Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

yaw off be bıktım bunlardan!

• cucumanco • 18 Nisan 2005 14:46 • #568044
    bu sınavların hepsinin canı cehenneme yaw bıktım artık nerden seçtim tıpı sınavdan 70 aldım ve çok sinirliyim aslında fazla çalışmadım hakettim ama beni bu gitar mahvetti desperado yu çalmaya çalışırkene sınava doğru düzgün çalışmadım havalar da güzeldi paso gezdim ve sonuç hüsran bi kere de attıklarım tutmaz...anlaşılan müzik gibi sosyal konularda ilerlemek isteyenlerin akademik hayatı uzun sürmez ya da tam tersi........!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ktulu • 18 Nisan 2005 19:27 • #568054
    Senin g.tün kalkmış
  • karete • 18 Nisan 2005 19:41 • #568056
    birde, ya da tam tersi yazmamış mı çok gülünç bi durum desperadoyu çalan arkadaşımız için :D
  • Infusion • 18 Nisan 2005 21:11 • #568060
    muhahaha
  • cucumanco • 18 Nisan 2005 21:28 • #568064
    hepiniz birbirinizden iğrenç insanlarsınız zaten sizin gibi bilgi ve kültür seviyesi sıfır insanlara laf anlatmaya çalışmak saçma zaten 24 saatini nette geçiren hayırsız vatan evlatları olduğunuz her b.k a karışmanızdan belli sizin yüzünüzden ağzımı da bozdum ama kaşındınız...bu yazdıklarım cevap yazan dallamalara....
  • Infusion • 18 Nisan 2005 21:38 • #568067
    hayırsız vatan evlatları

:o)

bilgi ve kültür seviyesi sıfır insanlara laf anlatmaya çalışmak

alakayı pek kuramadım..

bu yazdıklarım cevap yazan dallamalara....

ne bekliyodun ki! cevap yazılmasını istemiyosun niye böyle bir yazıyı foruma yazma ihtiyacı duydun!!
  • Remy • 18 Nisan 2005 22:00 • #568072
    bu sınavların hepsinin canı cehenneme

sen çok yabancı film izliyosun heralde:))

"heyy dostum o lanet olası düğmeye basmamalıydın yeeeaa"
    pehuhee:))

bi de ağzımızı bozmayalım arkadaşlar..ayıp oluyo.
  • metaligirl • 18 Nisan 2005 22:03 • #568073
    hepiniz birbirinizden iğrenç insanlarsınız zaten sizin gibi bilgi ve kültür seviyesi sıfır insanlara laf anlatmaya çalışmak saçma zaten 24 saatini nette geçiren hayırsız vatan evlatları olduğunuz her b.k a karışmanızdan belli sizin yüzünüzden ağzımı da bozdum ama kaşındınız...bu yazdıklarım cevap yazan dallamalara....

hahaha......çok komiksin ya..... bilgi ve kültür seviyesi sıfır dediğin insanlarla yüz yüze geldiğinde yüzünün alacağı hali görmek isterim....
    ağzını da bozma! madem kültür seviyen yüksek, bilginle alt et insanları, küfürle değil.. hadi bakiyim....
  • Remy • 18 Nisan 2005 22:06 • #568074
    ohh!!böyle işte aferin kıs metalgirl
  • cc_baran • 18 Nisan 2005 22:14 • #568075
    lan bilgi ve kültür seviyen ne senin desperado kuşu ??
    herife bak ukalalık ediyo :D

senin zeka seviyeni alır, şekilden şekilde sokar, üçe beşe katlar eline veririm ondan sonra görürsün sen desperadoyu düşük çeneli vatan evladı.