Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GaRaJ'ın yazılarını beğendiğiniz üyeleri

• Aria GalaCtiCa • 4 Ekim 2007 22:48 • #588915
    nerde bu uyeler

Kendimi her iki grubun dışında tutarak, samimiyetimden de şüphe duymaman şartıyla "kaliteli üyeyi kalitesz üye kaliteli yapar" kısmına katılmadığımı belirtmek istiyorum.

Ne demek kaliteliyi kalitesizler belirler? Kalite göreceli bir kavram mıdır? Veya kaliteli dediğimiz üyeler sadece kötünün iyisi midir? Misal ekşi sözlük (özellikle de bundan yaklaşık 4 sene önce) kalitesiz yazarlardan mı oluşuyor madem kalite göreceli? Burayı eleştirmek istiyorum zira kalite göreceli değil, en fazla kıyaslanabilirdir.

psyccomat; öncelikle geri geldikten sonraki yazılarımı beğendiğin için çok teşekkür ederim, lakin hayatımın hiçbir evresinde "ayarcı" bir insan olmak istememişimdir. Birnevi ego tatminatı olarak gelir bana, çok itici bulurum.

Madem başlığa birşeyler yazdım, ben de vereyim birkaç isim:

Önce kaşif'e aynen katıldığımı belirteyim: İnsanların birbirine sataştığı böyle bir ortamda insanları onore edici böylesine bir başlık alkışı hak ediyor.

Eş-dost listemdeki kişilerin ismini görünce kafadan bakıyorum ne yazmışlar diye. Ama benim de nicklerini görünce bakmadan geçemediğim, hatta "yeter lan yazsınlar bişiler" dediğim üyeler mevcut. Geelim isimlerine:

dark ambient var, black metalde bir guru kadar bilgilidir. Takıldığım nokta olursa hala sorarım. black metal başlığı olunca gözlerim onun nickini arar.

necrophilliac var(dı), bırakana kadar. Bu siteye ilk geldiğimde yorumları ilk dikkatimi çeken üye iken şimdi yukarıda ismimin onunla beraber anımlası cidden çok mutlu etti beni. Takıldığım birşey orursa hala sorarım. Malesef bıraktı yazmayı, bu açıdan bu foruma duyduğum öfke hiç dinmeyecek.

soulforger var, heavy-thrashte on numaradır:) Yine bu tarzlarda takıldığım birşey "olursa" (:D) hiç çekinmem sorarım. Ayrıca yazarlığını da beğeniyorum, argümanları sağlam.

fizban var, işte bu adam cidden yazsa da okusam dediğim türden bir üye.
    Son zamanlarda çok nadiren giriyor, umarım bağlarını koparmaz.

valequendil ve linde var, o da yine black metalde gayet bilgililer, çok oturaklı yorumları var. Arkadaşlar önce bilgi ve akabinde fikir sahibi:) Durmak yok yola devam:D

serpent king ve kkurt var, ekipman forumunda gözlerim bu iki nicki arar hep. Ha bir de single factor var ekipman forumunda, unutmak olmaz:)

beklicem ve kaşif var. beklicem321'in modluğu dolayısıyla gelen formalite mesajlarının dışında bu iki üyenin ne yazdıkları cidden yakın takibim altında.

cthulhu88 var. cırcır vırvır'a yetişseydi oranın maymunu (iyi yönde canım:D) olurdu, çok geyik yazıları var.

viocellenist ve ekürisi sadecemüzik var klasik müzik tarzında ve müzikte eğitim temalı konularda cidden çok başarılı buluyorum. Forumun kalitesizliğinden olsa gerek pek girmiyorlar. Umarım geçici bir durumdur bu.

"eskiler" var bir de. Sürekli moderasyona sallayıp durduklarından ne zaman farklı birşey söyleyeceklerini merak ettiğimden onlar da sıkı takibimde:)

Ha unutmadan, bir de kendi yazılarım var. Narsitlikten değil yahu, genelde çok fazla imla hatası yapıyorum ömrüm onları düzeltmekle geçiyor:D
  • beklicem321 • 5 Ekim 2007 00:03 • #588916
    nerde bu uyeler

Yoo ondan değil :)
    Başka sorusu olan :P
  • sadecemüzik • 5 Ekim 2007 16:31 • #588918
    nerde bu uyeler

Senin yazıların da benim takibim altında. Güzel yazmışsın. Afferin len! :)))))

Aria GalaCtiCa bu sitenin aklı başında nadir üyelerinden biridir, kıymeti bilinmelidir, gönlü hoş edilmelidir. Zira çok büyük bir gönlü var. :)
  • Aria GalaCtiCa • 5 Ekim 2007 22:39 • #588919
    nerde bu uyeler

Teşekkür ederim efendim, bu mesaj bu başlıkta adımı gördüğüm her mesajın toplamından daha çok onore etti. Sağolun var olun:)

Ama çok abartmayın da. Şımarıveririm hemen, malum bende star kaprisi var:D:D:D:D:D
  • kaşif • 6 Ekim 2007 01:17 • #588920
    nerde bu uyeler

Övgü almak kadar önemlidir, övgünün geldiği yer.

Bu yüzden siz de varolun sayın GalaCtiCa..:)
  • CRN_CRN_ME • 7 Ekim 2007 22:34 • #588941
    teşekkürler... :)
  • MevsimÖz • 7 Ekim 2007 22:37 • #588942
    sunmoon ve duman-hayelin yazlarnı çok beğnyrm ben (=
  • sunmoon_13 • 8 Ekim 2007 20:19 • #588950
    yaa sen kimsin ben acayip merak ediyorum :)) bi koloniye sendemi burdasın demişsin ayrıca kolonilerime üye olmuşun sen beni tanıyorsun galiba ama ben seni bilmiyorum :S:S
  • seden88 • 10 Ekim 2007 03:34 • #588964
    Cevdet , kap ordan ablalarına 2 çay getir hadi bakiyim.
  • sunmoon_13 • 15 Ekim 2007 17:50 • #589064
    sedenede benden şekerli kıymalı tandır böreği..