Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

biriniz beni noktalı yapın bea çok merak ediyorum nasıl oluyor :)

• NefesAL • 29 Ekim 2006 00:03 • #581422
    [::K.İ.L.İ.T::]önemli olan öbür dünyadaki sınav gibi bişe oldu bu ama hakkaten umrumda değil noktaymış virgülmüş :)
  • sadecemüzik • 29 Ekim 2006 00:26 • #581427
    [::K.İ.L.İ.T::]Aynen öyle yaptık. Enselendik tabii. Yeni forum saltanatı kısa sürdü. Eskiden olmuş bir olay. Bir seneden fazla oluyor bu olay olalı. Bir kişinin aklına geldi, sadece küçük bir arkadaş topluluğu olarak ordaydık. Başka kimseciklerin haberi yoktu. Bu mesaj kesin silinecek. Hatta bekçi bana birkaç gün istirahat bile verebilir. :))
  • Soulforger • 29 Ekim 2006 00:28 • #581428
    [::K.İ.L.İ.T::]Eğer benim yazdığımdan bu anlamı çıkarabiliyorsan sen , ne anlatırsam anlamazsın zaten.

"Bana güvenilmesi mutlu etti" diyorum , sen niye gocunuyorsun?
  • rubber soul • 29 Ekim 2006 00:30 • #581429
    [::K.İ.L.İ.T::]Ülke yararına çalışsanıza ajan gibisiniz:)

Hep lisede boş geçen dersler bunlara sebep biliyorum.
  • narkozz • 29 Ekim 2006 00:38 • #581430
    [::K.İ.L.İ.T::]abi NefesAL a katılıyorum her zamanki gibi..
    sallayın noktaları filan ya nokta da neymiş kalemin tebeşirin vsvs.. düzlemde bıraktığı şekil hauhauah böyle bişey değildi heralde anladık ki dersleri dinlemek lazımmış :):)
    saçmalıyorum ya.
    ama bence noktayı filan salla kardeşim sen boşver noktanın verdiği hazzı başka şeylerde bulmaya çalış :SS:
  • sadecemüzik • 29 Ekim 2006 00:38 • #581431
    [::K.İ.L.İ.T::]Ya valla benim aklıma gelmemişti o yüzden üzülüyorum. Hangi arkadaşın aklına geldiğini de bilmiyorum. Bir gün bir arkadaşım bana forumda yapmam gerekeni söyledi (söylemeyeyim şimdi, bir kere söyledim zaten. :)) yaptım. Aa bir de baktım ki bizimkiler orda. Şimdi ben de merak ettim ya, hangi cinin aklına gelmişti acaba? :)) Bir araştırayım. :) Ama uzun sürmedi zaten. Kaldı ki uzun sürmeyeceğini tahmin de edebiliyorduk. Valla evet ben o zamanlar lise öğrencisiydim ama fikir benden çıkmadı. :)) Ha bu arada o arkadaşların çoğu artık Garaj'a hiç girmiyor.
  • FuL_TeLiKe • 29 Ekim 2006 14:53 • #581457
    [::K.İ.L.İ.T::]hayat negatif yönlü etkileniyo olmalı..
    noktayla ilgili güzel şeyler hatırlamıyorum hiç..
    ..

örneğin:buraya çöp dökeni ...
    yani..
  • sLnkoLik • 29 Ekim 2006 18:59 • #581463
    [::K.İ.L.İ.T::]
    örneğin:buraya çöp dökeni ...
    yani..

bana da iyi seyler hatırlatmadı simdi :D
  • Birol • 29 Ekim 2006 20:51 • #581467
    [::K.İ.L.İ.T::]Valla beni yüzyüze görüşmediğim,Garaj'da da sık sık muhabbet etmediğim ama bunun yanında kendisine ve yazdıklarına değer verdiğim bi arkadaş ekledi noktalılar alemine.Ben de aynısı yaptım...Bi şekilde bulur seni de...Merak etme. ;)
  • Mumya_Bebek • 29 Ekim 2006 22:02 • #581468
    [::K.İ.L.İ.T::]noktalı olunca sadece zincir forumunu da görüp yazabiliyosun..bi de adın listenin en basında gözüküyo..daha çok abazadan mesaj alıyosun yani:Pbaska bi artısı yok..