Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj"ın yönetiminden ve yönetim üyelerinden memnunmuyuz.?

• rubber soul • 11 Ağustos 2006 02:46 • #579344
    Keyfi birşey yok mu?

Daha ne sorusunu ben soruyorum sana; Daha ne?Boşu boşuna uzattın dallanıp budaklandı:)
  • narkozz • 11 Ağustos 2006 03:35 • #579345
    *Rubble Soul*mu oda ne?

oo muhabbet koyu :D
  • kare-te • 11 Ağustos 2006 04:59 • #579346
    *Rubble Soul*

olaya başka bir boyut kazandırmışsın =) bekçi ve nem daha dikkatli ve bu konuda yetenekliydi ki bu kişi sildiği mesajı bile hatırlamadığından eminim hatta nasıl olduda o mesajı sişyasetle birleştirip altındaki mesajları birleştirmedi veya benim yazdığım diğer mesajları sildi anlamadım ortada kavga yok gürültü yok güzel bir tartışma vardı ki oda kapatılacak kadar uzun de il iki mesajlık birşeydi bence amatörlük yapıldı özür dileneceğine küçük çocukların yalanlarını sürdürürken batması gibi birşey oldu. ben bunu garajdakilerden öğrendim herşeyin bir sebebi varmış bende sinirlendim sebebi vardı.
    hmm birde alakasız filan falan demişsin, söylediklerimi anlamıyorsan, alaka kuramıyorsan arkana yaslan ve izle derim.
    bkz:iyi bir garaj üyesi ve anlama zorluğu
    daha uzun uzun yazardımda işine gelmeyen mesajları silip gelenleri öyle dedi böyle dedi dersin.
    bunlar uzun mevzular yöneticilik hekesin yapabileceği bir iş değildir
  • beklicem321 • 11 Ağustos 2006 09:44 • #579347
    Keyfi birşey yok mu?

:P sizde artık ne konuştuğunuzu bilmiyorsunuz. saat 02:46 olmuş hala bilmem nlerden bahsediyorsunuz. gidip uyusaydınız böyle olmazdı.. iyi ki sonunda biriniz iflas etti de rahatladı herkes :)
  • syarar • 11 Ağustos 2006 15:16 • #579355
    Tekrar Yazdım

b.k.re ve s.x temalı kelimelerimin örnekte yer alması yüzünden mesajım silinmeseydi memnun olacaktım..
    mesajı yazmadan önce de garaj kurallarına da bakmıştım da bu kelimelerin ahlaka aykırı olduğunu bilmiyordum demek ki yöneticilerde cinsel eziklik var ya da yobazlar...
  • dexter_holland • 11 Ağustos 2006 19:12 • #579389
    Tekrar Yazdım

Yönetim güzel ya, seviyorum. Biraz daha disiplinli hatta daha acımasız olsa hoşumsu olurdu gerçi. Yönetimde değil de üyelerde sorun var sanki. Fazla anarşist ruhlular. Ayaklarına converselerini geçirip yönetime karşı çıkmak için ufak tefek şeyler arayıp duruyorlar. Ergenlik çağını yaşamak ne zor şeymiş.
  • narkozz • 11 Ağustos 2006 23:30 • #579412
    Tekrar Yazdım

:):)
    gayet güzel bir yaklaşım :)
    tamamen katılıyorum disiplinli olmaları daha iyi diye düşünüyorum şu aralar hatta geyik konusunda bile fikirlerimde bazı değişmeler oldu :)
  • TurkishMetal • 14 Ağustos 2006 19:06 • #579613
    Tekrar Yazdım

Düşündüklerimi söylerken acaba siteye uygunmu demek hoşuma gitmiyor açıcası.Garaj yönetiminin kuralıysa burada olmak istiyorsak uymamız gerekiyor tabi ki.

Fakat silinen mesajdan sonra silen kişiye sebebinin sorulması yerine silicek kişinin şunu düzeltmezsen silicem uyarısı daha mantıklı geldi bana.Sadece tavsiyedir.
  • rubber soul • 14 Ağustos 2006 20:29 • #579614
    Tekrar Yazdım

Peki öyleyse bir kere mesajın silindi diyelim..neden silindiğini bilip'aa demek bundan silindi,o zaman silinmesine sebep olan şeyi bir daha yazmayayım da silnmesin'desen daha mantıklı olmaz mı?Burada herkesin mesajını silmeden evvel uyaracak olsak mesaj yazmaktan canı çıkar ilgili müdür ya da adminin.Ayrıca bir kaç kere ben böyle uyarılar yaptım.Oda sadece Tipografiye uymayan mesajlardı.Bu tür mesajları olanları,yazıda belirttiği fikir konuyla ilgili olduğundan,boşa silmemek için uyardım..onlarda düzeltti.
  • TurkishMetal • 14 Ağustos 2006 20:48 • #579615
    Tekrar Yazdım

Site yönetimini tartışmıyorum.Site sahibi siteyi olmasını istediği gibi yönetiyor.Ama rahatsız olan birçok kişi varsa ortada yanlış birşeyler var demektir.Benimki sadece bir görüştü.Verilecek çok cevap var söylediklerine karşılık.En basiti daha fazla müdür olsun da diyebilirim.Benim yazılarım pek silinmedi.Ama her sayfada birkaç konuda niye siliniyor yazdıklarım ters birşey söylemedim ki türünden birçok soru var.Uzun zamandır üyesiyim sitenin.Arama sonuçlarında garaj forumunda silinmiş mesajları gören üye olmayan şahsiyetlerin gözüne nasıl görünür bilmem ama benim gözüme iç huzur sağlanamamış şeklinde görünür.Bence dikkate alınması gereken bi durum.Belkide benimde bilmediğim şeyler var.