Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Gıcık listelerinin kaldırılması ve forum mesajları silinmesi-Bölüm-2!!!!!!!

• syarar • 12 Mayıs 2007 23:37 • #585973
    Syarar'dan Çağrı!

Bundan sonra topiğe mesaj yazacak olan gıcık listemdedir... :))
    Haydi Üsttekinin dinlediği müziği yorumlayalım.
  • teo_izmir • 12 Mayıs 2007 23:38 • #585974
    drumbanger sen sıkılmıs olabılırsın ama ben sıkılmadım işte bence olumlu bır topic cunku ınsanların actıkları topic lere saygı duyman lazım sıkıldıysan bu topıge bakmazsın olur bıter bude senın en dogal hakkın saygılar
  • A Dead Castle • 12 Mayıs 2007 23:38 • #585975
    Syarar'dan Çağrı!

Nolur ekleme nolurrrrr
  • sandiago ramon • 12 Mayıs 2007 23:38 • #585976
    syarar ın düşüncelerine katılmasamda benim bütün topiclerime cevap yazar!yani tam bir karşıt görüştür!evet cidden strese girmişsin neyse boşver!eurovisona takılıyorum bende ama kenan'ın canlı performansı beni gerçekten hayal kırıklığına uğrattı!(ilk 10 da olamıyacaz sanırım)üzüldüm ya!
  • DrumBanger • 12 Mayıs 2007 23:39 • #585977
    Polemiğe girmemek gerek . Ben garaj forumunda yeni bir başlık olarak bunu görmekten de sıkıldım . Kendi fikirlerimi belirttim teşekkürler .
  • sandiago ramon • 12 Mayıs 2007 23:42 • #585978
    teo izmir cesaretini ayakta alkışlıyorum!işte bahsettiğimde budur!biraz artık bazı şeylerden çıt kırıldım olmuyalım,en ufak bir tartışmada gıcıklık listesine eklemeyelim birbirimizi,diyologla,hoşgörü ile empati ile çözeriz herşeyi,yetişkin insanlarız biz yahu!biraz daha realistlik biraz daha serbestlik ve düşünce özgürlüğü karşındakine gıcıkda olsan onu anlamaya ve kazanmaya çalışıp belirli uzlaşı yapılabilir diye düşünüyorum!
  • teo_izmir • 12 Mayıs 2007 23:42 • #585979
    evet haklısın benım demem ınsanların actıkları topic lere saygı baska bısey demıyorum ben cunku emek verıp dusuncelerını yazıyolar.fıkırlerıne saygı duyuyorum saygılar
  • beklicem321 • 13 Mayıs 2007 00:15 • #585981
    :)

Birbirinize laf yetirştireceğinize başlığa geri döüp "önce kim forum müdürünü görevinden aldıracak?" konusunu işleyin.
  • Soulforger • 13 Mayıs 2007 01:29 • #585982
    Bu hoşnutsuzluğu daha önce dile getirdik ve gereği yapıldı , artık silinen mesajlar problem yaratmıyor. Haksız silmeler olmuyor , gözlemlediğim kadarıyla. Tabii ki arada hata da yapılabilir. Müdürler de insan sonuçta. Ama abartılacak bir şey yok. Bu hatalar çoklaştığı zaman konuşursan iyi edersin. Ama gerçekten abartmaya başladın.

Bak sana kısa bir hikaye anlatacağım...

Bol nutuk atmayı seven Atinalılar bir gün kıtlık tehlikesi ile karşı karşıya kalmışlar. Ne yapsak ne etsek diye düşünürken , çok az ama yerinde konuşan Spartalılar'dan yardım istemeye karar vermişler. Bir sürü heyetler yollamışlar. Hepsi de bol bol nutuk atmış , ama hiç biri derdini anlatamamış , elleri boş dönmüş. Spartalılar'ı tanıyan bir bilge yardım istemek için elçi olmayı teklif etmiş ve bu adamı Sparta'ya yollamışlar. Spartalılar'ın laf kalabalığından hoşlanmadığını bilen adam , Sparta meclisinin önüne geldiğinde boş ve dibi delik bir çuval göstermiş , tek bir kelime söylemiş :

-Açız.

Bunun üzerine meclis Atina'ya erzak yardımı yapmaya karar vermiş. Fakat toplantıdan sonra Kral , Atina'lı bilgeyi yanına çekip şu soruyu sormuş :

-Tabii ki size yardım ederiz , ama neden o kadar çok konuştun?
  • syarar • 13 Mayıs 2007 12:17 • #585988
    Ben mi karşıt görüşüm? :S Direk satış ha.. Sağolun :D