Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Alış veriş ilanları bölümü hakkında bir temenni

• ibanetze • 14 Ağustos 2006 12:33 • #579575
    kardeş yetkin yoksa bu bi bahen değil ki iste yetki üst mevkilerden..yani sana bi mevki verdilerse yoktan varetmeni beklemesinler..sen de güvenmiyosan kendine girmeseydin o işe..sonuçta bi çözüm üretmek için ordaysan üret bi şeyler..yani ben bu kadar yazmama rağmen atlamadım bi yere "beni de alın" diye,minareyi çalan kefenini hazırlarmış,eğer eleştriye "hop noluyoruz" diye girersen olmaz bu işler...
  • -maJestY- • 14 Ağustos 2006 12:57 • #579580
    Benim görevim ilan panosunda kurallara uyulmasını sağlamak bunu da yerine getiriyorum. Fikir üretmek konusuna gelince "İlanların arka sayfalara düşmesi" olayına nasıl bir çözüm üretmemizi bekliyorsun anlayamadım, gereksiz ve fazla ilanları zaten siliyorum kalanlara ne yapalım, potansiyeli yüksek bir site günde yüzlerce farklı ilan geliyor dur kardeş eski ilanlar arka sayfalara düşecek sen yazma mı diyelim ?

Ayrıca şunu da belirteyim ki Arama denilen özellik sayesinde her türlü ilana çabucak ulaşmak mümkün şahsen aylar önce yazdığım ilanıma halen cevap geliyor , tabi "aman ilan 2ci sayfaya düştü hemen yenisini yazayım" zihniyeti panoyu şişirmekten başka bir işe yaramıyor...

Yorum konusu da bana göre gereksiz bir özellik , ben şimdi istediğim ürünü istediğim fiyata satma özgürlüğüne sahip değil miyim ? İlanımda sizin "Kardeş uçmuşsun" , "5$ bile etmez" gibi yorumlarınızı okumak zorunda mıyım ? Ha eğer alıcıların kazıklanması diyorsanız derim ki o alıcılar bir zahmet internet denen nimetten faydalanıp ürünün 2.el piyasasını bir öğrensinler.

Müdürsünüz madem çözüm üretin halledin yapın edin demekle de olmuyor bu işler...
  • ibanetze • 14 Ağustos 2006 13:05 • #579581
    dediklerin teoride ne güzel duruyo ama öyle görünmüyo işte burdan bakınca...

ilan açanların yarısı gitarlar için sıfırından fazla fiyat istiyolar..

adama anlatamıyosun da derdini..

gitarı istediğin fiyata sahip olman ayrı bi durum,bilmemek ve öğrenmemek ayrı bi durum..
  • Holy_Bastard • 14 Ağustos 2006 13:18 • #579583
    www.turkrock.com/alim-satim

üzgünüm ama en iyi adres orası alım-satım işleri için...
  • -maJestY- • 14 Ağustos 2006 13:19 • #579584
    Sende haklısın tabi de sıfırından fazla bir fiyata o gitarı kimse almıyor zaten.

Ha illa satıcıyı uyarmak istiyorsan özel mesajla kendisine sattığı ürünün pahalı olduğunu,indirim yapmasının malının satılmasını kolaylaştıracağını söyleyebilirsin.

Herneyse , ilan bölümü ile iligili olarak garaj bekçisine danışacağım belki birşeyler yapılabilir...
  • ibanetze • 14 Ağustos 2006 13:36 • #579586
    son bi mesaj yazcam,bak tam da bu noktada çıkıyo işte sorun,adamlar zaten sıfır 700 dolar olan bi gitar için 800 dolar diye ilan veriyo sonra da beş dakkada bir güncelliyo onu,ben mesaj da atıyorum satıcılara ama aynı şeyi yapmayı sürdürüyo,hoş bi durum değil saçmasapan ilanlarla dolması alım-satım kısmının

bu arada not düşeyim bi dene :)

mahzen müzik diye fenomen var...

aman diyim sorumlu sensen,dikkat et onlara...
  • Holy_Bastard • 14 Ağustos 2006 13:40 • #579588
    Mahsen müzik aslında =)
  • ibanetze • 14 Ağustos 2006 13:46 • #579589
    benim dediğim daha bilinmiyo..

mahsen müzik'in kopyası bu :P

neyse bu sondu işte :)
  • Single_FACTOR • 14 Ağustos 2006 18:50 • #579612
    Gayet mantıklı bir format şu an garajda kullanılan alım satım formu.
    arama yaptığınızda çok net bir şekilde istediğinizi bulabiliyorsunuz.
    Yoruma gelince başkalarının o alete ne yorum yaptığı çok önemli değil fiyat konusunda türkiyeden yurttışından baz alacağım siteler yorumlar için harmony centrall var.
    Yoksa 2 altında yazan yorumlara aldanıp anadolu ferrari diye almanız Çok mümkün.