Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj Türkiye Buluşması 2007!!!! Olabilir mi???

• FuL_TeLiKe • 6 Temmuz 2007 01:18 • #587490
    aslında imkansız falan değil..
    yapılabilitesi yüksek hemde..
    sadece istanbuldan katılım olsa bile baya 1 sayıya ulaşılabilir..
    fekat:
    kimse oturma organını kaldırıp gelmek istemiyo..
    ayrıca sevgili bekçi üzerindeki sır perdesini kaldırmak istemiyo..
    nem'i bilmiyorum tabi o ne düşünür ama bence bu organizasyon işi çok ütopik 1 olay değil..
    "hayır sandiago senin önerdiğin 1 fikri kabul etmeyiz biz" deseniz hak veririm ama buluşma olmaz derseniz size gülerim..
    .)

defalarca oldu çünkü..
    gitarTeli'nin çabalaryıla,Ufuk abinin çabalarıyla(adsız kahramanlar üzgünüm)..
    adına "garaj istanbul buluşması" demezsin "garaj Türkiye buluşması" dersin..
    farkeden çok şey olmaz..
    gelmek isteyen yine gelir..

bu konularda sitede söz saibi ve yetkisi olan(parayı basmış site kurmuş olanı kastediyorum;nem sanırım bu sensin.) kişinin sorumluluk alması gerekiyor..

bilmiyorum valilik falan demişsiniz de bu çok zor 1 şey değil..
    izin alması basit..
    prosedürden haberi olmayan atıp tutmasın..
    yeterki kaliteli 1 organizasyon kurulsun..

hem öyle ilk seferde kaf dağına ulaşalım gibi 1 hedefe de gerek yok..
    hiç olmadı boğaz turu yaparız..
    amaç birlikte olabilmekse şayet..

önünüze engeller koymanın 1 alemi yok;yapmak istemiyoruz,gelmek istemiyoruz,sanaldaki şeklimiz reelde sarsılsın istemiyoruz derseniz kimse size neden diye sormaz..

herkes kafasının basına göre takılabilir ama sandiago bence fikrin (biraz değişiklikle) olmayacak iş değil..

ülkenin üzerine çöken bu tembellik belasından 1 an önce kurtulmanız dileğiyle..

otto..
    .)
    ful_telike
  • Soulforger • 6 Temmuz 2007 11:34 • #587492
    Tamamen katılıyorum , çok mantıklı. İmkansız diyenler neye göre imkansız olduğunu açıklarsa biz de bir fikir sahibi olalım , bilmediğimiz şeyler mi var acaba? Öğrenelim.

Sandiago'nun şu ana kadarki en iyi fikriydi bence , baltalamaya alışmışsınız adamın açtığı konuları , tarafsız yaklaşın biraz.
  • SlipknotSlave • 6 Temmuz 2007 12:17 • #587494
    olmasına olabilir ama az katılımcıyla. Son yapılan istanbul buluşmasına katılanlar az kişiydi kanımca sadece garaj buluşması içinde milletin kalkıp yapılacak şehre gelmeleri anlamsız olur bir festival ya da konserde olursa bu buluşma en azından hem katılım artar hem daha eğlenceli olur şahsen ben bir cafedeki 3-4 saatlik buluşma için 5-6 saatlik yolu çekmezdim pek farklı düşünenler çıkcağınıda sanmıyorum.
  • FuL_TeLiKe • 6 Temmuz 2007 14:28 • #587495
    ya bakın ben herangi 1 enstrüman kullanmıyorum ama aramızda bu işi baya baya iyi yapanlar var..
    onlar heralde sadece bu işi evde yapmıyolar..
    organizasyon olayından anlayanlar buna 1 çözüm bulabilir..

