Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Gıcık listelerinin kaldırılması ve forum mesajları silinmesi-Bölüm-2!!!!!!!

• sandiago ramon • 12 Mayıs 2007 22:29 • #585944
    evet arkadaşlar öteki silinen topiğimde olduğu gibi aynı şekilde gıcık listelerinin silinmesi üzerine ağırlıklı olarak, bu sefer bu oluşuma yeni bir konu daha eklemek istiyorum!
    Forumlar neden siliniyor!bize neden bilgi verilmiyor!açıkçası ben anlamıyorum!eskiden böyle değildi!haklı gerekçelere kesinlikle katılıyorum ama gereksiz yere olmadık sebeplerde eşref-i saate göre de maalesef topiclerimiz silinebiliyor!bu düşüncelere acaba ,ve soru işaretleri getiriyor!
    Müdürlerin iyi görev yapmadıklarını falan düşünmüyorum eminimki içtenlikle çalışıyolar!ama kendilerinin denetimi konusunda objektif olunduğunu kesinlikle düşünmüyorum1otamatik olarak garaj bekçisine başvurun demeyin bana!neden mi maalesef sanalda olsa bürokrasi devam ediyor!kasım ayında mı ne mesaj atmıştım martta cevap aldım!anlayan anladı!
  • DrumBanger • 12 Mayıs 2007 22:53 • #585946
    Of . Seni gıcık listeme ekledim artık . Bunu bilmeni isterim .

Not : Şu anda eklenemez biliyorum . Daha önceden eklemiştim zaten . Sıktın artık yani
  • A Dead Castle • 12 Mayıs 2007 22:55 • #585947
    Eğer ciddi manada bir sonuç almak istiyorsan Bekçiye başvur kesinlikle,bunu söylemeyin demişsin ama kesin sonuç için bunu yapmak zorundasın,gereksiz yere başlık açma artık.
  • syarar • 12 Mayıs 2007 22:58 • #585948
    Demek ki gerçekten torpil var.. Ben mesaj atıyorum..Bekçi iki ila üç gün içinde cevap veriyor.. Ama mesajlarım gerçekten özenle yazılıyor... Yani kullandığımız dile dikkat etmeliyiz diye düşünüyorum...
  • Single_FACTOR • 12 Mayıs 2007 22:59 • #585949
    tüm mesajların tarafsız ele alındığı, bu konuda yapılanın da yapılanın da kişisel bir uygulama olmadığı konusunda kimsenin şüphesi olmasın arkadaşlar.
    Silinen mesajlar bekçi tarafından görülüyor, eğer hatalı bir uygulama var ise; bu da mutlaka değerlendiriliyor.
  • beklicem321 • 12 Mayıs 2007 23:06 • #585950
    Gıcık listelerinin kaldırılması ve forum mesajları silinmesi

Anlatamıyorum bir türlü :S
  • sandiago ramon • 12 Mayıs 2007 23:06 • #585951
    Halkla ilişkiler uzmanıyım ve işletme bitirdim.Kitap yazma çalışmalarım var. yüksek lisans için üniversite arıyorum.Edebi uslubumda mükemmelim diyebilecek kadar iddalıyım syarar!
    Sözün özü şunu gözlemliyorum:''bazı arkadaşlar sıktın artık falan diyorda,ben öyle düşünmüyorum çünkü topicleri özenle inceliyorum,ve şu sonuca vardım,gıcıklık listelerinin kaldırılması düşünce hareketim çok az da olsa destek buldu!
    Şimdi ise topic mesajlarının silinmesi üzerine yoğunlaştım!ve görünüşe bakılırsa sesler artık yükselmeye başladı!demekki bir hoşnutsuzluk var!

NOT:gıcıklık listeleri ile ilgili sıkılan arkadaşlar size sesleniyorum,anket yapalım bakın bakalım kim memnunmuş kim değilmiş!ben bunun için başvurdum herzamanki rutin sonuç olan ''RED''Cevabı aldım!isterseniz birde siz deneyin ve gerçekleri gözlerinizle görün!
  • A Dead Castle • 12 Mayıs 2007 23:10 • #585953
    Ben bu konuyu gereken yerlerde de,tartışmaya açtım merak edilecek bir durum yok.Ama bazı şeyleri yaparken daha sakin olursanız etrafınızdaki insanlarda olaya en az sizin kadar sakin ve objektif yaklaşırlar.

O yüzden biraz daha sakin bir dille anlatınız.Eğer bu yönde düşünen arkadaşlar varsa onlarda konuşsunlar,onlarında görüşlerini alalım.Bu yönde düşünmeyen arkadaşlar varsa onlarda yorumda bulunsunlar.

Sonuçta bu GaRaJ ile ilgili bir konu ve mesajların silinmeyeceğide ortada.
  • HeArSe • 12 Mayıs 2007 23:15 • #585954
    ya boşver torpili falan olsa ne olur olmasa ne olur.kafana göre takıl.onlar siler sen bir daha yazarsın.
    sana tek tavsiyem dalgana bak :)
  • syarar • 12 Mayıs 2007 23:26 • #585962
    Sizin ne okuduğunuz sizi ilgilendirir.. Uslubunuzda mükemmelseniz şu olabilir; Bekçi adına konuşayım. Bir aksaklık,bir istisna olmuştur.. Veya mesajınıza verilecek bir cevap yoktur.. Belki ortada öyle abartıldığı gibi bir sorun da yoktur.. Ya da benim bilmediğim Bekçi'nin bildiği başka bir şey...