Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Gıcık listelerinin kaldırılması ve forum mesajları silinmesi-Bölüm-2!!!!!!!

• kare-te • 13 Mayıs 2007 13:45 • #585989
    Gıcık listelerinin kaldırılması ve forum mesajları silinmesi-Bölüm-2

seni biyerden hatırlıyo gibiyim
  • sadecemüzik • 13 Mayıs 2007 21:04 • #585990
    gıcıklık listelerinin kaldırılması düşünce hareketim çok az da olsa destek buldu!
    Şimdi ise topic mesajlarının silinmesi üzerine yoğunlaştım!

Garaj'ı kurtaran adam! (Kurtarmaya çalışan adam mı deseydim acaba?)
  • syarar • 13 Mayıs 2007 21:19 • #585992
    Süpersin.
  • Soulforger • 13 Mayıs 2007 21:22 • #585993
    Geçin Bu İşleri...Baydınız...

Gülüyorum artık başka bir şey değil.

Artık sabrım da taşmaya başladı. Gıcık listemi ilk kez kullanmaya başlayacağım. Hadi müdürler iyice saçmalasa ve böyle bir başlık açılsa tamam ama...Allahım yarabbim ya...

Laf olsun diye konuşanlara sinir oluyorum , yine sinir oldum.

Sandiago artık iyice antipati (belki nefret) topladığının farkındasındır umarım.
  • sandiago ramon • 13 Mayıs 2007 23:36 • #586002

Hadi müdürler iyice saçmalasa ve böyle bir başlık açılsa tamam ama...Allahım yarabbim ya...(Soulfolger bu açıklaman ile tarafsızlığına gölge düşürdün!)yorumlarına saygı duyuyorum ,katılmasamda senin karşıt görüşlerinden kendime olumlu düşüncelerde çıkarmıyor değilim!bu arada sık sık gıcık listesine sokacağım demeni de yadırgadım!
    Ben ne kadar sinirde olsam birine,görüşleri bende infialde uyandırsa asla bu kişiyi gıcık listesine sokmak istemem!bu benim düşünce akımıma uyuşmuyor!zaten bu ülkenin bu hale gelmesinin temel sebebide bu!zorluklarda karşıt düşüncelerde,hemen muhatab olmuyorum,umursamıyorum gibi düşünceye karşı bir rehavet ve bundan banane gibi geçiştirmeler,zıt kutupluklar doğurmadı mı?zaten bu topiği açış sebebim de bu!ben karşımdaki kişiyi iknaya,uzlaşıya,hoşgörüye,arkadaşlığa,uzlaşıya çekmek isterim!o kişiyi kim olursa,olsun kabullenmeye çalışırım!neden bana sandiago senin bu görüşünü kafamda istişareye yatıracağım ve ,sanırım senin anlatmak istediğn bu deyip,bir sonuç için veya bir durum için bişeyler yapmıyorsun!kısacası beni bu düşüncelerimden vazgeçirsene,ikna etsene,gerçekleri açıklasana,bende evet haklısın soulfolger kardeş görüşlerine katılıyorum desem veya ne bileyim bir sonuç çıksa!
    Hemen seni gıcık listesine sokucam diyip olayı kapatıyorsun!soulfolger bu değil!bu olmamalı!anlamışsındır umarım beni ve düşünce akımımı!

not:sahidende artık sesler yükselmeye başladı bu haksız yere silinmeler karşısında!artık müdürleri veya yöneticileri bu durumu içtenlikle belirtmeliyiz!
  • kaşif • 13 Mayıs 2007 23:44 • #586003

İletişim içinde olunan her yerde en önemli unsur üsluptur. Yazdıklarının, savunduklarının doğruluğu eğriliği tartışılır orası ayrı ama üslubun inan ki antipati toplamaktan başka birşey kazandırmıyor sana ve bu yüzden en baştan kaybediyorsun. (Tarafsızlığımdan emin olabilirsin bu konuda.)
  • sandiago ramon • 13 Mayıs 2007 23:55 • #586005

arkadaşım ne alakası var ya!İnsan kafasında bir şeye meyilli olmuşsa ne kadar tarafsız olsada emin ol,tarafsız bakamıyor!uslup konusunda şiddetle karşı çıkıyorum ben bir iletişimciyim aynı zamanda! edebiyatı,sunumları,dilbilgisini,insanların düşüncelerini psikolojik yorumlayabilme yeteneğim konusunda emin ol çok bilgiliyim!dediğim gibi bir kere küçükde olsa bir şekilde bir şüphe veye bir olumszuluk başdan varsa(özellikle garajda açıkça bu var belli kişilere baştada ben sandiago ramon 'a) ne kadar istesende tarafsız olamıyorlar!

not:Sözüm sana değil kaşif,senin söylemin üzerine genel bir değerlendirme yaptım!ama görüşün üzerinde düşünmeye başladım bile!
  • kaşif • 14 Mayıs 2007 00:04 • #586007

Küçük de olsa bir şüphe ve olumsuzluğun baştan olması imkansız, Hiçbirinizi tanımıyorum çünki :)
    Ben tarafından açılan başlıklar altına yazılanlara bakınca bunu gördüm. Doğrudur yanlıştır bilmem orasını. Ben öyle çok şey bilen biri de değilimdir zaten.
  • beklicem321 • 14 Mayıs 2007 00:05 • #586008

Bak sen diyorsun ki "edebiyatı,sunumları,dilbilgisini,insanların düşüncelerini psikolojik yorumlayabilme yeteneğim konusunda emin ol çok bilgiliyim" işte ben de diyorum ki "tarafsızım, adam kayırmam vs. vs."

dipnot: Neden hala uzatıyorsun. Bırak da biraz da o şikayetçi olan üyeler konuşsun. Senin neler düşündüğünü zaten biliyoruz. yani uzatmana gerek yok.
  • sadecemüzik • 14 Mayıs 2007 20:29 • #586025

Bırakın ya takılsın kafasına göre. Hayal aleminde yaşıyor anladığım kadarıyla. Kendi kendine konuşsun. Kendini önemli akımların öncüsü olarak görsün. Karışmayın. Hayal kurmanın sınırı yok nasıl olsa.