Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

reklamlar

• metalikmanyak • 16 Haziran 2007 20:09 • #586916
    reklamlar fazlasıyla sinir bozucu!!!!!!

yönetim de bu durumdan hoşnut değil.. düzeltmek için ellerinden geleni yapıyolar merak etme :)
  • fade_away • 16 Haziran 2007 20:13 • #586917

yani bazen reklamlar nedeniyle istediğim kısma tıklayamıyorum ama bunun dışında böyle rahatsız olduğum bi durum yok...bu reklamlarıda niye koymuşlar gibi bi cümle hiç kurmadım yani...kafamıza takmazsak birazda görmezden gelirsek bence o kadarda polemik yaratacak bir durum değil :S en azından ben böyle düşünüyorum...
  • sandiago ramon • 16 Haziran 2007 20:19 • #586918

kafamıza takmazsak birazda görmezden gelirsek bence o kadarda polemik yaratacak bir durum değil

--bu kadarda kabullenici olmayın arkadaşlar ya!bişey varsa konuşun,doğru ise kesin ise, tereddütsüz içtenlikle paylaşın ki,hatta paylaşalım ki garaj daha güzel olsun!tutmuş görmezden gelelim diyorsun ya!yoksa garajda bir kar ortaklığın mı var!yani pes doğrusu!(polemik değil,bir çok kişinin rahatsız olduğu bir sorun desek daha doğru tanımlamış oluruz)
  • fade_away • 16 Haziran 2007 20:23 • #586919

dikkat edersen sonuna bence dedim.başkada birşey dememe gerek yok sanırım.bu bi kabulleniş falan değil...birkaç defa daha aynı yazılarla karşılaştım,her sorun bu kadar tartışılmadı yani zaten gerekli herşey yapılıyor bu kadar üstüne gitmenin bi anlamı yok...yine bence
    ayrıca müdür değilim..hiçbi özelliğimde yok senin vede diğer üyeler gibi bi insanım bende ne gibi bi karım olabilir.önce mantık süzgeci...
  • syarar • 16 Haziran 2007 20:30 • #586920

Sandiago haklı. Sus sen :)
  • fade_away • 16 Haziran 2007 20:33 • #586921

fikir beyan ettim sadece.nası buna karşı olan varsa olmayanda var.çok seslilik iyidir.tabi amaç bu değil...öyle olsun peki:)
  • sandiago ramon • 16 Haziran 2007 20:34 • #586922

ya arkadaşım öyle diyorsun ben naçizane bir soruna yaklaşımda bulunuyorum,düşüncelirimi içtenlikle söylüyorum,sevdiğim ve ilgilendiğim bir sitenin neden böyle bir sorun yarattığına değiniyorum,burada sende fikrini taraf olarak(çünkü biz üyeyiz,doğal olarakda fikren tarafız!hukuk ve sosyal kanunlara,normlara,nizamlara göre)beyan edicek yerde sanki,bu reklamların haklılığını savunuyor gibisin,önemsiz gibi yaptırıp,geçiştirmeye çalışır gibi hareket ediyorsun,burada senden şunu beklerdim ''evet arkadaşım gerçekten böyle bir sorun olduğu kesin,temenni ederim ki sonuca ulaşılır,diyip bir kaç da öneri getirecek yerde, hemen bir nevi gara'jın ''savunuculuğuna'' geçmen gerçekten beni bir hayli şaşırttı diyebilirim.Objektif ol sadece
  • DrumBanger • 16 Haziran 2007 20:36 • #586923

Büyük savunucumuz , yüce önderimizi sandiago_ramon . O zaman tüm reklamları yok edelim tüm masrafları karşıla lütfen siteye dair .
  • fade_away • 16 Haziran 2007 20:37 • #586924

arkadaşım başda dedimki reklamlar nedeniyle istediğim yere tıklayamıyorum ama o kadar büyütülecek birşey değildi dedim.bence dedim.öyle gelmiş olabilir ama sorunu da söyledim bunu neden göremekde zorlanıyoruz onu anlamıyorum...
  • sandiago ramon • 16 Haziran 2007 20:42 • #586925

:)hayır değil drumbanger,tabi ki reklamlar olucak ama gerçekten durum abartılmadı mı?dakikada bir yanıp sönen bir patlıcan mı ne,ne o bi de bira reklamı falan yani resmen ''göz'' tacizi yapıyor.ambiyane tabirle hipnotize ediyor:)elini vicdanına koy,senle bir çok konuda zıt ve karşıt görüşlüyüz! ama gerçekten bu konu garajdaki üyelerin hepsini ilgilendiren bir konu!pekala çözümlenemeyecek bir sorun da değil!ciddi anlamda bir düzeltilme istiyoruz,diliyoruz,ve rica ediyoruz!umarım bekçi dikkate alır