Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj Zinciri

• rubber soul • 25 Aralık 2006 23:39 • #582773
    kac defa tartışıldı bıkmadınızmı ...?

Bıkmadık.
  • gitarist • 26 Aralık 2006 02:30 • #582774
    kac defa tartışıldı bıkmadınızmı ...?

:) tam gaz devam o zaman
  • BurakFender • 26 Aralık 2006 12:49 • #582780
    bence zincir in adı saygın üyeler zinciri olsa daha mantıklı olurdu ve bu topluluğa forumlarda saygınlık kazanmış insanlar vs(örn. kkurt.bence enstürman forumunun en saygın insanıydı.şimdilerde yok ortalarda ama...sanırım o da noktalı) girmeliydi...
  • aydngelnseslr • 26 Aralık 2006 22:31 • #582799
    Saygın olmanın ölçütü forumda saygınlık kazanmak mıdır? Forumda saygınlık nasıl kazanılır? Birinin forumda saygınlık kazandığına kim, nasıl karar verir? Yoksa bu geyik bir öneridir de ben mi ciddiye aldım? Ayrıca o zaman da onlar saygın da biz değil miyiz denebilirdi.
  • violoncellist • 26 Aralık 2006 23:37 • #582800
    madem öyle, bir sorum olacak?!

doğru mudur, değil midir bilemem ama 'garaj' forumlarında 'sataşma ve kızgın derecede tartışma' içeren mesajlar siliniyor. en azından benim bu sebepten bir yığın mesajım silindi. peki bu konudaki bir sürü mesaj neden silinmemiş? yani sizin yaptığınız şu anda noktalıların ve noktasızların birbirlerine sataşmasından başka birşey değil bence. kimsenin birşey çözdüğü de yok ayrıca. sadece birisi birşey söylüyor, bir noktalı ona ağzının payını veriyor, noktasız da ona ağzının payını geri iade ediyor, noktalı da altta kalmıyor vs. madem benim ve diğer birçok insanın mesajları 'sataşma veya kışkırtma' içeriği içerdiği için siliniyor, o zaman sevgili noktalılar, sizlerin de mesajlarınız silinmeli bana kalırsa. yanlış anlamayın, noktalarla ve 'noktalı'larla hiçbir problemim yok ama eşitlik unsuru işin içine girince, insan çelişkiye düşemeden de edemiyor?!

saygılar
  • vikings • 26 Aralık 2006 23:42 • #582801

burası böyle. şikayetini benim gibi bekçiye bildir, ama ben bildirdim 2 hafta oldu cevap yok :)
  • aydngelnseslr • 27 Aralık 2006 00:09 • #582802

Noktalıların kurallara uymayan mesajları silinmiyor mu? Bunu nerden çıkardın? Ya da bir sataşma var da noktasızların mesajları silinmiş noktalıların silinmemiş mi de "sevgili noktalılar sizlerin de mesajları silinmeli" oldu? Bir problemin olmadığına emin misin noktalarla?
    Ayrıca ben bu konu başlığına yazanların üslubunda kızgın derecede tartışma veya sataşma göremedim.
    Çözme gibi bir iddiamız da yok, konuşuyor, paylaşıyoruz. Gayet de sakin olduğumuzu düşünüyorum ben.
    Saygı bizden.
  • syarar • 27 Aralık 2006 00:19 • #582803

benim mesajlarım siliniyor ara sıra.. hepimiz kontrolden çıkabiliyoruz
    ben 2002 yılının filan yani eski mesajlarda bekçinin dejenere türkçe içeren ya da silinmiş mesajını bile gördüm!silsin rubber onun canı sağolsun.. :)
  • beklicem321 • 27 Aralık 2006 00:26 • #582804

Benimde çok silindi!! Şayet bizim öyle bir "ayrıcalığımız" vardı da neden silindi! Bunu birisi bana açıklayabilir mi lütfen :P..
    Hayır yan, biz mi bilmiyoruz, kafam karıştı şimdi :S
  • sadecemüzik • 27 Aralık 2006 18:46 • #582810

ben 2002 yılının filan yani eski mesajlarda bekçinin dejenere türkçe içeren ya da silinmiş mesajını bile gördüm!

Hatasız kul olmaz. :))