Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

yaw off be bıktım bunlardan!

• CloSeD_ • 20 Nisan 2005 00:19 • #568110
    herkeze ei eglenceler ben yatar...
  • Ktulu • 20 Nisan 2005 00:35 • #568111
    Tamam abi biz takılıyoruz :)
  • thriller • 20 Nisan 2005 00:39 • #568114
    Ya bu konunun garaj la ne alakası var bende orayı anlamadım hehe :DDDD
  • Yiaa • 20 Nisan 2005 10:27 • #568116
    pardon ben kör kütük cahilimde bir maaruzatım olacak. ekistireme ne demek?

Abi yok yok biz zincire falan giremeyiz bunlar gibi oldukça =)
    Birine öküz demiştim, 3 gün bana garajı yasakladılar. Buna şimdi bişi diycem iptal olucam tamamen =)
  • Affedilmeyen • 20 Nisan 2005 11:39 • #568119
    Birine öküz demiştim, 3 gün bana garajı yasakladılar. Buna şimdi bişi diycem iptal olucam tamamen =)

aha öküz dedi yakalayın
  • cucumanco • 20 Nisan 2005 14:24 • #568127
    cc_baran aferin evladım bak isteyince oluyomuş ne güzel bi yazı o hayran kaldım gözlerim doldu okurken...bak sana da bi de kes-yapıştır yöntemini öneririm...
    ktulu sen de iyi analiz yapıyosun ama yanlış analiz yapıyosun yani dicem ki beni bi tek sen anladın sen de yanlış anladın
    abi ne biçim forum bu bi şey yazdım hepiniz birden üstüme hönkürüyosunuz...yanlış..arkadaşlar yanlış yoldasınız bu kadar şekilcilikle nasıl müzik adamı oluyosunuz siz ya ?
  • reseyyar • 20 Nisan 2005 14:56 • #568128
    buraya bende bişeyler yazardım ama
    1-daha üyeliğim açılalı 3 gün oldu yeniden iptal olmasını istemem...
    2-bu konu garaj formuyla alakalı değil ve garaj formunda böylew alakasız konulardan bahsetmek yasak...
    3-Bu fazla konuşan ukala şahsiyet en azından %55 buranın eski üyelerinden biri olabilir...
    3-Bence kendi haline bırakın.."Delidir ne yapsa yeridir..."
  • souls_for_rent • 20 Nisan 2005 20:11 • #568154
    ya canın cehenneme yaa...
    şş... evlat, baksana bana
    ssshhiiitt...
    what a f...ing life...

slow motion...
    koşşşşuuunnn patlıııcaaakkkk....

haaaayyyyııırrrr....
  • anarres • 21 Nisan 2005 11:23 • #568174
    forumda gezinirkene cucumanco arkadaşımızın bu içler acısı durumunu bizlerle paylaştığı içten(!) yazıyı okudum ne yazık ki:...(
    ilk olarak durumuna nası üzüldüm nası anlatamam.ama bakın banada bi kere aynısı olmuştu.üzülme cucumanco kardeş yannıs diilsin:Pp
    geçen dönem ilk wizeler.......
    almışım elime gitarımı:PP birde hırslıyımdır sülemesi ayıp.dedim ki kendi kendime ferhat güzelin kalp yangınını çıkarmadan oturmıcam derse.e tabe bu bayaa uzun sürdü:P haliyle ben derse oturamadım.hawalarda yazdan kalma:P arkadaşlar tutturdu haydi çıkıp bu güzel hawanın tadını çıkaralım.evet uydum onlara.......ama sorun bi niye yaptım.çünkü kalp yangını yetmezmiş gibi birde banu alkandan kalp yangınını çıkarmıştım:))we haliyle bi ödülü hak etmiştim artık.wizeler gelip geçti.sonuçlar tamamiiiyle hüsran.bölüm derslerimin tekinden 99 almışımmmmm:..((ama müstaaak bana!!!
    sen hem utanmadan banu alkanla ferhat güzelin şarkılarını haddin olmayarak çalmaya çalış hemde çalınca kendine ödül wer.....

tabe bu mesajı arkadaşımız cucumanco ciddiiie alırmı bilmem::PP
    nede olsa tıbbii bi insan ben neyim??d.tü b.klu bi ürtmenlik örencisi
    yok yok ben karar werdim kendimi intaar edicem.
  • Karaja • 21 Nisan 2005 11:31 • #568175
    Anlamadığım şudur ki..
    Gacının dersleriyle gitarıyla ilgili yazdığı bişeye ktulu si niye bu kadar tepki verdi?