Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garaj kapatılmalımı

• Necrophilliac • 14 Ağustos 2006 09:44 • #579570
    Ayrıca, Klasik müzik dinleyen bir insanın senin kadar yozlaşmış olması komik.Ne dinleyip ne dinlemiyeceğimize karar vermek isteyen faşizan bir düşüncedesin.
  • beklicem321 • 14 Ağustos 2006 10:27 • #579571
    :S
    rock dinleyenlerin çoğu satanist ruhlu ya da alkolik olabilir. evet bende alkoliğim içmeden duramıyorum belki ama bunu rock müzikle bağdaştırman hata. dini anlamda da satanist ruhlu rock gençliği var. ailenin vermiş olduğu daha doğrusu aile kültüründen yoksun kişilerin bu yöne doğru kayması, özentilik ya da gerçekten o ruhu taşıyan tanrının varılığını inkar eden ve bunu sadece sözde kalmayıp adeta yaşayan kişiler. bunlar; kendi yaşantıları bir şekilde yön vermeye çalışıyorlar. mnüzik dinleyenler sanat sevgisinden yoksun değillerdir. iyisiyle kötüsüyle dinleyicidirler. illa sanatın bir dalıyla uğraşmak zorunda değillerdir. potansiyel sanat yapıyorlar, yapıyoruz.
    kıssadan hisse, garaj kapatılmamalı...
  • Necrophilliac • 14 Ağustos 2006 10:32 • #579572
    Kaldı ki burası bir rock forumuda değil.Klasik müzik/Jazz/Blues/Metal/Rock ve daha nicesinin bulunduğu bir forum.
  • aparat • 14 Ağustos 2006 13:22 • #579585
    yaptığın genellemeye bir başlık açmak gerekirdi hangi tür daha alkolik..madde bağımlılığı çalışmalarımızdan bildiğim istatistiki olarak türk sanat müziğinin alkole bağımlılık oranının da bir hayli yüksek olduğu.(meslek farklı)bence topici açarken daha düzgün bir cümle ya da açıklama yazmalıydın. sanata önem veriyorsan önce sanatı anlamalısın.bizler ensturmana ruhumuzu veriyoruz her müzisyen gibi.senin baktığınla gördüğün önyargılarınla harmanlı olarak sanrı durumunda!!siteyi değil yaptığımız müzik türünü istemiyorsun ama rock tarihini silmen imkansız. rahatsızsan üyelik iptali yap....ben klasik ve elekt. keman çalıyorum klasik müzik veya türk sanat müziğini de seçebilirdim.yılmaz güney de sanatçı yönetmen woody allen da bunu anladıysan bizlere özür borçlusun. saygı duymazsan saygı görmezsin ve sen bence sadece duyan birisin..dinleyen değil..saygılar.....
  • manyak • 14 Ağustos 2006 13:38 • #579587
    Ya millet ben en başta söyledim ama garaja üye alırken mülakat falan yapalım diye :D Alıyosunuz böylelerini, sonra yok efendim satanistsiniz, yok rock berbat, klasik müzik dinleyin, heyooo şeklinde kafalarında huniyle dolaşan bi sürü mantar oluyo sitede..Kızdım vallaha.. :)
  • Necrophilliac • 14 Ağustos 2006 14:24 • #579592
    hırsssssssss..

Herif iyi niyetli lan.. Bulaşmayın..
  • manyak • 15 Ağustos 2006 00:00 • #579643
    İlahi necrofil :) "lan" mı ? biz çiftçi miyiz ki ? (kimse ne alaka demez heralde :) )
  • duman hastasıı • 16 Ağustos 2006 21:52 • #579736
    madem gereksiz olduğunu düşünüyosun girme o zaman garaja ...!!!
  • duman hastasıı • 16 Ağustos 2006 21:54 • #579737
    bencede yaa üye bile olmuş...
  • anjelikvamprik • 16 Ağustos 2006 22:57 • #579740
    ayrıca iyi niyetli değilim onuda söyliyeyim. sinir oluyorum.