Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

yaw off be bıktım bunlardan!

• karete • 18 Nisan 2005 22:17 • #568076
    arkadaşımız çok mütevazi :D
  • Affedilmeyen • 18 Nisan 2005 22:47 • #568077
    la olm Allah elinize dilinize düşürmesin
  • cucumanco • 19 Nisan 2005 12:45 • #568090
    metaligirl olacak küçük önce bi profilini tekrar oku sonra gel yaz sen beni anlayacak kadar büyümemişsin evladım hayat felsefeni çok güzel yazmışsın hayırsız vatan evladı diye tam olarak bundan söz ediyordum %100 canlı örnek...
    cc_baran hayat sadece bilgisayar karşısında ahkam kesmek değil her zaman daha iyi bir fikir bulunur ama daha iyi yapacak zor bulunur ,benim seviyemi katlayıp elime vermen için bir kaç "cc" daha öğrenmen gerekecek ükela dümbeleği arkadaş...ayrıca bi bayanla nasıl konuşacağını da öğren gel sonra memleket meselelerine kafa yor tamam mı evladım...
  • Affedilmeyen • 19 Nisan 2005 12:56 • #568091
    bayanlar eşitlik isterler diye bilirdim ben ama yanlışmı hatırlıyorum yoksa :)
    ama senin konuştuğun metalide bayan yani sende pek farklı konuşmamışsın.
    bu arada bu sitede tek hayırsız vatan evladı hain evlat ökkeş benim kimseye kaptırmam.
    neyse kılıçları geri sokun kınlarına da ortalık rahatlasın.
    baran sende dön önüne dersini çalış :)
    eskiden olsa bi paket camel verir gönderirdik seni ya neyse :)
  • Nofx • 19 Nisan 2005 13:08 • #568093
    Hem desperadoyu çalar hemde tıbı kazanırım yani okadar becerikli bir elemanımdır.Allah kahretsin yani size hava atmak istedim arkadaşlar..Benim dötüm 10 cm havadadır bunu biliyormuydunuz??Evet bunun yüzünden küçükken bisiklete bile binemedim ben bu yüzden tıbı kazandım yaaa..

Böyle yazsan daha samimi olurdun.....
  • Affedilmeyen • 19 Nisan 2005 15:53 • #568099
    Kardeş yeter ama. bu kadar belden aşşağı cümle kurmayın.
  • Ktulu • 19 Nisan 2005 16:17 • #568100
    :)
  • Ktulu • 19 Nisan 2005 16:32 • #568101
    bu sınavların hepsinin canı cehenneme

Ne hayırlı bi vatan evladıyım ki güzelim Türkçe'mizi Amerikan filmlerindeki gibi kullanıyorum. Ne mutlu bana :)

bıktım artık nerden seçtim tıpı sınavdan 70 aldım ve çok sinirliyim

normalde her sınavdan 99 ile 100 arası bir not alırım bu da benim çok zekî (?) olduğumu gösterir, bütün gün ders çalışan birisi olduğumu değil.

aslında fazla çalışmadım hakettim

Normal şartlar altında 22 saat çalışmam gerekirdi ben 20 saat ders 10 dakika gitar çalıştım geri kalan zamanda uyudum. Kahretsin! :P

ama beni bu gitar mahvetti desperado yu çalmaya çalışırkene sınava doğru düzgün çalışmadım

(Desperado'yu 2 saatte çıkartabilmem gerekirken neden 3 gün uğraştım halâ anlamış değilim ama burdakiler gitardan falan anlamazlar heralde, boşver ben yazıyim de millet yutar belki)

havalar da güzeldi paso gezdim

Mutfağa gittim bi çay koydum geldim ama olsun :P

ve sonuç hüsran

Hayatımdaki en düşük notu aldım, kesin çan eğrisinden takıcaklar :)

bi kere de attıklarım tutmaz...

Yarın öbür gün yanlış teşhis yapsam kimse anlamaz, anlasa bile boşver benim sağlığım mı anasını satıyim... :P

anlaşılan müzik gibi sosyal konularda ilerlemek isteyenlerin akademik hayatı uzun sürmez

Hem tıp okuyorum, hem geziyorum eğleniyorum hem de sosyalim kahretsin... Nerde benim gözlüklerim!?! Şerafettin! Rayban'ımı getir :))

ya da tam tersi........!!!!!!!!!!!!!!!!!

Okulu bırakıp müzik piyasasına mı dalsam? Hem müzik sanat değil, sosyalite unsuru... Ne karizma yaparım şimdi Desperado çalıp! Bütün millet başıma üşüşür hayran kalırlar bana :)))

Sanki Malmsteen kasıyo ya :)))))))

Mohahahah!

Info'ma bak belki hangi üniversiteleri bitirdiğim, hangi sertifikalarım olduğu ve ne işler yaptığım yazıyodur. Kaç yabancı dil bildiğim, hayatta ne kadar başarılı olduğum falan :)))

Kültür ve bilgi seviyemi, hatta IQ'mu da öğrenebilirsin info'mdan :))

Bi git işine ya :)))

Senle mi uğraşıcaz?
  • cc_baran • 19 Nisan 2005 21:38 • #568106
    Milletin yaşına bulaşacağınıza kendi yirmi yıllık boşluğunuzdan, artistliğinizden, niteliksizliğinizden utanın bayan.
    "Zeki, kültürlü, memleket meselelerinden fazlasıyla anlayan okumuş hayırlı bir vatan evladı" daha ustalıklı cevaplar yazardı eminim.
    Bence sen fazlasıyla şımartılmış, pohpohlanmış, boş işleri dolu görmeyi marifet sayan ve kalıbını bulamamış ama sürekli ve manasızca aranan boş beleş bir bayansın ve gayet gereksizsin.
    Senin gibi hayatın kıyısından köşesinden geçememiş, binlerce kez yürünmüş yollardan yürüyen ve herkes gibi olduğu halde çok farklı görünmeye çalışan insanlar benim kaç saat nette olduğumu değil, kendilerinin ne olamadıklarını düşünmeliler.
    Profilini de düzelt bence ekstrem vatan evladı.
    Bayan..
    Sıkıcı...
  • Ktulu • 20 Nisan 2005 00:10 • #568109
    Bırak abi milletin extreme zevklerinle mi uğraşçan yaw?