Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Nerde Garajın Esklieri N-E-R-D-E :)))

• cc_baran • 24 Haziran 2006 13:46 • #576773
    Uzun zaman önce, garajda ve msnde buradan tanıdığım insanlarla 7/24 muhabbet ettiğim günlerde, sevip saydığımı düşündüğüm bu insanların çok büyük bir bölümünün b*k olduğu kanısına vardım.
    Bir kaç gerçek dahi vardı, dalga geçerlerdi buradaki lağımla, onlarda b*klaşmış.
    Çok üzücü, oh ;)

Ve çok uzun bir süre sonra forumu okudum da salak bir hüzün kapladı içimi.

Kaybettiklerimi biriktirseydim eğer müridlerim olurdu çoktan.
  • hell yeah • 24 Haziran 2006 14:23 • #576774
    off baran of len senide gördük ama sende cc diye bi eklenti yoktu Yaf s ulan sen bana en çok saldıran elamandın ya ayşa napıyo biricik aşkiton zuahahaha :p
  • Ktulu • 24 Haziran 2006 20:38 • #576784
    Bu taşlara hedef olanlardan biri benim sanırım =) Yoksa Ankara'da iflahımın s..ildiği bir acemilik yaparken ve Kutlu'yla Hüseyin beni her haftasonu ziyarete gelirken, yanlarında kısa boylu, BC Rich manyağı bi Death hastası da olurdu... Yanlış mıyım?
  • cc_baran • 24 Haziran 2006 23:26 • #576785
    hell yeah sen kimdin ??

Hayır sana değil tuncay. Bu garaj hep dönemlerden oluşuyo. Senin Ankara'da iflahının s*kildiği acemilik günlerindeki dönem de farklıydı. Farklı insanlar farklı muhabbetler farklı şeyler. Hayat her insanı her zaman bir araya getirmiyor.
    Başlarda gelemedim, gelmeyi düşündüğüm vakitlerde de yanlış anlamalar ve belki de yanlış aktarmalardan olsa gerek gelmek abes kaçabilir diye düşündüm.
    Yoksa muhabbetimizi eksik tutmadık hiç biliyorsun.

Her neyse ben kaçayım tekrardan.
  • AYŞA • 25 Haziran 2006 19:49 • #576800
    Değişmeyen tek şey benim barana olan aşkım olsa gerek.
  • death_glory • 26 Haziran 2006 02:17 • #576801
    ''Değişmeyen tek şey benim barana olan aşkım olsa gerek.''

hey yavrum be bu ne istikrardır, bu ne gazdır böyle:) Allah nazardan saklasın, garaj anasayfasında düğün haberleri görmek nasib etsin inşşallah tütütütü:)
  • Ktulu • 27 Haziran 2006 14:41 • #576811
    baranimo demiş ki:
    Hayır sana değil tuncay. Bu garaj hep dönemlerden oluşuyo. Senin Ankara'da iflahının s*kildiği acemilik günlerindeki dönem de farklıydı. Farklı insanlar farklı muhabbetler farklı şeyler. Hayat her insanı her zaman bir araya getirmiyor.
    Başlarda gelemedim, gelmeyi düşündüğüm vakitlerde de yanlış anlamalar ve belki de yanlış aktarmalardan olsa gerek gelmek abes kaçabilir diye düşündüm.

Açıkçası hiçbişey anlamadım =) Kutlu'yla mı problemin vardı? :S
  • sadecemüzik • 3 Temmuz 2006 01:26 • #576867
    metaligirl (mor civciv)

Rengi değişmiş duyduğuma göre.

neyse ki benim sadece saçımın rengi değişti... bir de rengini belli edenler var...
  • CloSeD_ • 3 Temmuz 2006 03:16 • #576868
    BİRİ BENİ Mİ CAĞIRDI ESKİ DEMİŞKEN:d BAYADIR SESİZZİM AMA ESKİ DİYİNCE Bİ YAZAM DEDİM:d BULUŞMADA Bİ SAÇLARI RENKLİ Bİ KIZI HAYAL MAYAL HATIRLIYORUM. GÜZELDİ İSTİLAL CAD YAWSd: HELE Bİ TANE BAĞIRAN COCUK VARDI HALA MAKARASI DÖNER BİZDE:D her neyse uzun süreden sonra bu kadar uzun cümle kurmak sağlığa zararlı:D
  • dilek • 3 Temmuz 2006 13:22 • #576870
    uzun zaman olmus ya..
    halen burada mıyızz :)