Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

reklamlar

• seden88 • 14 Haziran 2007 19:20 • #586901
    reklamlarla bi sorunum yok da üsttekinin dediği gibi sayfada problemler oluyor bazen.örneğin şarkı sözü kaydettim sonra sayfa açılmadı geri dönmek istedim veya yeniledim..pat,anasayfadayım.
    ayrıca syrarın yemekten sonraki şarkı*lar klasörünü çok beğendim :D
  • aldieb • 15 Haziran 2007 14:07 • #586903
    artık ben o tuzağa düşmüyorum kıhkıhkıh:)
    şarkı sözlerini yazdıktan sonra kopyalıyorum biliyorum ki bir kaç deneme sonrasında sayfaya kayıt yapabileceğim. kayıt tuşuna basamayınca sayfayı yenilemek zorunda kalıyorum ama daha önceden kopyaladığım sözler hala hafızamda olduğu için tık diye yeniden hallediveriyorum.
    bazen site size uymuyorsa siz siteye uyacaksınız.arkadaşlar ne kadar çok şikayet ediyorsunuz. tilki gibi olun oyunlara gelmeyin:P
  • linde_ • 15 Haziran 2007 14:16 • #586904
    Bende reklamlar yüzünden bu mesaja cevap ver butonunu kullanamıyorum baya bi takla atıyorum 1000 kere falan tıklıyorum halime acıyıp açılıyor :) (forumda)
  • Nem • 15 Haziran 2007 14:29 • #586905
    Bu sorun da en kısa zamanda ortadan kaldırılacak.

Bu arada, aslında sayfa beyaz geldiğinde zaten işlem tamamlanmış oluyor. Yani örneğin parça kaydedilmiş oluyor. O yüzden aynı şeyi tekrar yapmaya gerek yok.
  • SlipknotSlave • 15 Haziran 2007 21:09 • #586910
    ie kullanıyorum forum kısmı dışındaki, anketlerde veya sol panelde
    GaRaJ'da şu anda

Eş-Dost
    bölümünden bir üyenin nickine tıkladığımda açılan küçük pencere açılmıyor ama forumda açılıyor sadece benden mi kaynaklı yoksa yaşayanlar var mı ? Bu bir sorun mu ? Kafam karıştı :S
  • metalikmanyak • 15 Haziran 2007 21:13 • #586911
    herkeste öyle.. bazı sorunlar varmış sanırım
  • SlipknotSlave • 15 Haziran 2007 21:14 • #586912
    bendense bi kaç şeyi parçalayacağımda ondan bi danışmak istemiştim sağolun...
  • ludingirra • 15 Haziran 2007 23:49 • #586913
    Reklamlar Garajın önemli bir sorunu bence. Bir sitenin reklam alması gayet doğal birşey tabi ki. Ancak garajda durum biraz farklı diğer sitelere göre.
    garajdaki reklamlar site içerisindeki kapladıkları yer açısından dizayn açısından gayet güzel ancak sorun şuki bu reklamlar kullanıcıların peşini bırakmıyor. Diğer bir çok sitede olduğu gibi, reklamların herhangi bir köşesine reklamı kapatabilmek için bir ikon eklense, sanırım daha doğru olur. Bir çok site de bu böyle işliyor, siteye giriyorsun reklam gözüne çarpıyor zaten ama rahat gezinebilmek için o reklamı kapatabiliyorsun. Siteye başka zaman tekrar girdiğinde ise reklam tekrar çıkıyor ve reklamı tekrar kapatma şansı olabiliyor kullanıcının. Yani hem kullanıcı rahat ediyor. Hemde reklamlar amacına kavuşmuş oluyor. Garaj kesinlikle reklam konusundaki tavrını değiştirmeli bence...
    Çözüm kullanıcının reklamları kapatabilmesinde . Tabi bu arada reklamların sürekli orada kalmasından dolayı garaj daha fazla para alıyor doğal olarak ama garajı garaj yapan ziyaretçi kitlesini üzmektense biraz daha az para almak buna değer diye düşünüyorum...
  • sandiago ramon • 16 Haziran 2007 19:59 • #586914
    reklamlar fazlasıyla sinir bozucu!!!!!!

uzun bir süre oldu! yine malum ki dersler iş güç vs giremedim garaja!bir uğrayım dedim uğramaz olaydım!hayatımda bu kadar insanın gözünün içine reklam sokulduğuna tanık olmadım!ne o malum şu bira reklamı!o kadar çok site gördüm bu kadar bağıra bağıra reklam yapan bir site görmedim!ve işin beni şaşırtan tarafı,bazı arkadaşlar ''eee ne olmuş,olsun canım,bu kadarda olsun gibi söylemler içerisinde!hayır olmasın arkadaşım ben istemiyorum!ve benim gibi yüzbinler!''reklam'' dediğin bir kere gelir gider,ilgilenirsen tıklarsın vs..ambiyane tabirle pişmiş kelle gibi sırıtmaz!ve bu site garaj üyeleri için kurulmuşsa,ki biz olmazsak garaj olmazdı burada biz üyelerin görüşleri olmazsa olmaz olmalı bence!ha reklamlar konusunda gerçekten iç açıcı bir çalışma yapılıp düzeltilirse,bir 2 kişinin değil herkesin derin bir oh çekmesi sağlanabilir!
  • syarar • 16 Haziran 2007 20:06 • #586915
    reklamlar fazlasıyla sinir bozucu!!!!!!

Ne yüzbinleri zaten topu topu 70.000 kişi üye :P Yani sadece bir stadyum doldurabiliyoruz :P
    Yıh Yıh Yıh :D