Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

"garaj.org"; asıl amaç müzik mi yoksa ticaret mi?

• Leviathan • 6 Nisan 2007 21:39 • #585268
    ben uzun bir zamandır bu siteye giriyorum, epey de yorumum görüşüm, paylaşımım var; bunların yanında pek çok konuda bilgi aldığım da bir kaynak. ancak son zamanlarda her yerden o kadar çok reklam çıkıyor ki, bunlar linklere ulaşmamı engelliyor. bazen mesaj yazamıyorum, mesajı yazıp gönder tuşuna basamıyorum reklam linki alanına giriyor, koloni sayfasını açıp kolonilerim linkine tıklayamıyorum, yine bir yerden reklam çıkıyor. aslında pek çok müzik sitesi olmasına rağmen ben yine de buraya giriyorum -ebebini bilmediğim bir şekilde-. ama bu linklere dahi ulaşmamı engelleyen her yerden reklam çıkma olayı çok sinirimi bozuyor. misal demin bir foruma mesaj yazacaktım yazamadım, alttan reklam çıktı. yeni konu açabildim ancak öyle yazabiliyorum.

sözün özüyle bu linklere ulaşmamı engelleyen reklamlar canımı sıkıyor, hala daha girmekte olduğum bu siteden soğuyorum. hayır reklam alın, karşı değilim para da kazanın helal olsun ama linklere ulaşmayı falan da engelleyecek derecede olmasın. kendimi salak gibi hissediyorum, ulan ben neden giriyorum ki bu siteye oluyorum çoğu zaman. bilmiyorum mozilla kullanmamla da alakadar olabilir ama garaj harici hiç bir sitede böyle sorunlar çıkmıyor. neyse ilgilenirseniz sevinirim, ilgilenmezseniz de zaten bitmiştir demek oluyor bu sitenin olayı -benim için-. kalın sağlıcakla.
  • Günah_Keçisi • 6 Nisan 2007 21:50 • #585269
    ??

yuh artık ne ticareti..
    eğer garajın amacı tivaret olsaydı üç beş reklamla ugrasmaz, daha farklı seylere yönelirdi..
    söylediğin çok yanlış bence..
  • HeArSe • 6 Nisan 2007 22:01 • #585270
    ??

2 sene öce böyle reklamlar yoktu.demek ki çoktan farklı şeylerlere yönelmiş bu site.o konulan reklamlar 1 haftalık olsa bir şey demicem ama ne kadar zaman geçti hala o link sorunları çözülemedi...
  • Günah_Keçisi • 6 Nisan 2007 22:05 • #585271
    ??

yapmayın arkadaslar lütfen ya..
    yıllardır müzik adına bu kadar fedakarlık yapan böyle bi siteye nası amacı ticaret dersiniz..
    Amacı ticaret olan pek çok site var ama GaRaJ kesinlikle bunlardan biri değil..
  • HeArSe • 6 Nisan 2007 22:17 • #585272
    ??

ben bir çok müzik sitesine üyeyim böyle saçmalık görmedim.bir reklam niye benim butonlara basmamı engellesin ki? buna kimin hakkı var?
  • Günah_Keçisi • 6 Nisan 2007 22:21 • #585273
    ??

ben de kullanıyorum ben de hiç öyle bi engel çıkmadı..
    sorun sende garajda değil.olay polemiğe dönüşmesin..konuyu kapansın..
  • HeArSe • 6 Nisan 2007 22:28 • #585274
    ??

evet sorun bende senin gibi insanla tartışmaya giriyorum.anlamadın galiba ben 4 senedir bu siteye giriyorum canım ,bana hikaye okuma...reklamlar ile ilgili sorunlarını dile getiren tek üye ben deiğilim herhalde?
  • Günah_Keçisi • 6 Nisan 2007 22:29 • #585275
    ??

reklamlar çok hos olmayabilir ama isi ticaret boyutuna tasıyacak kadar da ciddi değil..
    ayrıca ben de uzun süredir bu sitedeyim..
    neyse konu tartısmadan kavgaya dönüşmesin..
  • deathvalley • 6 Nisan 2007 22:29 • #585276
    ??

niye bu kadar abartılıyor bu konu?? reklamlar gayet iyi çok da değil az da değil.. zaten bi sitede böyle reklamların olması normal.. bu neden sizi sıkıyo anlamadım.. yani GaRaJ a giren bu kadar kişi rahatsız olmuyo bi sen rahatsız oluyon diye reklamın kaldırılacağını falan düşünmediğini umuyorum..
  • HeArSe • 6 Nisan 2007 22:32 • #585277
    ??

senin yaptığın yırtık dondan çıkar gibi lafa atlamak.okuda öyle cevap ver.reklamlar azalsın,çoğalsın veya kaldırılsın diyen yok.sadece kullanım alanlarını etkilemesin..