Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

kızın abazası daha kotu oluyo heralde ıyyy

• lena avrıl • 28 Temmuz 2006 14:16 • #578240
    ya bence insanlar sapıklaşmadan konuşamaz hale geldiler bu ne ya borda bir anket vardı vahim nokta nokta diye bu nube
  • black shadows • 28 Temmuz 2006 15:27 • #578241
    benim midem bulandı yaaa
  • Rockjazz • 29 Temmuz 2006 14:50 • #578345
    valla bence kızlar rahatsız olmuyolar.Byenmedikleri adamı hemen siliyolar eklemiyolar ya da ama bir beyensinler yası yasına boyu boyuna muhabbette ok se engel tanımıyor bu kız milleti ben biliyorum ondan soyluyorum.. Cok sıkıyorsa yazma adını soyadını ya da şirin sey gibi nickler bazıları beni cok gulduruyor Sirine falan gelde ekleyip muhabbet etme erkekler adına konusuyorum.. Simdi banada abazan dersiniz siz :)
  • narkozz • 29 Temmuz 2006 19:04 • #578363
    yok demeyeceğiz.
    konuya gelelim hakikaten çok abazan kızlar var. Ya anlamıyorum neden böyle erkek tavlamak için msn kullanıyorlar. Böyle insanlar bence özgüven sorunu yaşıyorlar.
    sonuç olarak abazanım dermişim :P
    şaka tabi :)
  • BlAcK BaSs • 29 Temmuz 2006 20:14 • #578373
    biliyorsun benim msn de 500 kişi var ve 4-5 kşi hariç hepsi engelli

way beah g.tun goğe ermiştir umarım.
  • Pervert_King • 30 Temmuz 2006 14:52 • #578488
    ya valla bazılarına hala çok güzel geliyor kızların abazası ama bi süre sonra sıkıyor ayrıca bildiğim kadarıyla arkadaş edinmek istemiyorumu profiline ekleyebiiyorsun.
  • lena avrıl • 30 Temmuz 2006 15:06 • #578490
    ay hiç yakıştıramadım
  • symgee • 30 Temmuz 2006 15:12 • #578491
    aynen katılıyorum sana ipini alan ekliyo bnde arkadaş edinmek istemiyor yazdırmamıştm biara sonra pişman oldm hemen yazdırdım msnimide sildim ordan en iyi çözm bu yani
  • Holy_Bastard • 30 Temmuz 2006 15:17 • #578492
    Uzatmaya gerek yok , msn'im profilimde , arkadaş edinmek istemiyor da yazmıyor...

Beni şu ana kadar hiç de abaza eklemedi o kadar açık hedef olduğm halde...Msn listesinden silme diye bir şey var , hiç haberiniz yok mu sizin?

Garaj'dan arkadaşlarım olur , eklerler beni , iyiyse kalır değilse silerim...Neden ki bu kadar ağlaşmak?!
  • beklicem321 • 30 Temmuz 2006 15:31 • #578494
    bunu üzerine söylenecek söz yok sanırım..muhabbet etmek istiyorsan profiline yazarsın ya da kendini gösterirsin bir şekilde(!).. msn'ye ekleyene sorarsın kimsin, nerden buldun.. zaten çıkar ortaya..sonra da silersin olur biter.. bunun çözümü budur.. böyle tartışarak kendini daha fazla gösterip seni, ekleyenlerin sayısını 2 hatta 3 katına çıkarmış olursun. Kız ya da erkek farketmez.. beni kimse ekleyemez. kimse konuşamaz ben istemediğim sürece.. orada gıcık listene ekle diye bir buton var onu kullanmanı tavsiye ederim. MSN de ise kişiyi sil bu kişiyi engelemek de istiyorum dersin çözülür. abartmayınız derim..heryerde oluyor bu tür şeyler.. en çok baartan sizlersiniz. üzgünüm..