Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

kızın abazası daha kotu oluyo heralde ıyyy

• aparat • 26 Temmuz 2006 11:47 • #578134
    bir fikrim var topicini uygulasak???kız erkek farketmez rahatsızlık veriyor.
  • hesil • 26 Temmuz 2006 14:13 • #578136
    reklam kokan hareketler bunlar mike:)
  • __Axl_Rose__ • 26 Temmuz 2006 14:50 • #578138
    bana bir kere musallat oldular, meğer başka bir kız nasıl hatunlardan hoşlandığımı merak ettiği için bu yola başvurmuş (ne işine yarıcaksa) bu arada mert kardeşim nasılsın iyisin inş. ya burda muabbet etmek pek uygun olmuyo, bilirsin, istekler öneriler vs. :) en iyisi garmese gel sen :)
  • __Axl_Rose__ • 26 Temmuz 2006 14:54 • #578139
    Abaza

Şu abaza terimine bir açıklık getirelim artık! daha evvelde yazdım..abaza bir topluluk adı,türk topluluğu... bu sizin bahsettiğiniz abazan ...lütfen abazan deyin şuna.Bilmemek değil öğrenmemek ,yanlışta direnmek ayıptır.

bak güzel kardeşim, sakın ola ki yanlış anlama, amacım kavga etmek ya da hır çıkarmak değil... artık akıllandım ve geyiği olması gereken yerde yapıyorum... kimseyle kavga da etmiyorum ok? ama şunu bitürlü anlayamıyorum... kendi bildiğin bir doğruyu neden zorla insanlara kabul ettirmeye çalışıyosun?? abaza, abazan, abaz... hepsi aynı, aynı kapıya çıkıyo.. üstelik bi çok kişi abaza olarak biliyo, bende öyle.. neden bunu bir kural haline getiriyosun? burada dejenereye girmediği, ve GRJ kurallarına aykırı düşmediği sürece insanlar buraya ne yazıp yazmayacakları konusunda serbest değiller mi? nedir bu liderlik taslama çabası? bana bunu açıklamanı istiyorum...
  • rubber soul • 26 Temmuz 2006 15:12 • #578141
    Abazan

Bu benim kendi bildiğim bir doğru değildir.Bu apaçık bir gerçektir...hepsi aynı kapıya çıkmaz !aç kitapları oku biraz öğren!tabi ki GaRaJ kurallarıyla bir ilgisi yok bunun sadece abaza halkının abazan terimiyle karışmasını engellemek için söylenmiş birşey di bu..ama tabi gene yaşının verdiği galeyana geldin.Ayrıca liderlik taslamak gibi bir amacım yok benim neden olsun ,bende birşeyi yanlış söyleyebilirim,başkasıda beni uyarır.Özgürlük güzeldir ama başıboşluk olursa böyle olur işte :)
  • fizban • 26 Temmuz 2006 15:59 • #578143
    Abazan

hayır halkta abazan der. sen yanlış duymuşsun. abaza bir ırktır. tıpkı kürt gibi çerkez gibi laz gibi. biri tutupta sapıklığın argoda çağrışımını "türk" yapsa hoşuna gidermiydi? orda arkadaşımız senin hatanı uyarmaya çalışmış. sözleri doğruda. ancak tabi eleştrilmeye gelme meseleside vardır biraz. pek gelemiyorsun anladığım kadarıyla. zeytin yağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun. arkadaşımızında dediği gibi yaş da önemli tabi böyle psikolojilerde..
    yazık.. halkımızın bu çok bilmişliğini yok etmemiz lazım..
  • black shadows • 26 Temmuz 2006 17:33 • #578163
    bana bi kere mesaj geldi

__naber tatlım dün gece gene yalnızdım ve seni çok özledim

bunu yazan bir kız

ve melaseft bende bi kızım

mesaji okuduktan sonra höng diye kaldım....

yazık çok yazık......
  • ibanetze • 26 Temmuz 2006 18:00 • #578168
    hastasın sen.
  • black shadows • 26 Temmuz 2006 18:26 • #578169
    iyide ben bişey yapmadım ki sadece bana gelen mesajı okudum böyel bişey yazdığını bilmiyordum ki...
  • ibanetze • 26 Temmuz 2006 18:29 • #578170
    sana noluyo ki?

ben sana mesaj yazmadım.