üzücü tarafı sorumluluk alması gerekenler hep susuyo bu konularda..
    misal sevgili bekçi,misal sevgili (nokat)nem(nokta)..
    ya da her iletide asla durmayan beklicem..
    yetkiniz sadece ilati silmeye yaramasın sevgili arkadaşlarım;baZen site için güzel şeyler yapıldığında da ön planda olmayı yiyin..!
  • beklicem321 • 6 Temmuz 2007 15:43 • #587496
    Garaj'ımız da bir organizatör tanıyorum ben (üye). Onunla irtibata geçip birşeyler düzenleyebilir mi diye soracağım. Başka bilen, gören varsa haber etsin temas edelim. Neyse maliyet belirlensin(ya da maliyet varsa tabi, elbet olur 3 aşağı 5 yukarı) eğlenelim. Ben hemen mesaj atıyorum kendisine.
  • NeGüZeL_İsTnbL • 6 Temmuz 2007 17:03 • #587497
    Yanındayım bende artık GaRaJ.org adı altında bi organizasyon düzenlenmesi gerektiğini düşünenler arasındayım.
  • sadecemüzik • 7 Temmuz 2007 17:43 • #587534
    defalarca oldu çünkü..
    gitarTeli'nin çabalaryıla,Ufuk abinin çabalarıyla(adsız kahramanlar üzgünüm)..
    adına "garaj istanbul buluşması" demezsin "garaj Türkiye buluşması" dersin..
    farkeden çok şey olmaz..

Sandiago buna çok kızacak. :)) Adam, buluşmanın sadece adının "Garaj Türkiye Buluşması" olmasını istemiyor ki. Gerçekten Türkiye'deki hatta yurt dışındaki bütün Garaj üyeleri toplansın istiyor. Bahsettiğin buluşmalara ben de çok gittim. Onlar "Garaj İstanbul Buluşması" değildi çünkü zaman zaman şehir dışından gelen arkadaşlar da oluyordu. Sen gülmeye devam et tabii, gülmek güzel bir şey. Ama gülümsemekle gülmek arasındaki farkı da unutma bence. Hadi kal sağlıcakla. :)
  • nazmiyyeaah • 7 Temmuz 2007 18:19 • #587536
    ya garaj sizin sandığınız gibi çok büyük ve kalabalık bi site değilki. üyelerin yarısı balon :)))

500 kişi zor toplarsınız.
  • SlipknotSlave • 7 Temmuz 2007 19:05 • #587537
    500 kişiye kurban :P barışarocka toplanalım mesela kim gelir ? kimse :D rockncoke desek akın akın... insanlar bi garip...
  • FuL_TeLiKe • 7 Temmuz 2007 20:45 • #587538
    Sandiago buna çok kızacak. :)) Adam, buluşmanın sadece adının "Garaj Türkiye Buluşması" olmasını istemiyor ki. Gerçekten Türkiye'deki hatta yurt dışındaki bütün Garaj üyeleri toplansın istiyor. Bahsettiğin buluşmalara ben de çok gittim. Onlar "Garaj İstanbul Buluşması" değildi çünkü zaman zaman şehir dışından gelen arkadaşlar da oluyordu. Sen gülmeye devam et tabii, gülmek güzel bir şey. Ama gülümsemekle gülmek arasındaki farkı da unutma bence. Hadi kal sağlıcakla. :)

bence kızması gereken 1 konu değil..
    nasıl?
    gerçekten türkiyedeki ve yurt dışındaki bütün garajcıların toplanması demek ne demek bilmem farkındamısın?
    bu bahsettiğin olay anayasaya bile aykırı..
    hatta büyük 1 suç..
    insanları buna mecbur etmek;gelmeyi dayatmak demek..

garaj istanbul buluşması yapıldığında sanki herkes akın akın geliyo değilya..

ayrıca gelmek isteyen gelir zaten..
    kimseyi bu konuda zorlamak gibi 1 hakkımız yokki..
    yani bu buluşma yapılır;3-5-90872356807523468756 kişi gelir..
    rakamsal 1 sorundan bahsetmiyoruz..
    ya da milleti buna zorlamaktan..

ki 21 yıldır türkçe konuşuyorum ve sandiagonun yazdıklarında ne demek istediğini anlayabilecek kapasitedeyim..
    ki o da böyle 1 zorunluluktan bahsetmemiş..

hani oratada fol yok yumurta yok deriz ya..
    öyle işte..

buluşma yapılırsa adı istanbul olmaz türkiye olur..
    gelmeyeni gel diye zorlayamazsın;ne istanbulda ne türkiye de ne dünya da..

bahsettiğin olay tamamen 1 mantık hatası..
    umarım beni anladın..
    .)

ve gördüğün gibi gülüyorum..

d.n.:gülümsemek ve gülmek arasındaki farkı biliyorum..
    1 tanesi diğerinin isim hali..
    .)
    (övünmek gibi olmasın öss de zamanında 41 netim vardı ve yanlışım yoktu..)
    .)