Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

reklamlar

• syarar • 13 Haziran 2007 21:23 • #586870
    Tebrikler

Nem! Yeni hali süper ötesi! Ben orayı süsleyeyim şimdi :P Ellerine sağlık :))
  • syarar • 13 Haziran 2007 21:25 • #586871
    Tebrikler

heheheh
    yaptım nasıl?
  • HeArSe • 13 Haziran 2007 21:29 • #586872
    böyle daha güzel valla :)
  • aldieb • 13 Haziran 2007 22:46 • #586873
    sanırım düzelme sadece forum sayfasında, neyse ya zaten biz de bu kadar üşengeç olmayalım, sayfayı yenileyince bir müddet sorun kalkıyor bu kadar kusur kadı kızında da olur. bu arada ben şuna karar verdim reklam kötü birşey değil yahu, ara sıra iyi reklamlar da çıkıyor.mesela geçen garajda gördüğüm o yanar döner reklamlardan birine tıkladım 100 sms kazandım:) şu yukarda gördüğünüz patlican reklamı hani. geçen başka bir sitede ise kariyer geliştirme hakkındaki bir kaç öneri içeren reklamlardan birine tıkladım ve baya da memnun kaldım.diyeceğim o ki reklam deyip geçmeyin arkadaşlar, ara sıra etrafınıza bakın.
    hayatta da hep böyle yapmıyor muyuz ki zaten, küçük şeyleri hep görmezlikten gelmiyor muyuz, önemsizliğini ezberlemiyor muyuz her gün? ama sanırım gözden kaçırdığımız o ufak şeyler bazen dikkat etmemiz gereken şeyler haline dönüşebiliyor.("ne alaka şimdi" deme ya oku işte)
    efkarlandım....
  • metalikmanyak • 14 Haziran 2007 06:02 • #586880
    Tebrikler

keh keh güzel olmuş :)
  • syarar • 14 Haziran 2007 10:47 • #586881
    Resimli Anlatım.

Arkadaşın bilgisayarına oturdum. Velet firefox kullanıyor.Garaj'a giremiyorum dedi. Bana da bir iki mesaj geldi resimli anlatım yapmak şart oldu. Bakın altta iki link var. Anlamayan söylesin :))

(Not bu resmi bir anlatım değildir. Bu bir şakadır. Sonra Garaj'ın bulduğu çözüm bu mu demeyin. Bu benim bireysel çözümümdür. Adblocker gibi :D )

Sorunumuz

Çözümümüz

Acısıyla tatlısıyla bir resimli anlatımın daha sonuna geldik. Emeği geçen herkese teşekkürler.
  • Soulforger • 14 Haziran 2007 11:01 • #586882
    Resimsiz Anlatım

Başka bir yolu da üstteki seçeneklerden (link , e-posta vs) birine tıklayıp TAB'a basmaktır bir kaç kere... Tab seçimi değiştirir. Kaydet'in üzerine geldiğinizde de space'e basarsanız mesajınız yollanmıştır :)
  • HeArSe • 14 Haziran 2007 11:41 • #586883
    Resimsiz Anlatım

bence bunlar garajın genel kurallarına eklenmeli :D
  • nazmiyyeaah • 14 Haziran 2007 11:56 • #586886
    off yaaa sinir oluyorum

iyi de deneme yanılma yoluyla bunlarla başa çıkmakla mı uğraşıcaz. garaj reklam alıcak tabi. illaki gerekli. ama reklamların şekli çok embesilce. ya sayfanın ortasına kadar açılıyo çarşaf gibi. sonra butonların üstünü kapatıya son derece bencilce. of nefret doluyorum böyle mausu cambaz gibi sinsi ve dikkatlice hareket ettirmeye çalışırken. reklamın ucuna değince birden açılıyo vve buton linkleri işe yaramaz hale geliyo. olaya bak yaa:))) nelerle uğraşıyoruz !!!
  • maydonozz • 14 Haziran 2007 18:16 • #586899
    off yaaa sinir oluyorum

ya bendede bir topicte birşey yazmak istediğimde(gene aynısı oldu)6-7 defa sayfayı yenilemem gerekiyor yoksa yorum yazacağım yerde Sayfa Görüntülenemiyor yazısı çıkıyor :S