Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GaRaJ'ın yazılarını beğendiğiniz üyeleri

• Soulforger • 22 Haziran 2007 01:32 • #587049
    Sinirlerimi bozma Şero :)))
  • berry88 • 22 Haziran 2007 03:57 • #587050
    var bikaç tane.
    Aria Galactica başta geliyo sanırım. böyle sanki bilerek uzun yazıyo da herkes anlayabilsin.

Soulforger var tabi. bi çok konuda bi çok bilgisi var. bunu da burda bizimle paylaşmaktan çekinmiyo. takip ediyorum.

rubber soul var. özellikle bi makalesini okumuştum ordan hatırlıyorum akıcı yazıları, yorumları var.

nazmiyyeaah var. her dediği yerinde.

syarar var. neden olduğunu şimdi pek çıkaramadım ama ilk aklıma gelenlerden.

Single_FACTOR var. çok kesin, kısa ve öz cümleler kuruyo. ama yeterince açıklayıcı oluyo. Ama sanki hep yorum silecek de ondan sonra uyarısını yapıcakmış gibi bekliyorum onun yorumlarını okurken. sanki o da bizden biri değil:P =)

ibanetze var.
    + bilumum sayılarıyla
    hatırımda.

gece gece aklıma bu kişiler geldi. hatırladıkça eklerim.

unutmadan;
    Sdqantaris diye biri vardı eskiden şimdi baktım son ziyaret 30 eylül 2006 mış. Hayranıydım. her yorumunu tarafsız ve doğru yapardı.
  • berry88 • 22 Haziran 2007 04:04 • #587051
    ayrıca forumlarda ismini çok gördüğümüz her insan iyi yazıyo diye bi kaide yok. neydi adı bi kız vardı her şeye atlardı. avril li bir şeydi. neyse önemli olsa hatırlardım adını zaten=)
  • NeGüZeL_İsTnbL • 22 Haziran 2007 04:19 • #587052
    lena avril'den bahsediyorsun sen :D avril lavignden haz etmediğimden unutmamışım bende onu.
  • Soulforger • 22 Haziran 2007 10:41 • #587053
    Lena Avril , kardeşim gibi görürüm ve forumun bir çok üyesinden daha kaliteli aslında kendisi. Herkes hata yapabilir , özellikle çocukken...
  • hiyerrapol • 22 Haziran 2007 12:07 • #587054
    ben lena avril in "kalite" kapsamında herhangi bi şey yaptığını görmedim... her gördüğüne bilip bilmeden yorum yazıyordu...

ben Ktulu ve Leviathan ın yorumlarını beğenirdim.. artık ikisi de ortalarda yok...
  • GaRaJ Bekçisi • 22 Haziran 2007 12:09 • #587055
    Ben demiştim radyoda GaRaJ'da beni pek sevmezler diye zaten!
  • Soulforger • 22 Haziran 2007 12:10 • #587056
    Göremezsin , Garaj'da öyle davranmadı çünkü ve dediğim gibi "herkes hata yapabilir *çocukken*"...
  • syarar • 22 Haziran 2007 12:19 • #587057
    Ayy canım :))) Seni saymıyoruz bile bekçim. :)) Koruyucumuz kollayıcımız. Gördüysen geçen profilimde yavşadım biraz :D Hehe :D
    Pos bıyıklarına hastayız :D
  • nazmiyyeaah • 22 Haziran 2007 12:50 • #587058
    Ooo canımsınız.
    bi ara forumun baya suyu çıkmıştı. ama son 1 yıldır oldukça düzeyli bir ili.. ee muhabbet ve fikir ortamında bulunuyoruz. zaman zaman seviyede irtifa kaybediyo forum. iniş çıkışlar illaki oluyo. ama dediği gibi aşağı yukarı son 1 yıldır iyi gidiyor. kötüler zaman içinde doğal olarak eleniyor, iyi de oluyor.

ben isim vermeden yorumlıycam başlığı. laf olsun, kendimi bi gösteriyim ortama diye açılmayan bütün başlıkların devamını okurum.
    sözcükleri seçmede başarılı ve ifade yeteneği sorunsuz olan kişiler zaten akılda yer ediyor. o nedenle okumanası oluyorlar. dayanamıyorum isim vericem :)) aria galaktika, violoncellist akademik ifade tarzlarına yakın ve düzeyli tartışmada favorim. takdir ediyorum kendilerini istanbul'dan :)) syarar, karate ve ful telike de cevap verme konusunda cuk oturtucular. başarılarının ve forumda sürekliliklerinin devamını diliyor ve forumlarda çok iyi susan üyeleri de atlamamak gerektiğini düşünüyorum :))

afFedilmeyen, Shutellica, pesimist the saygılarımla, gitArtely, nazmiyyeah (bence söylemesi gerektiği çok şey olmasına rağmen kendisini tutmayı başaran, en kontrollü 2. üye.)(1. üye de aynı gerekçeyle affediLmeyen'dir)

oh canıma değsin tamam mı :))))