Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

"garaj.org"; asıl amaç müzik mi yoksa ticaret mi?

• deathvalley • 6 Nisan 2007 22:36 • #585278
    ??

kullanım alanlarını etkilemiyoki rahatsız olmuyorum.. kimse şikayet etmediğine göre onlar da rahatsız olmuyorlardır.. yani sorun GaRaJ damı yoksa başkalarındamı anlayamadım..
  • Günah_Keçisi • 6 Nisan 2007 22:41 • #585279
    ??

senin yaptığın yırtık dondan çıkar gibi lafa atlamak.

körü körüne biseyleri savunmak bu olsa gerek ..
    acılan konu ve onu savunan toplasan 2-3 kisi..
    saçma gereksiz.. böylelerine ne kadar anlatmaya çalısılırsa çalısılsın,körü körüne savundukları için bi türlü dogruyu kabul etmezler..dogruyu kabul etmek ve kendinin yanlış oldugunu kabullenmek de bir tür olgunluktur zaten...böyle cümleler kuran bi kisiden bi olgunluk beklemek yanlış olur ;)
  • HeArSe • 6 Nisan 2007 22:41 • #585280
    ??

başkalarında falan değil.kafeden girincede aynı şey oldu bende.bu sorun reklamlar olduğundan beridir var sitede.ve kimse bu işe bir el atmadı.birde İEX 7.0 da üye profilindeki yazılar karınca duası gibi.
  • deathvalley • 6 Nisan 2007 22:43 • #585281
    ??

arkadaşım (arkadaşım diyorum üslubumu korumaya çalışıyorum ama arkadaşlar hemen belli ediyolar kendilerini kompleksi oldukları için) ozaman bizde niye sorun olmuyor ??
  • Günah_Keçisi • 6 Nisan 2007 22:43 • #585282
    ??

evet bizde niye sorun olmuyor ?
  • HeArSe • 6 Nisan 2007 22:51 • #585283
    ??

sanal ortamda insanlar birbirlerine istediği gibi davranabilir ama bu hiç bir şeyi değiştirmez.benden olgunluk beklesen ne olur beklemesen ne olur.acaba yüzüme karşıda söyleyebilirmisin bu lafları.benim tek savunduğum konu reklamların linkleri engellemesidir bunu niye bu kadar büyütüyorsun anlamadım.yani illa videoya mı çekiyim reklamların nasıl sayfayı kapladığını?
  • deathvalley • 6 Nisan 2007 22:54 • #585284
    ??

işte bizde bunu söylemeye çalışıyoruz.. sadece sende sayfa kaplıyor bizde öyle değil.. bu durumda hala sorun GaRaJ da demezsin heralde..
  • HeArSe • 6 Nisan 2007 22:57 • #585285
    ??

Bekçi abim buraya bakarmısın???

Garajın Reklamları...

bu başlıkları incele bakalım sorun kimdeymiş...

edit: birde bu var
    Ya nedir bu reklamlar? ele geçirmişler garajı
  • deathvalley • 6 Nisan 2007 23:02 • #585286
    ??

onlar baya eski başlıklar.. doğru önceden öyleydi ama artık değil..
  • HeArSe • 6 Nisan 2007 23:03 • #585287
    ??

sor bakalım başlığı açan arkadaşa şimdi nasılmış o zaman?