Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garaj kapatılmalımı

• Aria GalaCtiCa • 16 Ağustos 2006 23:12 • #579741
    O.K O zaman bidahaki sefere insanlardan iyi niyetli olmasını beklemezsin. Şahsen benden bekleme... ''çok da umurumdaydı'' dediğini duyar gibiyim... Boşver; bak takılmana...
  • beklicem321 • 16 Ağustos 2006 23:12 • #579742
    sinir oluyormuş. söylediğin lafa bak ya..
    dur şimdi bombayı patlatıyorum..
    ben de sana sinir oluyorum. hadi senin de fişini çekelim :P ( sadece şaka )
  • davetsiz • 16 Ağustos 2006 23:24 • #579743
    ortalık ne kadar mağdur beyinli adamlarla kaynıyor yaa,inanamıyorum,şu zihniyete baksana.kapatılmalıymışımış.kardeş kapatılmasını istediğin sitede senin ne işin varya.yapacak işinmi kalmadıda böyle şeylerle uğraşıyorsun.yani hangi akla hizmettir bu anlamıyorum ki.
  • lena avrıl • 16 Ağustos 2006 23:25 • #579744
    ya onu baştan söyleseydin de anjelik iyi niyetli olmadığını forum soğumadan başka yorumlar yapsaydık necrophilliac abi bizi durdurmasaydı...
  • davetsiz • 16 Ağustos 2006 23:37 • #579745
    ya adamın yazılarını okudukça harbiden sinirlenmemek elde deyil.müzik evrenseldir,sana millet neden musiki dinliyorsun ya da türksanat müziği dinliyorsun diyormu.biraz saygı kardeşşşş.işte rock severlerin farkıda burda her dinleyiyiciye saygısı var.bir de adam satanist olabilir.rock'ın en sertinide dinler,yani bu seni neden ilgilendiriyorki.herkez özgür istediğini dinler.içkisinide içer istediğini yapar seni bağlamaz bu.onunla allah arasında bir şey.belliki düşüncelerin senin nekadar baskıcı bir yapın ve nekadar çok egoist bir tip olduğunu açıklıyor.içki,satanist muhabetine girdiğinede göre derin inançlı bir insansın.ozaman sana benden bir tavsiye işi en iyi biz biliriz dersiniz ama herzamanda gıybet etmektende geri kalmassınız.ne ekmek ne köfte bu.
  • davetsiz • 16 Ağustos 2006 23:39 • #579747
    yaa adamın yazılarını okudukça harbiden sinirlenmemek elde deyil.müzik evrenseldir,sana millet neden musiki dinliyorsun ya da türksanat müziği dinliyorsun diyormu.biraz saygı kardeşşşş.işte rock severlerin, rock sanatçısının ve rock müzisyeninin farkıda burda her dinleyiyiciye saygısı var.bir de adam satanist olabilir,rock'ın en sertinide dinler,yani bu seni neden ilgilendiriyor ki.herkez özgür istediğini dinler.içkisinide içer istediğinide yapar seni bağlamaz bu....onunla allah arasında bir şey.belliki düşüncelerin senin yapının ne kadar baskıcı ve ne kadar çok egoist bir tip olduğunu açıklıyor.içki,satanist muhabetine girdiğinede göre derin inançlı bir insansın.ve herkezin inancıda kendine tabi..ozaman sana benden bir tavsiye işi en iyi hep biz biliriz dersiniz, ama her zamanda gıybet etmektende geri kalmassınız.ne ekmek ne köfte bu.
  • josf_in • 16 Ağustos 2006 23:40 • #579748
    yaa yaaa

...
  • lena avrıl • 16 Ağustos 2006 23:43 • #579750
    belki yanlış geliyodur arkadaşa ki bu alkol falan hoş şeyler değil ama dediğin gibi bunlar ona kalmış derin konular.....
    bunun siteyle bağlantılı olduğunun düşünülmesi yanlış....
  • seybn • 16 Ağustos 2006 23:58 • #579753
    eeee sen kafanda kapat biz devam ederiz...
  • lena avrıl • 17 Ağustos 2006 00:11 • #579755
    eheheheheeh bence bu formu açan arkadaşa inat burayı geyik formuna çevrelim en iyi cevap olsun