Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj"ın yönetiminden ve yönetim üyelerinden memnunmuyuz.?

• rubber soul • 10 Ağustos 2006 21:43 • #579306
    *Rubble Soul*

Tabi Bekçi ve yönetim değilim ben ama bu forum kısmında bir görevim var.Sarı çizmeli memet ağa da değilim..bazılarıda bunu anlasınlar.Sen biliyorsun beni ama diğer üyeler bilmiyor ,sorun da burada:)Kişisel birşey yoooook anlayın artık bunu!
  • rubber soul • 10 Ağustos 2006 21:49 • #579307
    *Rubble Soul*

kimse kimseyi saf yerine koymaya çalışmasın

Neymiş seni saf yerine koyduğumuz kısım?anlat herkes duysun...Paranoya seninkisi başkada birşey değil kusura bakma.
  • Single_FACTOR • 10 Ağustos 2006 21:52 • #579308
    *Rubble Soul*

Şimdi Beatles hakkında diye bir konu açtım müzik forumunda adamın biri geldi saçmalamaya başladı, müzikle uzaktan yakından ilgisi yok laflarının derdi benle besbelli ,şimdi Single_FACTOR ne yapsaydım sence ?Ya da diyelim müdür sensin! sen ne yapardın?

iki şey düşünürdüm
    1) bu elemanın benimle neden sorunu var?
    2) Bu tepkilere ne sebep oldu?
  • Single_FACTOR • 10 Ağustos 2006 21:56 • #579309
    *Rubble Soul*

işte bu; şu anda yaptığın gibi. kastedileni anlamak; ama aynen kıvrak bir hareketle Hedef saptırmak.
  • rubber soul • 10 Ağustos 2006 21:58 • #579310
    *Rubble Soul*

Yahu olamaz böyle birşey!! bas bas bağırıyorum deminden beri...forum kuralallarına uymayan bir mesaj yazdı diye ... sorunu varsa mesaj atsın bana,mesaj merkezim herkese açık!müzik forumunda bana laf atarsa mesajı silinir..sanada biri laf atsın onunkide silinir.
  • rubber soul • 10 Ağustos 2006 22:00 • #579311
    *Rubble Soul*

Yok soruyorum işte ne kıvrak haraketi ya alemsiniz:)nedir sorunun söyle işte ilgileniyoruz.
  • rubber soul • 10 Ağustos 2006 22:05 • #579312
    Tartışalım

Ve bende dahil bir sorununuz olursa kibarca yazacaksanız GRJ foruma yazın,buradaki gibi tartışalım..ama seviyeli olalım ,o arkadaş gibi alakasız yerde alakasız şeyler yazmayalım.
  • nalan81 • 10 Ağustos 2006 22:32 • #579313
    *Rubble Soul*

1- Yorumların silinmesi sadece rubber soul tarafından yapılan bir uygulama değil, başka müdürler de var!
    2- Bugüne kadar başlıkla alakalı olan, kurallara aykırı düşmeyen mesajların silindiğine şahit olmadım hiç, hala duruyorlar yerlerinde!
    3- Asıl tepkinin forumları o hale getiren mesajları yazanlara gösterilmesi de çok daha mantıklı olur diye düşünüyorum!
  • narkozz • 10 Ağustos 2006 22:52 • #579314
    *Rubble Soul*

abi ne bu böyle bu kadar çok yükleniyosunuz adam işini yapıyo size aynı şekilde davranılsa hoşunuza gider mi? sonuçta sorumluluk verilmiş ve onu yerine getirmek zorunda!
  • lena avrıl • 11 Ağustos 2006 00:54 • #579318
    *Rubble Soul*

haklısın