Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GaRaJ'ın yazılarını beğendiğiniz üyeleri

• psyccomat • 21 Haziran 2007 12:58 • #587007
    Her forumda sorulur forumun en aktif üyeleri, bu birnevi bir gelenek. Aktif olmaktan ziyade ben güzel, kaliteli mesajlar yazan üyeleri sormak istiyorum. Başka bir deyişle, "süper demişsin, eline sağlık, arkadaşın dediklerine aynen katılıyorum" türü ifadeleri kimin için kullanıyorsunuz genelde? Kimlerin mesajlarını okurken keyif alıyorsunuz?

Ben oyumu rubber_soul'dan yana kullanıyorum. Bikaç makalesini okudum, baya iyi yazıyor. Frumda da bikaç mesajını okumuştum. Makalesi kadar iyi değildi ama onlar da güzeldi baya.
  • syarar • 21 Haziran 2007 13:11 • #587008
    Rubber Soul diye yazılıyor :)) Ben FeelTheBass'ı da seviyorum. Tabii Rubber Soul da var. Ben seçemem öyle. Hepsinin kalbimde yeri ayrı.
    Soulforger,
    define,
    Ktulu,
    Nazmiyyeaah,
    Aldieb,
    Aria Galactica,
    İbanetze,
    Ne_Güzel_İstanbul,
    Şermutah,
    Son Of Jackass,
    Sadecemüzik,
    Violonselist :D,
    Affedilmeyen,
    gitarTELi
    linde_

vs vs
    ohoo aklıma gelmiyor şimdi. Bunlar online olanlar :))
  • Soulforger • 21 Haziran 2007 13:32 • #587010
    Ben makale okumadım pek , ama Rubber Soul'u çok severim.

Forumlara yazan ve gerçekten beğendim dediğim insanlar ise :

Aria Galactica ve Necrophilliac , uzun ve gerçekten güzel yazıyorlar. Ne yazık ki Necro bıraktı gerçi yazmayı.

Ayrıca Serpent King'in müzik ve ekipman hakkında yazılarını fazlasıyla severek okuyorum , aynı şekilde kkurt'un yazılarını da öyle , uzun zamandır yazmasa da...

Syarar , İbanetze , System666 , Hearse , Beklicem , Nazmiyyeaah , Nem , Garaj Bekçisi (Yağ değil valla :D) ve Sadecemüzik nickli üyelerin de yazılarını severek okuyorum :)

Yaşı ufak olmasına rağmen olgun ve mantıklı yazılar yazan canım Metalikmanyak'ın da yazılarını severek okuyorum , çok zevkli oluyor :D

Şermutah'da öyle :)

Ayrıca foruma çok az yazsa da yazılarını gördüğüm de dikkat kesildiğim kaşif var , az yazıyor ama öz yazıyor , severek okuyorum :)

Aklıma yeni isimler geldikçe yazarım listeye :)
  • 2_ • 21 Haziran 2007 14:02 • #587011
    Sandiago ramon ' a benim oyum gerek dusuncelerıyle gerek yazılarıyla cok sey katıyor grj'a :p
  • Single_FACTOR • 21 Haziran 2007 14:04 • #587012
    Sandiago ramon'un hakkı yenmesin lütfen...
  • FuL_TeLiKe • 21 Haziran 2007 20:23 • #587017
    bu konuda Affedilmeyen'i* unutmamak gerekir ki bu hususta kendisinden başkasına oy vermem görüş bildirmem ayıp olur..

*:sevgili ufuk abidir..Affedilmeyen'in "A"sı da gayette büyüktür..
  • HardrocK • 21 Haziran 2007 20:38 • #587018
    Bir zamanlar Ktulu vardı,o çok hoş yazardı.Artık kayboldu gitti ortalıktan..
    Karete vardı o da esprili yaklaşırdı konulara,zevkle okurdum yazılarını.Aynı şekilde Yiaa'nın da öyle.
    Nem:Çok sağlamdı artık pek aktif değil.
    Kadim dostlarım __DEATH_ ve X-Lombardo'yu da unutmamak gerek tabi :)
    Şu sıralar Soulforger ve Maxfrodo gözüme çarpıyor..
  • metalikmanyak • 21 Haziran 2007 20:50 • #587019
    Bir sürü var... Leviathan, Marklanegan ve Grupmulanbu beni en çok güldüren yorumları yazıyor..
    Aria Galactica, Necrophilliac bence forumun en bilgili üyeleri..
    Onun dışında Nazmiyyeaah, Sadecemüzik, Violoncellist, Beklicem321, Kaşif hocamız, Karayansima, Rubber Soul, Serpent King, Syarar ve Nem yorumlarını okuduğumda vayy be dediğim diğer üyelerden birkaçı.. Gerçi Nem üye değil sitenin sahibi ama neyse..
    Kendisini pek sevmesem de Bekçi de mantıklı yorumlar yazıyor..

Soulforger'ın neredeyse bütün yorumlarını çok seviyorum.. :)şimdilik bu kadar..
  • syarar • 21 Haziran 2007 21:05 • #587020
    Soulforger'ın neredeyse bütün yorumlarını çok seviyorum.. :)şimdilik bu kadar

:))) Benimle çıkar mısın :D
  • syarar • 21 Haziran 2007 21:06 • #587021
    Affedilmeyen. ilk harfi büyük. Şimdi başka diyarlarda. Selamı var :))