Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garajın arkadaş arıyorum hattı olarak görülmesi

• Affedilmeyen • 14 Şubat 2005 13:45 • #566997
    ne yani adamlar veya kızlar garaja gelmiş bi sevgili bulmadanmı gitsinler

izmitin pişmaniyesi malatya kayısısı bursa şeftalisinden sonra garajın bu hizmeti meşhur olmuş haberim yok :))
    gelmişken bulak dedimde :)
  • gizem_cobain • 16 Şubat 2005 11:34 • #567016
    ehueheuee
  • gizem_cobain • 16 Şubat 2005 11:37 • #567017
    ve evet gerçekten üstad;bi kaçını ben de elime geçirirsem sağ çıkmayacaklar.bu konuda aynı fikirdeyiz...
  • grupmulanbu • 16 Şubat 2005 12:52 • #567018
    Ya dert ettiğiniz şeye bakın ya hem arkadaş arama sitesi olsunda garaj gibi seviyeli düzeyli olsun.. Bak ben birçok kişi ile tanıştım.. En azından burda herkesin bi ortak yönü var( müzik )... Mesela benim öncelikli amacım müzik olmasına rağmen arkadaşlık tekliflerine(seviyeli olduğu sürece) açığım.... Bak mesela bi örnek verim... Ben chatten bi kızla tanıştım... Kız kroydu yani.. Nerdesin - YK dinliyodu... Ama garajda bi kızla tanıştım.. Gayet kültürlü, aile terbiyesi görmüş, hamarat, v.s. idi.. Özet olarak bence garmes dünyanın en iyi icatlarından biri.... Hem bak hizmetlerimiz bunlada sınırlı değil arkadaşlarında söz ettiği gibi gıcık listesi mevzuu var. Biri seni rahatsız mı etti ekl gıcık listene..
  • hunturk • 16 Şubat 2005 17:48 • #567021
    Abi ben bu niyetle buraya gelen arkadaşlara gerçek emellerine ulaşmalarını sağlıcak birkaç site verim bir daha yaklaşmasınlar buraya.

www.yonja.com
    www.meqan.com

girin sayın kardeşlerim aradığınızı burda bulucaksınız bir nasıhat size içten olun. Profilinizde özgün şeyler yazın.
  • metaligirl • 17 Şubat 2005 02:15 • #567033
    eskidendi o....

aaah ah! eskidendi eskiden! adam gibi adamlar vardı burda! şimdi ne olduysa saçma sapan adamlar sardı başımızı!

şu eş-dost listesi dışından mesaj almama olayı güzel de şöyle bi durum var: bazen eş-dost listemizde olmayan ama bir konuda bilgi alış-verişi yapmamız gereken üyeler oluyor... ya da müzik hakkında birine bir şey danışmamız ya da birilerinin bize danışması gerekiyor... hadi işimiz olduğunda geçici bi süre için bu durumu kullanmadığımızı düşünelim de, başkasının bizle ne zaman irtibata geçeceğini bilemeyiz ki....
  • KyakuZ_ • 17 Şubat 2005 18:08 • #567034
    Bilirkişi NEM Olaya Müdahele Etti :):):)
    ---
    Nem Birde Sölermisin bizde Kendimizi Tanıtalım Profillerde Resmimizi Koyabilelim. ÜStünlüğünüzü Belli Etmeyin Bu Kadar Sitede !
  • sananebeadam • 17 Şubat 2005 18:12 • #567036
    abi yılbaşında bir mesaj atmıım o günden bugüne 50 tane mail aldım harbiden çok abaza insanlarımız var .
  • sananebeadam • 17 Şubat 2005 18:13 • #567038
    eskidendi o....

haklsını benim üye oluş tarihimde güzel insanlar vardı msn den güzel güzel konuşurduk fakat şimdi punkçu ve kro insan basmış burayı bence bir temizlik iyi olur ...Ne dersiniz??
  • BLACK SOUL • 18 Şubat 2005 13:36 • #567044
    eskidendi o....

Şimdi garaj bekçisine hak veriyorum sohbet olayı neden bitmiş şimdi anlıyorum. Ama bu böyle olmaz bir takım girişimlerde bulunmalıyız ki bir takım site ile alakası olmayan veya siteyi çöpçatan hattına çeviren arkadaşları bence de bu siteden ihraç etmek güzel olur. Çünkü sohbet olayı her ne kadar bitmiş te olsa bu sefer de forumlar açık şimdi onları da mı bu suistimalci arkadaşlar sayesinde kapayacağız bu konu da lütfen bir takım girişimler yapalım arkadaşlar. Bu sorun bayağı ciddi bir problem bence de. GERÇEK GARAJCILAR EMİNİM Kİ TEPKİ GÖSTERECEKLERDİR. ŞİMDİDEN İLGİLENEN VE DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜRLER.