Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garaj kapatılmalımı

• ASPRYN • 19 Ağustos 2006 22:05 • #579883
    Rock müzisyenlerine neden düşmansınanlayamadım? Haydi eller havaya hopbidi hopbidi sarkıcıları gibi insanları şekilciliğe iten, hayatın sadece para ve şöhretle anlamlı olduğuna inandıran tavırlar içinde olmadıkları için mi? Giyim kuşamın, sacın başın insanları değerlendirmek için bir kriter olamayacağını gösterdikleri için mi? Tipine bakıp "beş para etmez" diyebileceğin birinin içinde ne cevherler barındırabileceğini gösterdikleri için mi? Açlıktan ölen insanlar için yardım konserleri düzenledikleri için mi? Ayrıca herrhangi bir insanın hemcinslerine ilgi duyması onu ikinci sınıf bir vatandaş yapmaz. Eşcinsel ilahlarla kaç adım gideriz bilmiyorum ama senin bu mantığınla pek fazla ilerleyemez insanlık... (Hatırlatayım dünyada ve bu ülkede onlarca eşcinsel ilah var ki hem de insanların sevgisini kazanmışlar... Türkiye'nin en büyük Türk Sanat Müziği solistlerinden sayılmıyor mu Bülent Ersoy? Şimdi o böyle büyük bi yetenekken sırf tercihleri yüzünden imha mı edelim onu? )
  • Necrophilliac • 20 Ağustos 2006 10:27 • #579888
    S.O.A.D.'ı destekleyenler var.Ama desteklemeyenler çoğunlukta.
    Operadan ödül almış, bazılarının sesi ders olarak okutulan vokallere çığırmak demek?Bilemiyorum, bu operayada bir hakarettir.
    Kaliteli işten kastın ne acaba?
    Dünya neden ibarettir acaba.Dünya en azından benim istediğim gibi alkol ve müzikten ibaret olsa savaş olmazdı.
    Rob Halford, Bruce Dickonson falan dediğim gibi sevmediğim tarzın temsilcileri.İlah değiller.
  • Aria GalaCtiCa • 20 Ağustos 2006 11:45 • #579890
    eşcinsel ilahlarla

İşte asıl mesele burda... İnsanları cinsel tercihlerine göre yargılamak...Yani insanların aldıkları eğitim, başardıkları işler, o insanlara duyulan saygı hiç de önemli değil aslında. Asıl önemli olan cinsel tercihler. Bir müzisyeni ancak yeteri kadar iyi değilse beğenmem, ama asla cinsel tercihlerine göre bir değerlendirme yapmam; çünkü onunla aynı yatağa girmeyeceğim ben, sadece dinleyeceğim. Sen bir müzisyeni dinlediğinde sesinden etkilenmek yerine o şahsın yatakta ne kadar iyi olabileceğini falan düşünüyosun o halde...

eşcinsel ilahlarla
    İşte yüzyılın sözü...
  • DonnieDarko • 21 Ağustos 2006 17:06 • #579937
    yahu daha ne uzatıyorsunuz? gelmiş bir gazla, bırakın kendi kendine takılsın.
  • elltu • 21 Ağustos 2006 19:34 • #579938
    Bence, atın bu arkadaşı siteden...gereksiz sitelere girimuş baksanıza..garaj fobisi var galiba garaj tuttu onu... :D :D :D
  • lena avrıl • 21 Ağustos 2006 19:49 • #579939
    ben bu arkadaşın başka forumda da yazısını gördüm biraz da garip bir yazıydı:)
  • cthulhu88 • 21 Ağustos 2006 21:21 • #579945
    Daha bugün girmiş kopamamış ;)
  • lena avrıl • 21 Ağustos 2006 21:25 • #579946
    garaj böyledir işte insanın iliklerine iler yeni eski hiç farketmez:)
  • lena avrıl • 21 Ağustos 2006 21:39 • #579950
    sana ne aaa çığıran çığırır böğüren böğürür çok daha ciddi şeyler var hayatta
  • cthulhu88 • 21 Ağustos 2006 21:55 • #579952
    Senin tepkin neyeydi şimdi anlamaıdm? Adam doğru demiş bir anlık gazla açmış topici belli ama sen de saçmaladın gibi :)