Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Sahil kesiminde oturan garajcılardan rica

• klavyeci • 8 Nisan 2005 23:01 • #567759
    Amasra dünyanın(abartmıyorum)en güzel tatil yörelerinden biridir..Fatih Sultan Mehmet,Amasra için 'Acep çeşm-i cihanın gözbebeği bura mı ola?'demiştir.Müşteri potansiyeli açısından da kesinlikle tereddütün olmasın.Çünkü Amasra ya yakın o kadar çok tatil yöresi var ki(Cide,Çakraz,İnkum,Safranbolu,Akçakoca...).Tam bir kavşak noktasıdır Amasra..'Gönderilmemiş Mektuplar'adlı film Amasra da çekilmişti.O filmde de Amasra dan kesitler bulabilirsin...
    Saygılar...
  • Ktulu • 9 Nisan 2005 00:11 • #567763
    offfffffffffffffffff Safranbolu..............
  • klavyeci • 9 Nisan 2005 00:50 • #567766
    offfffffffffffffffff Safranbolu..............

Osmanlı kokan memleketim benim :))
  • Affedilmeyen • 9 Nisan 2005 01:07 • #567767
    sağolun arkadaslar :)
    yalnız şu var orada tanıdık birileri lazım bana demeliki burada şu anda boş dükkanlar var ve kiraları şu civardadır. bende oraya gelip yerinde göreyim.
    zahmet edip cevap veren arkadaslarıma teşekkür ederim
  • klavyeci • 9 Nisan 2005 02:15 • #567770
    tanıdıklar var..senin kira bütçen nedir?kaç paraya kadardır limitin?
  • Affedilmeyen • 9 Nisan 2005 10:21 • #567772
    iş konusunda limiti kendin belirleyemezsin her yerin belli bir raici vardır. oranın iş kapasitesine göre ve ziyaretcilerin alım gücü ile doğru orantılı olmalıdır. sonuçta yatırdığın oranda para kazanabilirsin.
    ama illaki dersenki senin bütçeyi duyalım önce bi bende derimki tatil yörelerinde fiatlar sezonlukdur nereyi gözüne kestirdiğine bağlı. bir yerin sezonluk kirasını karşılayacak kadar var bulunur çok şükür :)
    yeterki o yatırıma değecek olduğu kafaya yatsın :)