Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GaRaJ'ın yazılarını beğendiğiniz üyeleri

• NeGüZeL_İsTnbL • 23 Haziran 2007 22:48 • #587142
    ee o zaman bende inanmıyorum diyebilirim. Hatta diyorum bile. hıh :D
    sandiagoyu beğenirim seni beğenmem be :p

Hatta benim yazılarımı beğenenlere linde_ anahtarlığı hediye olarak veriyorum :D
  • rubber soul • 24 Haziran 2007 20:36 • #587145
    Saygılar bizden kompos hanım.Bende sizleri seviyorum ,sizler yarattınız beni :)

Ben Nem diyorum başkacada birşey demiyorum.Ne rubber'ı ne bilmem nesi,Nem gibi yazan biri var mı bu sitede?

Zobog hem o.Olsun o kadar.
  • bokböcüüü • 24 Haziran 2007 23:32 • #587146
    syarar,soulforger ve beklicem321 çok mantıklı cevaplar veriyolar
  • delik beyin • 26 Haziran 2007 00:36 • #587173
    doğrusunu isterseniz benim yazılarını en çok beğendiğim üyeler Leviathan, marklanegan, Necrophilliac ve dark_ambient.. ayrıca geyikleriyle SlipknotSlave'e de bayılıyorum. :P bir zamanlar bir de pehlivan vardı o ne oldu yahu?
  • kleinkenter • 26 Haziran 2007 20:42 • #587197
    Birkac tane benimde var.

Aria Galactica var basta. Super bilgili olmasinin yani sira Metallica ile alakali yazilarini okuyordum, her seye `Metallica` diye atlayan poserlari super sustururdu bu `hermafrodit`. Artik Metallica basligi yok, o yuzden fazla yazamiyor bu konuda. Metallica disinda da super yazar, Endustriyel Metal, Garaj Ankara Bulusmasi ve Soulforger Gecmis Olsun basliklarina yazdiklarini bilgisayarima kopyaladim, o derece dudagimi ucuklatti. Severek izlemekteyiz.

Necrophilliac vardi, birakmis o da. Rock N Coke baskigina yazdiklari superdi onun, o aklimda kaldi. Son derece de iyi bir bilgisi var. Grindcore dalinda Turkiye`nin sayili dinleyicilerinden. Malesef birakmis forumu.

Single_FACTOR var. Muzikal bilgisi oldukca saglam. Mudurlugunu bilmem ama uyeligini cok begeniyorum.

Kkkurt var. Enstruman forumunun en kral uyesi bence, super bir bilgisi var. Bence teknisyenlik falan yapiyor.

Simdilik bu kadar, aklima gelirse eklerim.
  • violoncellist • 26 Haziran 2007 22:37 • #587210
    .syrar. Kesinlikle %100 aynı fikirde olduğum şahsiyet:)
    Soulforger Başarılı yazılar, mantıklı görüşler
    Single_FACTOR Kendisiyle sıkça kapışsam da(:)) yazılarını son derece başarılı bence
    sadecemüzikZaman zaman dipte yatan fikri anlayabilmek için, yazılarını 2 defa okuduğum nadir insan:)
    Daha birçok kişi var tabi ki ama ilk 4'ümü bu 4 arkadaşım olarak belirledim.. :)
    saygılar...
  • violoncellist • 27 Haziran 2007 02:24 • #587218
    neden benim adımın yanında kocaman bi gülücük var anlamıyorum :D
  • SlipknotSlave • 28 Haziran 2007 00:03 • #587257
    artık geyik yok :P sadece konunun saçmalığını anlatmak için söylediğim şeylerdi onlar garaj forum ve anketlerinde büyük bir değişim var dahada ileri zamanlarda bunlara gerek duyacağımı sanmıyorum :P yani ciddi yaptığım yorumlar bazen ha nick ney SlipknotSlave bırak o dalgacı denmesi kötü birşey tabi ki ama insanlarında metalci nasıl olunur yok saç uzatan metalci midir pankçı mıdır gibisinden insanların dış görünüşüne göre yapılan yargıları görünce çıldırmamak elde değil bunuda hakaret ederek ve başka türlü kötü sözle ifade etmek yerine yapılacak en güzel şey bence insana hatasını daha sağlıklı anlatabilir ya da fikrini en güzel anlatıp savunabileceğin bir şekil bana göre :) yoksa kimseyi yermek veya dalga geçmek amacıyla yapılmış şeyler değil o "geyik" diye bahsi geçen yorumları SlipknotSlave'in :)
  • berry88 • 28 Haziran 2007 01:33 • #587260
    Ben 'hangisine verirdiniz?' başlığı altında sıralanan ünlü isimleriyle alakalalı ciddi ciddi yorum yazan üyeler gördüm ve hala aynı dehşet gözlerimin içinde.

Yaa..
    Garaj zor bir dönemden geçti ama kendi yolunu bulmaya başladı yeniden!

Kesinlikle haklısın yani 'geyik' yapmakta.. Çünkü cidden çok kötü başlıklar/üyeler geldi ve geçti..

Bazı üyeler küsüp kendi köşesine çekildi olanları uzaktan izledi; bazıları da senin gibi mecburi bi geyiğin içine düştüler..
    Hatta bazıları tamamen bıraktılar Garaj ı..
    Ama yeniden düzelmeye başladı (arada tabi çatlak sesler çıkacak ama istisnalar kaideyi bozmaz=))
  • gitarTELi • 28 Haziran 2007 16:57 • #587289
    gitarTELi imlası bu şekildedir :)
    Vurgu TEL dedir lutfen :):)

kopmayantekteL
    by gitarTELi