi

• faery • 9 Şubat 2005 01:31 • #566883
    'özgüven sahibi bir ... yım kendime uygun arkadaş arıyorum... ara beni öptüm seni'
    ıyyyyk...yarılıyorum... kızlar buranın müzik sitesi olmasına kanıp msn filan yazmayın...
  • Ktulu • 9 Şubat 2005 03:16 • #566884
    Sadece kızlar mı ? :)))))))))

Az önce mesaj kutumda biriken yaklaşık 1400 mesajı sildim :)

Şimdi rahatım :)

Ne komediler vardı ya bazılarını bıraktım gülmek için arada :)

• cc_baran • 9 Şubat 2005 09:37 • #566885
    abi orası öyle de daha önemli bir şey var.
    şimdi şu forumlar neden kilitleniyor??
    "anketler" başlığında yaptığımız eleştiri de haksız mıydık??
    yanlışımız mı vardı nedir yani,niye kapatılıyor??
  • rammısteın • 9 Şubat 2005 10:36 • #566886
    lan su krolar ve tost araları lutfen terkedın bu sıteyı mahvedıosunuz sızden nefret edıyoruz!!!!!!!
  • Affedilmeyen • 9 Şubat 2005 12:01 • #566888
    lan su krolar ve tost araları lutfen terkedın bu sıteyı mahvedıosunuz sızden nefret edıyoruz!!!!!!!

kroluktan ne kadar uzak ve ne kaddaarrr veciz sözler :))
  • KyakuZ_ • 9 Şubat 2005 12:49 • #566889
    Ya Bursaı Bir Müzik Sitesi Ama Garmeste Var Burda Garmes Birbirimize Mesaj Yollamak İçin Konusu Ne Olursa Olsun ...
    İsteyen Tanıdığıyla Konuşur İsteyen Tanımadığı Kişiyle Ordan Ulaşıp Konuşur Tanışır..
    Bu Kroluk Değil Abuk Sabukta Değil...
    ama Adabı Ve Edebi Neyse İşte Bilinmeli ;);)
  • oqz • 9 Şubat 2005 13:31 • #566890
    Ya Bursaı Bir Müzik Sitesi Ama Garmeste Var Burda Garmes Birbirimize Mesaj Yollamak İçin Konusu Ne Olursa Olsun ...
    İsteyen Tanıdığıyla Konuşur İsteyen Tanımadığı Kişiyle Ordan Ulaşıp Konuşur Tanışır..
    Bu Kroluk Değil Abuk Sabukta Değil...
    ama Adabı Ve Edebi Neyse İşte Bilinmeli ;);)

tabii orası öyle ama insan yine de rahatsız oluyor valla küfrettiriyorler beni..birkaçını elime geçirirsem sağ çıkamayacaklar..
  • cc_baran • 9 Şubat 2005 13:42 • #566891
    ya eş-dost listesi dışında mesaj almayın sizde,seçin profilden,alla alla.
  • evibeybi • 9 Şubat 2005 13:43 • #566892
    ben az önce üyelik yaptım..konuyu tam annamadım ama arkadaş arıyorum hattı çok saçma gözüküyo...
  • faery • 9 Şubat 2005 14:17 • #566893
    tabi ki garmes le mesajlaşılır... ve konu müzik olmak zorunda değil... kasdettiğim bu değil farkındasınız dimi...? hatta garmese hiç lafım yok...profile msn yazmamayı tavsiye ediyorum.o kadar..bir de rahatsız olmuyorum ama '3 m. boyunda kırmızı gözlü....yım arkadaş arıyorum'durumu insanı yarıyor...başlıkta geyik ti zaten... cırcırv... olsaydı oraya yazılırdı.