Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garajın arkadaş arıyorum hattı olarak görülmesi

• RUH ÇÖPLÜĞÜ • 20 Şubat 2005 18:19 • #567086
    eskidendi o....

bana kazık attılar bende onlara atıcam ve açıklıyorum garajda bileciklilerin hiç biri müzik için burda değiller hepsi kız tavlamaya geldiler arabeskcilerin önde gideni bunlar

burda bileciklilerden metalci varsa bi ben ve hard guitardır diğerleri bi işe yaramayan bazı grupların ismini tv programından duyan ve bunları dinliyorum diyen kıro tiplerdir biyerlerde küfür edenler varsa bunlardır örneğin garaj sphbet varken bunlar basıyodu küfürleri ohh be rahatladım ne bu yaa

ilgilenenlere duyrulur başka bi amacım yok
  • blitzkrieg • 25 Şubat 2005 00:33 • #567103
    eskidendi o....

kendine güvenemeyen abaza tayfasının işi burdan kız düşürme işi ama sadece erkekler değil kızlardan da var böyleleri
    bunları 5 tanesini taksimde ...
    bak bir daha........
  • EMrockH • 3 Mart 2005 18:11 • #567145
    arkadaşlar saçmalamayın.buraya geliş nedenimiz zaten bir müzik sitesi olması.ama arkadaşlık olmaz ben burda aşk yaşanmasını istemiyorum gibi bir şey demeye kimsenin hakkı yok bence.mesaj almamanın yoluda var.sorun ne acaba.anlamadım ne düşünüyosunuz.tamam şu konuda haklısın ara beni öptüm seni.(ben burda bunları ve bu tür şeyleri yapacak insanlar olduğunu sanmıyorum ama varsa)
  • Affedilmeyen • 3 Mart 2005 19:29 • #567146
    .(ben burda bunları ve bu tür şeyleri yapacak insanlar olduğunu sanmıyorum ama varsa)

denemek istersen bir gün bir kız ismi ile bir üyelik al ve eş dost listesinden hariç mesaj almama seçeneğini boş bırak
    ben seninlle iddiaya girerimki maalesef günde 10 tane tanışalım mesajı gelecektir.
    cevap yazmassanda bazıları sana küstahlaşacaktır.
    dene istersen sonucunuda paylaş bizlerle
    ve sana mesaj atanlarında isimlerini saklı tutup yazdıklarınıda buraya kopyala.
    maalesef durum bu kardeş.
    kötü,acı,..ama gerçek :(
  • efespilsen • 4 Mart 2005 12:54 • #567154
    ulan siteyi keraneye çevireceksiniz
  • divinemusic • 4 Mart 2005 13:38 • #567160
    Bir muhabbet;

-Lan olm bi hatun ayarlamışım varya...
    *Nerden lan?
    -Netten olm
    *Mırc mı lan? ICQ mu? Kız arkı var mı bana da ayarla varsa olm
    -Olm Garaj diye bi site var ordan
    *Garaj mı? Ben böyle bir arkadaş sitesi duymadım lan
    -Olm arkadaş sitesi değil zaten, müzik sitesi ama arkadaş hatun ayarlamak daha kolay partner sitelerinden
    *Hadi ya ben de üye olayım olm lan, beni de üye yapsana
    -Git olm olm garajorga üye ol banane
    *Garajorg demi
    -Evet org sonu he unutma
    *Tamamdır, yalnız bak ayarlamazsam senin kız arkına söyle kız arkı varsa ayarlasın bana 4 lü gezeriz tamam mı?
    -Tamam olm ya, sen bi üye ol bulamazsan sölerim
    *Olm bulsam da bulmasam da söyle
    -Tamam ulan tamam

...

Böyle bir muhabbet elbette yaşanmıştır maalesef...
  • EMrockH • 5 Mart 2005 13:27 • #567181
    bu muhabbeti yapıpta arkadaş bulmuş olan var mı acaba?zaten burdaki bayanlar o mırc mıdır nedir ordakiler gibi değil.sanmıyorum bu tür insanlara cevap yazacaklarını.
  • omurcagatay • 7 Mart 2005 20:23 • #567208
    hehe
  • pervertk4 • 7 Mart 2005 22:22 • #567209
    geyik...
  • baranthalas • 9 Mart 2005 22:49 • #567238
    valla "garaj dan hatun kaldırma" yemini olan terbiyesizler var ben çok gördüm onları..sonra baktılar bi tek ktulu var kız olarak vazgeçtiler bu işten..

ulan eskiden ne güzeldi lan sabaha kadar çet yapardık..çok boş adamlarmışız :)))